USTAWKI PO KRAKOWSKU | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Największe zło to tolerowac krzywdę. -Platon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
USTAWKI PO KRAKOWSKU

Aleksander Bak

Offline

Już późno to rano opiszę wybaczcie ale dusza chce a ciało upada ..
Oczy zwlaszcza
 

SumiTo

Offline

Witam Haha Zasiadka w 100% udana, doborowe towarzystwo i świetny klimat Okok a dodatkowo sum zaszczycił nas swoją obecnością Jahoooo
Cieszę się że, mogłem poznać tyłu wspaniałych ludzi i spędzić z nimi tyle czasu.
W piątek rozmowy o sprzęcie i metodach połowu wąsatego. Wymiana spostrzeżeń i ogólne zapoznanie z ekipą. Wielkie nadzieje na suma a jeszcze większe na złowienie żywca, niestety najwięcej żywca było w puszkach a i tak były brania na niego Piwko Sobota to już totalna głupawka którą się wszyscy zarazili, do tego stopnia że, Marcin prawie się udusił ze śmiechu beka Było mi niezmiernie miło że mogłem was wszystkich poznać i mam nadzieję na kolejne spotkania Okok Pozdrowienia dla całej ekipy Oklaski pozostają wspomnienia i zdjęcia Foto

P.S.
Już niemogę się doczekać następnej zasiadki w tym gronie Okok Jednak Mój psychiatra stwierdził że muszę ograniczyć z wami kontakt przynajmniej do czasu gdy zakwasy z brzucha się nie rozejdą beka .
Do następnego! Jahoooo
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

JanuszKR

Offline

Nieobecnym na spotkaniu należy również wyjaśnić, że błogi sen jednego z nas na zdjęciu nie był spowodowany zbyt obfitym nęceniem Piwko lecz tym, że właśnie ten kolega jako jedyny nie spał CAŁĄ NOC i pilnował naszych zestawów OklaskiPucharGraty
 

Aleksander Bak

Offline

Ok
Znalazłem chwilkę na sprawozdanie.
Wypad na rybki "owocny",że ja po nim nie trafilem na stół do chirurga na szycie mięsni brzucha to jest cud taki ubaw za co serdecznie dziękuję i przepraszam za moje prowokacje ku temu (patrz skarpetka, naklejka brazzers -KRS- czy sprośne dowcipy) grin

Do dzieła:
Na początku powiem że dojazd cudowny i jak ktoś piszę na temat dojazdu to proszę żeby były to opisy JanuszaKR Usmiech jak peugeot307 wjedzie to wsio wjedzie ^^

Sprawa żywca...wielokrotnie jak brat wracał do Polski z anglii i chcielismy isc na szczupaka to nasze łowy przeradzały się w karpiowanie ^^ trzeba być przygotowany a jak ktoś nie ma możliwości przetrzymać 2-3 dni żywca to proszę o info gdzie będę to "coś" przywiozę xD teraz miałem leszcze 35x2 i 50x2 + 4 karasie 15-20cm.

Super sprawa z koszeniem trawy Usmiech gratki! Nie widziałem tego szkoda xD Było ciasno ale i tak bylo lepiej dzięki Tobie (Salto?) lej w ryj jak sie myle ^^

W piątek ubaw fajny ^^ JanuszKR piątek opisał wesoło z tym karasiem ^^ Ludzie super bez sprzeczek jak to nieraz bywa a widziałem takie grupowe zasiadki tylko uśmiechy i suszenie zębó i próby łapania(oddechów ze smiechu). Usmiech
NOC Piątek Sobota:
Siedzielismy jak długo się dało Usmiech O 5:00 czas spać co widzieliscie na macie ^^ Zprostowanie : 108kg i 193 cm długości ?Usmiechbrak skarpetki czułem ucisk na nodze po złamaniu i lenistwo? że ja drugiej nepytomny nie zdjąłem ^^nawet nie wiem kiedy fote zrobiliście a przebudzenia pamiętam xD
Jedno branie: po braniu i spięciu karaś z wystającym okiem trafil znowu na miejsce i juz pospane (adrenalinka ^^)
Sumito mówił że banany przynoszą pecha na pokładzie a ja miałem aż 3 ^^ ah te banany ^^
Dziekuję tym co mi zestawy później pilnowali Usmiech

Sobota to już troszkę mniej śmieszny temat :/
Ludzie się zbierali część już pojechała a tu nagle "ukratkiem" podpływa łódka 9m i w mój i Sumito zestaw z podwodnym...
Ja z JanuszemKR próbowalismy coś zrobić i nie polecam...Mam licznik na multikach i straciliśmy ok 120m dobrych plecionek.
Chamstwo sternika...mała łodka zwrotna i wykonał ledwie ominięcie o 3m? i wrócił na kurs kolizyjny pomimo zwrocenia mu uwagi przez Pana na pokładzie... coż szpan przed kobietami na pokładzie i bezmyślność... Wielkie wycieczkowce omijamy nasze zestawy(mielismy je w 1/4-1/3 wody max) a statki pływały srodkiem ja bojke miałem ustawioną 15m od brzegu - licznik( to niewiele mu brakło a i tak by ją wziął na klate)
Trzeba mieć nóż rzy sobie...zawsze go mam przy spodniach ostry nie duży byle by był... Mielismy nadzieje z Januszem ze przeslizgnie się linka dołem...nadzieja matką głupich przez co dosyć głęboko podczas odcinania linki wpakowałem plecionke w zgięcia palców...dobrze że zyły i ściegna są całe...zagoi sie do przyszłej zasiadki. Naprałem respektu do tak wytrzymałych linek i moja przestroga!
NOŚCIE NÓŻ NA RYBACH PRZY SOBIE JAK ŁOWICIE NA TAK MOCNE PLECIONKI I HAKI!
Gdybym go nie miał ja bym stracił 320m pletki i może całą wędke wraz z Sumito...(nasze 2 zestawy ucierpiały)

Ludzie się zebrali...Zostałem Ja,Sumito i Łukasz ^^
Zerwanie boków xD Jeszcze na wieczór wrócił do nas Marcin z kolegami Adamem i gościem z nadwyrężoną prawą ręką na temblaku^^ Piotrkiem?(lej w ryj jak sie myle) ^^

To już komedia koledzy po kiju ^^ nie pamietam w moim skromnym doświadczeniu zasiadek kilku dniowych (zawsze wieczór noc i dzień) czegoś takiego^^ opisać tego się nie da ^^ "Przyjaciel Janusza" to mała herbatka z mleczkiem w porównaniu do sobotniej nocy ^^ urwanie boków xD Deszcz nie straszny pod parasolem widocznym na zdjeciach + plandeki uratowały przyjemność Usmiech
Sumito uratował ustawkeUsmiech złapał tego wąsatego niewielkiego ale jedyny skubaniec waleczny ^^

Kiedyś to się opowie dzieciom bo gruba impra^^ Te teksty : symulacje holu ryby xD "PODBIROJ!! POPUŚĆ MU POPUŚĆ" komedia xD ^^ Czerwony Robak ^^ i Maroko ^^
To szczypta tego co się tam działo xD

Nie jestem w stanie opisać wszystkiego aż wam powiem że nie chce bo było fajnie ^^ ba SUPER beka
Niech żałują Ci co musieli jechać ^^

Dziekuje Ekipie dnia pierwszego za atmosfere Usmiech
Szczególne podziekowania dla Sumito,Łukasza,Marcina bo spedziłem z nimi najwięcej czasu i powiem że to goście z którymi chciałbym konie kraść,takich ludzi ze świecą szukaćUsmiech

Dziekuję także Januszowi za rozpoczęcie z karasiem ^^ wiedział jak rozbawić ^^ Szymkowi za sprawdzenie mojego multika-trzeba naprawić UsmiechPiotrkowi i Adamowi za doborowe towarzystwo w sobotę w nocy i kawe rano Usmiech

Jeśli miałbym mozłiwość to powtorzyć to zrobiłbym to ^^
Za 2 Tyg wraca brat z anglii i chciałby jechać na suma ^^ Tata też więęęęć jak macie silne brzuchy^^ i nie boicie sie zobaczyc i słuchać mnie x3 xD to zapraszam Usmiech Temat powstanie na termin : 31.07-2.08 Usmiech
Pozdrawiam powodzenia Usmiech

PS: sory za Ą-Ę-Ś-Ć jak gdzieś nie ma ....wybaczcie mam mało czasu a chciałem wszystko opisać xD
 

lukasz w

Offline

Witam,
Może i ja coś napiszę, odnośnie tej zasiadki.
Z racji, że było to moja pierwsza zasiadka typowo sumwa bez krzty kulek, protein i karpi, to nie bardzo wiedziałem czego do końca mogę się spodziewać, tym bardziej, że nie znałem nikogo wcześniej. Wypad z mojej strony był raczej spontaniczny. Widziałem na forum jak jacyś ludzie umawiają się na zasiadkę. Po niewielkiej wymianie informacji pojechałem zobaczyć, i czegoś się nauczyć.
Po dotarciu na miejsce zostałem miło zaskoczony otwartością i gotowością pomocy wszystkich obecnych.
Za co wszystkim dziękuje.
Pasja naprawdę możne łączyć, nie przeszkadza fakt, że ktoś ma mniejsze doświadczenie, ze nie wszyscy się znają, że ma lepszy lub gorszy sprzęt. Jeżeli jest to pasja to szczerze łączy, a o tym się przekonałem już niejednokrotnie.
Jak było?
Wszystko koledzy wcześniej opisali.
Takiej głupawy to nie miałem dawno. Rozumiem ze powietrze w Krakowie tak działa ?czy to Wisła, hm chociaż wody z Wisły nie piłem, nie wnikam było naprawdę sympatycznie.
Z mojego punktu widzenia to mam taką małą radę nie zabierać żywca a widok Jazia czy czegoś cieszy jak sum 2m.
Ps
Ja go nie uśmierciłem Usmiech
A i jeszcze mnie zastanawia dlaczego na ryby nie okazujące najmniejszych oznak życia mówicie żywiec.
Mojego leszcza pod koniec zasiadki też można nazwać żywcem?
Dzięki wszystkim
 

Aleksander Bak

Offline

Ty mi Łukasz nie przypominaj tego "żywca" bo ta woń z jego brzuszka gdy go Ci ściągałem z zestawu spoczywa w moich przegrodach nosowych do teraz xD
 

SumiTo

Offline

Łukasz, one tak tylko wyglądają na lądzie a w wodzie wracają do życia beka chyba że im ktoś wcześniej rozetnie brzuszek to już nie jest żywiec. Sam widziałeś jak ten Mój jaź symulował, widziałeś kiedyś rybę która zdechła bez pomocy w 5 minut po złowieniu? Ja karpia na wigilię dobijałem 2 h w koszyku w Tesco a i tak skakał całą drogę do domu beka Jeszcze w piekarniku dawał oznaki życia. Widziałeś karasia po ataku suma? Olo zrobił mu tylko mały facelifting, włożył mu palcem oko na miejsce a on wisiał na haku jeszcze 24 h walcząc z nurtem i odzyskał wolność. Pewnie do tej pory ma się dobrze Okok
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Artur Betcher

Offline

Po ponad 5 latach istnienia tego portalu pierwszy raz widzę żeby z jednaj zasiadki pojawiło się tyle oryginalnych i tak długich opisów. Dziękuje za to i widzę że idzie tu na naszym portalu ku lepszemu OklaskiOkok
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

JanuszKR

Offline

I pomyśleć Artur, że zaczęło się od przeterminowanej kiełbasy beka
 

Artur Betcher

Offline

Zaczęło się od niczym nie skażonej pasji a potem już każdy pretekst jest dobry Okok
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 2.00
51,595,469 unikalne wizyty