USTAWKI PO KRAKOWSKU | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
USTAWKI PO KRAKOWSKU

JanuszKR

Offline

Hirko1990 napisał(a):

Tak długo śniegu nie będzie Usmiech ostatnio jak tak w październiku posypal śnieg albo w pizdzierniku jak kto woli :-) to śnieg na Wielkanoc jeszcze był grin


Jeszcze, czy dopiero ?
 

Hirko1990

Offline

Niestety jeszcze w styczniu sie zaczal i tak co jakiś czas sobie spało
 

SumiTo

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Nie zazdroszczę Wam pogody. Jakby co to na pożegnaniu zróbcie chociaż zdjęcie bałwana którego ulepicie beka


Piszesz jakby co najmniej u Ciebie była piękna pogoda... Przypomnieć Ci zwiedzanie Paryża? Zmeczony Tutaj przynajmniej wiem czego się spodziewać i nikt mi nie wmówi że za dwie godziny o 11 wyjdzie piękne słońce! Okok
A swoją drogą może nasz wódz przyleci na ustawke i nam potowarzyszy w niedoli?
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

SumiTo

Offline

Hirko1990 napisał(a):

Niestety jeszcze w styczniu sie zaczal i tak co jakiś czas sobie spało

WTF??? Kolego możesz używać polskich znaków?
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Szymon Bysiecki

Offline

Sumito ale z wodzem jest jeden problem. Łowi tylko tam gdzie sumów jest tyle co cebuli w zupie cebulowej bo inaczej nie umie. A pogoda była bardzo fajna,ekipa jak zawsze mega wesoła i zakończenie udane. Pozdro wszystkim a szczególnie tym których nie było.
Nie ma co narzekać.Zawsze może być gorzej
 

Artur Betcher

Offline

Szymon Bysiecki napisał(a):
Łowi tylko tam gdzie sumów jest tyle co cebuli w zupie cebulowej bo inaczej nie umie.


Jakieś personalne żale i przytyki do mojej osoby masz??
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Szymon Bysiecki

Offline

Nie. Po prostu troche źle słowa dobrałem. Swoją drogą mógłbyś kiedyś zagościć na ustawce. Jeślibym miał personalne Ale do ciebie to bym ci PW wysłał.
Nie ma co narzekać.Zawsze może być gorzej
 

Artur Betcher

Offline

To następnym razem się zastanów co i do kogo piszesz. To że obrażasz mnie mam w głębokim poważaniu bo zanim w ogóle pomyślałeś o łowieniu sumów ja szkoliłem już sporo osób z różnych technik.To było jeszcze zanim powstało Forum Sumowe. Twoje słowa jednak obrażają też każdego kto pojechał do tej zupy rybnej (Ebro, Sekwana, Pad i inne), cebulowej czy ogórkowej i nic nie złowili, obrażają tych z nad Sekwany którzy przez cały rok złowili tylko kilka sumów a starali się cały sezon. Proponuje najpierw myśleć a potem przelewać to na forum publiczne bo nie masz zielonego pojęcia jak łowi się na innych rzekach a już nie pierwszy raz coś pijesz w tym temacie. Dla mnie temat zamknięty ale jeśli wyskoczysz kiedyś z czymś podobnym to nie będę tego traktował jako przejęzyczenie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

SumiTo

Offline

Jak już chłopcy wyjaśniliście Sobie sprawy między Sobą to wróćmy do tego co w tym temacie ważne, przynajmniej dla mnie, czyli do relacji z zakończenia sezonu sumowego.
Ja jeszcze czekam na relację Janusza i dodam Swojego posta bo się działo...
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Aleksander Bak

Offline

aż się boję... Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,652,290 unikalne wizyty