Grzybobranie 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Małżeństwo to bardzo sprawiedliwe urządzenie: żona musi codziennie gotować, mąż musi codziennie jeść. Alberto Sordi.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Grzybobranie 2015

Tomasz Seta

Offline

Jak na razie grzybków nie ma,przynajmniej na Mazowszu.Pochodziłem dziś po lesie i nawet psiaków nie ma-trudno się dziwić bo padało tylko jeden dzień...Na szczęście ma popadać więcej więc pewnie coś się pokaże ale jeśli ktoś ma jakieś wyniki to dajcie foto-miło będzie chociaż popatrzeć.
 

Piotr Traba

Offline

Okolice Częstochwy brak nawer psiuchów... Nawet przy drogach nie stoją co znaczy że grzybów nie ma Smutny We Wrocławiu to samo.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Piotr Traba napisał(a):

Okolice Częstochwy brak nawer psiuchów... Nawet przy drogach nie stoją co znaczy że grzybów nie ma Smutny We Wrocławiu to samo.


Za sucho było ostatnio, niech teraz trochę popada i będą grzyby Piwko
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Piotr Traba

Offline

Teraz trochę popadało ale za to zimno jak cholera Smutny Na chwilę obecną i tak za sucho - z tego co zapowiadają to może być najcieplejsza zima od lat więc może koło wigilii będę zbierał Haha
 

Janusz Golebiewski

Offline

Mam info z tego tygodnia - co prawda troszeczkę tu popadało ostatnio ale grzybów brak w okolicy Wrocławia Smutny
 

Tomasz Seta

Offline

Nadal bezgrzybie po zimnych nocach chociaż ściółka już wilgotna.Może po weekendzie grzybnia się zawiąże bo ma być cieplej...
 

Grzegorz Petryna

Offline

Śląsk też bezgrzybny jak na razie. Zimno i mokro ogólnie.
 

Maries

Offline

Wczoraj przy trasie Sulejów Końskie stało 3 handlarzy z grzybami.
To, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - się nie liczy.
 

Piotr Traba

Offline

W okolicy Częstochowy już się pojawiły - dziś widziałem jak wracałem do WRO - dużo nie mieli ale coś już jest - kozaki i maślaki Usmiech
 

Marcin Skawinski

Offline

Dziś byłem u mnie z żoną na bankowych miejcówkach i zero , wieczorkiem jak wracałem z nad stawu z karmienia rybek spotkałeł kolegę , gadał że maślaki się pojawiły , ale jutro na rybki więc nie wiem czy będę miał czas sprawdzić.
Rybki
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Grzybobranie 2016 Hyde Park 11 28 października 2016 18:42
Kontrole PSR i SSR 2015 Forum ogólne o sumach 25 18 marca 2016 21:13
Wędkarstwo podlodowe-sezon 2015/2016 Forum ogólne o sumach 62 25 stycznia 2016 13:13
NadEbro.pl i relacja z wyprawy 2015. Zloty i forumowe imprezy 14 10 stycznia 2016 15:58
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,559,484 unikalne wizyty