USTAWKI PO KRAKOWSKU | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety kochaja nas z powodu naszych wad. Jesli mamy ich dosc duzo, przebaczaja nam wszystko, nawet nasz intelekt


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
USTAWKI PO KRAKOWSKU

Hirko1990

Offline

To coś opóźniają ich wydanie widzę... a jeśli chodzi o miejsce to są to Piekary ?
 

JanuszKR

Offline

Ostatnio miałem dużo pracy więc dopiero dzisiaj przedstawiam relację z wypadu na Wisłę z Robertem w zeszły weekend Oczko

Pogoda nie zapowiadała się różowo ale pełni zapału stwierdziliśmy, że nie jest tak źle i działamy Okok
Pakujemy majdan i na wodę.

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0076jpg_d4bae.jpg

Kilka kilometrów w górę rzeki i jesteśmy na miejscówce. Zaczynamy łowić, pogoda nawet spoko.

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1793jpg_609d8.jpg

Nie upłynęło 15 minut i się zaczęło. Wiatr i fala takie, że kotwica w postaci dwóch kostek brukowych behaton przestała działać grin Zanim się obejrzeliśmy siedzieliśmy przy brzegu na mieliźnie i żeby tego było mało jedno wiosło nie przetrwało konfrontacji z twardym dnem Haha Po tej operacji amputacji jednej płetwy Robert klęcząc na dziobie wiosłował jednym wiosłem na zmianę z dwóch stron. Niestety nie zrobiłem zdjęcia ale uwierzcie mi, że przy tych falach i w tej pozycji wyglądał jak kanadyjski traper na połówce sosny spławiający się w dół Mackenzie w poszukiwaniu szopów na ubranka dla dzieci beka

Dobra spieprzamy na ujście Skawinki.
Odchyłka brody wskazuje siłę wiatru, a stopień wilgotności ubrania wysokość fali grin

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1797jpg_49213.jpg

Oczywiście gdy przybiliśmy do brzegu nagle wiatr ustał zly
Zobaczcie Roberta jak był przygotowany na pogodę, przysięgam że ani trochę nie użyłem tutaj swojego ulubionego wirtuoza graficznego Painta - jego naprawdę nie było widać spod tego wszystkiego ! wysmiewacz

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0081jpg_b19b3.jpg

Po takiej przejeżdżce jak znalazł przydało się wrzucić coś na ciepło. Robert zadbał o wszystko Oklaski

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0085jpg_17890.jpg

Nie odpływając z tej miejscówki postanowiliśmy trochę obrzucić ją z brzegu. Nie było wyciągnięcia przynęty żeby na niej nie było jakiegoś liścia, woda niosła tego syfu całą masę. Jedyny kontakt z rybą tego dnia to odgryziony ogonek w jednym z moich Cannibali zly

Prawie o zmroku kończymy wypad. Suszymy ponton i zaczyna się to samo co zawsze czyli kolejny kumpel zaproszony na wspólny wypad ze mną cały spocony po robocie z pontonem stwierdza, że po tym wypadzie to wie jedno, że sobie takiego dużego pontonu na pewno nie kupi beka

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0088jpg_6f3af.jpg

Oczywiście tradycyjnie po polsku narzekamy, że gdybyśmy żyli w innym (lepszym, mniej złodziejskim) kraju, to byśmy go zostawili w przystani na przyszły tydzień i nie było by całego rozkładania i składania Haha
I tutaj chyba coś wykrakaliśmy bo...
ZAPOMNIAŁEM ZABRAĆ WĘDKI ! zlyPlacze Została po prostu na trawie !
Najgorsze, że olśnienie przyszło mi do głowy dopiero następnego ranka !
Tak szybko to nigdy nie kończyłem porannego posiedzenia zarządu na moim porcelanowym tronie beka
Wsiadam w auto i 10 minut później jestem na miejscu, podjeżdżam i JEST !!! Jahoooo

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0092jpg_96e0b.jpg

Wypadało by się teraz zastanowić nad jedną kwestią.
Czy to Polacy są tak zajebiści, ze przestali kraść ? Czy to może pogoda w Polsce jest tak popieprzona, że na początku października zasypie Ci śniegiem wędkę (przed złodziejami) beka
 

SumiTo

Offline

Jak zwykle zajebista relacja wysmiewacz beka
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

SumiTo

Offline

Ok mamy pozwolenie na udostępnienie lini brzegowej. Jutro jadę i to rozwieszam Jahoooo
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

salto

Offline

Janusz, Robert gratuluje wypadu, szkoda tylko że rybki nie chciały współpracować, super relacja i foty.
 

SumiTo

Offline

Zezwolenia już wiszą więc miejsce mamy zarezerwowane Okok
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Janusz Golebiewski

Offline

Ładnie Panowie się bawicie, gratuluje zawziętości Oklaski Janusz, z wędką miałeś farta, bo chyba to zimno odstraszyło wszystkich spacerowiczów i dlatego leżała tam gdzie zostawiłeś
 

Artur Betcher

Offline

Nie zazdroszczę Wam pogody. Jakby co to na pożegnaniu zróbcie chociaż zdjęcie bałwana którego ulepicie beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

JanuszKR

Offline

Janusz masz rację, przystań w Tyńcu to bardzo popularne miejsce spacerowiczów. Myślę że uratowało mnie to, że tak naprawdę po zmroku odjechaliśmy, a o świcie byłem już na miejscu Okok Myślę, że przy dobrej pogodzie nawet to by nie pomogło. Na szczęście skończyło się jak się skończyło, bo bym był 650pln do tyłu Placze Małżonka skomentowała, że super się tak skończyło, bo inaczej znając mnie to na drugi dzień bym wrócił ze sklepu i kolejne 650 do tyłu beka

Arturze ten śnieg utrzymał się tylko 2 dni więc nie licz na bałwana Oczko Znajomy góral mówił mi ostatnio, że jak w październiku przyśnieży, to potem dłuuuuugo śniegu nie będzie grin i to by mnie cieszyło Oczko
 

Hirko1990

Offline

Tak długo śniegu nie będzie Usmiech ostatnio jak tak w październiku posypal śnieg albo w pizdzierniku jak kto woli :-) to śnieg na Wielkanoc jeszcze był grin
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,607,578 unikalne wizyty