USTAWKI PO KRAKOWSKU | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Żona jest kochanką w młodości, towarzyszem w wieku średnim i pielęgniarką dla starca. - Francis Bacon"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
USTAWKI PO KRAKOWSKU

Damian Szumilas

Offline

Hmmm myślę że chętny się znajdziegrin ja się piszę będę tam gdzie ostatnio,może troszkę wcześniej żeby jakiegoś żywca ogarnąćbeka
 

SumiTo

Offline

Postaram się być w piątek popołudniu.
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Damian Szumilas

Offline

Wpadaj!! Trzeba w końcu nadrobić zaległościbeka I jeszcze przed końcem sezonu złapać jakiegoś wąsaczaJahoooo
My z Marcinem będziemy nad wodą około 13 mniej więcej i będziemy z dziką furią łapać żywce, i nie chodzi tu o te w puszcebeka
 

Aleksander Bak

Offline

Żywce wystawione 40+ i deszcz jak z cebra :/ ah ta nadzieja na 2+ ^^ Siedzimy we 3ch ^^
 

lukasz w

Offline

Będzie 2+, Ja będę w niedzielę. Zobaczę to 2+ 😃u mnie delikatnie pada. Powodzenia.
 

JanuszKR

Offline

W niedzielę z Robertem i Waldkiem wodujemy się na Kanale i docelowo Zalew Łączański Jahoooo

Olo mam nadzieję, że coś wysiedzicie. Trzymam kciuki i wsparcia udzielam w deszczu Okok
 

SumiTo

Offline

Czekam na wasze 2+ i relację z wypadów. Ja i Gripex siedzimy i patrzymy w okno... Powodzenia!
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Aleksander Bak

Offline

Z ryb kicha Usmiech zebralismy się z Damianem i Marcinem o północy ( taki byl plan). Troche przygód z offroad`em Damiana passatem ( To wszystko wina afery ^^ Damian testował i udowadniał że ma więcej koni w błocie i że pali mu mniej niż podają ^^).Do niezbędnika na wypady na ryby trzeba dorzucić linkę holownicza. Marcin Okokuratował nam du...(żo czasu) bo trzeba by szukać traktor o północy w centrum krakowa ^^ Oklaski

PS: Powrotu do zdrowia Robert Usmiech Konkurencja na 2+duża bo Marcinowi odgórnie obiecane za trudy i wkład jakim pomaga wszystkim na zasiadkach ^^ Kawa z rana jak smietana a i kawałkiem dachu uraczy Oklaski

Było jak zawsze elegancko i wesoło ^^ Pozdrawiam Marcina i Damiana (i jego w-Eskee^^)
Do następnego !
 

Artur Betcher

Offline

SumiTo napisał(a):

Czekam na wasze 2+ i relację z wypadów. Ja i Gripex siedzimy i patrzymy w okno... Powodzenia!


Mnie też bierze. Słoneczna Hiszpania, krótki rękawek i powrót do zimnicy zrobiły swoje... Smutny
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Aleksander Bak

Offline

Virus... i mnie dopadło...łamie w kosciach a teraz trzeba być w pracy 3 dni...Jak się umawiałem to przepraszam ale nie dam rady. Leżę
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,604,342 unikalne wizyty