USTAWKI PO KRAKOWSKU | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gdziekolwiek zapragniesz ujrzeć oblicze Boga, tam je zobaczysz. -Paulo Coelho


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
USTAWKI PO KRAKOWSKU

Aleksander Bak

Offline

A ja swoją kiełbasę psu dałem no...a byla do dziś...Yyyyy.

grin
 

Aleksander Bak

Offline

Branie na karasia 20 cm...az oko wyszło sle puste zacięcie :/ jak to mój nauczyciel od muchy mówi. .."jak nie biora lub nie łapiesz wina zawsze po stronie łowcy! " coś w tym jest cos musiałem zrobić źle.
Przepraszam że póki co bez ryby obiecuję poprawę mam na to czas do niedzieli ^^
 

Szymon Bysiecki

Offline

I jak panowie. Był jaki sum? Co chciał?
Nie ma co narzekać.Zawsze może być gorzej
 

JanuszKR

Offline

Czas podsumować naszą krakowską zasiadkę Oczko

Na początku należy zaznaczyć, że każdy z nas był bardzo zadowolony z frekwencji Graty
Nie często zdarza się łowić w 9 osób na 18 zestawów w jednym miejscu. Wymagało to oczywiście poczynienia pewnych zabiegów technicznych na miejscówce ale przy takiej mobilizacji ekipy to tylko radość z pracy. Za przykład można podać Salto, który to zrobił miejsce na dodatkowe 4 zestawy kosząc trawę scyzorykiem Oklaski

Po opanowaniu miejscówki zabraliśmy się do roboty.
Miłym zaskoczeniem było przybycie Olka, który ku uciesze gawiedzi przywiózł ze sobą wielkie wiadro z żywcami i wielkie brawa dla niego za to ! Oklaski Były 4 karasie i kilka leszczy, te jednak nie przeżyły transportu i z żywców stały się trupkami.
Jako że karasie stały się rodzynkiem w tym towarzystwie Olek zgodnie z prawem własności uwiesił dwa na swoich hakach, a pozostałymi dwoma postanowił się podzielić i to właśnie również mnie dostąpił ten zaszczyt otrzymania ostatniej żywej przynęty Haha
Olo już siedział na pontonie i czekał aż go uzbroję żeby mi go wywieźć, po czym wieczorną ciszę nad wodą przerwało niosące się na dalekie odległości K**** **ć w moim wykonaniu. Ten jakże zrozumiały wyraz okazywania emocji spowodowany był radością jaka mnie ogarnęła po tym jak mój karaś postanowił odzyskać wolność i po pokonaniu metra na lądzie i kolejnego w powietrzu dopiął swego z radosnym "plum".
Nie muszę opisywać jaką miałem minę jednocześnie wywołując okazywanie pełnego uzębienia przez resztę ekipy beka wysmiewacz

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1536jpg_2b3e8.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1537jpg_fcba3.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1541jpg_a2ee9.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1535jpg_230f9.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1540jpg_644dd.jpg

Po odrobieniu się odpaliliśmy gryla i rozpoczął się panel dyskusyjno-piwny czyli tak zwane oczekiwanie na brania Piwko. Opowieści, porady i wymiana doświadczeń wypełniły nam pół nocy.

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1557jpg_27033.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1571jpg_a572a.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1567jpg_62387.jpg

W nocy jak Olek napisał wyżej JEDNO branie i to nieskuteczne.
Rano zabraliśmy się za przemontowywanie zestawów i śniadanie z gryla.

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1573jpg_0d31e.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1582jpg_1902a.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1581jpg_91c01.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1578jpg_59b5d.jpg

Marcin postanowił nam zrobić wykład poparty licznymi pokazami z szybkościowego łowienia uklei, normalnie były momenty że nie wracał na fotel beka
Postanowiliśmy to przy okazji połączyć z warsztatami p.t. "powiększająca prezentacja ryb na zdjęciach"FotoHaha

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1590jpg_8b3c7.jpg

Nikt z nas nie wie co się ostatnio dzieje na naszej krakowskiej Wiśle, ale lipę z rybami mieliśmy straszną.
18 zestawów, chyba wszystkie rodzaje przynęt i nic.
Jedyny wąsacz jaki padł to okaz na 180.... milimetrówwysmiewacz

forumsumowe.pl/h/fshzw_20150718_233640_1_1bb4d.jpg

Nie pomogły również innowacyjne przynęty jak wielkie czerwone robaki typu KRS czyli opatentowana przez SumiTo Krakowska Rosówka Sumowa grin

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1551_1jpg_089d1.jpg

Narzekania na brania zostawiam do obgadania w innych wątkach, a teraz najciekawsza sytuacja jaka się zdarzyła. Otóż wielkim zaskoczeniem było złowienie przez jednego z nas niezwykłego okazu jak na krakowską Wisłę. Osobnik 180cm wagi 90kg nie stawiał szczególnego oporu przy holu i dopiero po wyciągnięciu go z wody okazało się, że jedna z jego płetw jest uszkodzona co wskazywało że zaatakował go jakiś inny drapieżnik.
Zachowując szczególną ostrożność wyciągnęliśmy go na matę, szybka grupowa fota i do wody z nim ! Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1589ajpg_7a31c.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1588jpg_1ce53.jpg

Na koniec chciałem podziękować całej ekipie za super spotkanie i mam nadzieję, że już niedługo znów spotkamy się i będziemy pili poranną kawę przy takich widokach

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1574jpg_3154b.jpg

Połamania ! Rybki
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Piękna sprawa, oby jak najwięcej takich spotkań Oklaski
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Artur Betcher

Offline

Coś wspaniałego. Brakuje mi takich miejscówek i takiego klimatu tutaj. Oby dalej łączyła Was pasja i jak najwięcej takich zasiadek życzę Okok
Piękne zdjęcia robicie, nie zapomnijcie dodać do galerii lub na bloga.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

salto

Offline

Witam. Potwierdzam to co napisał Janusz, spotkanie super i choć miało mnie nie być to w ostatniej chwili zmieniły się plany i nie pozostało mi nic innego jak szybko spakować sprzęt do samochodu i dołączyć do ekipy.
Wąsate tym razem też nie chciały współpracować, choć branie było. Ogólnie zasiadka super udana, już myślę gdzie by tu następnym razem zasiąść.
 

Szymon Bysiecki

Offline

Panowie jak ktoś chętny to ja w sobot3 będę chciał zaatakować łączany. Jeśli ktoś chętny to pisać dzwonić
Nie ma co narzekać.Zawsze może być gorzej
 

Aleksander Bak

Offline

Opisze jak ja to widziałem i co się działo w sobotę Usmiech
Mam impreze więc jak będę przy kompie bo z komórki:/ źle się pisze
 

JanuszKR

Offline

Olo czekamy zatem na relację z soboty Okok
SumiTo mi wczoraj opowiadał ale dobrze gdybyś opisał ze swojej perspektywy Usmiech

Szymon ja w sobotę nie dam rady Smutny
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,599,509 unikalne wizyty