USTAWKI PO KRAKOWSKU | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Uśmiech losu bywa drwiący. Miodrag Bułatowicz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
USTAWKI PO KRAKOWSKU

SumiTo

Offline

Aleksander Bak napisał(a):

Nie wiem czy ja źle robie albo Twoje linki nie działają pfft

Olkowi już linki działają, trzeba tylko na pierwszy spojrzeć z większej perspektywy, np. kontynentu... Haha
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Artur Betcher

Offline

Jakub Terlikowski napisał(a):

Witam Wszytkich z Okolic Krakowa,
Ja z kompanem spędziłem ten week nad Wisłą; okolice Łączan i Kamienia + zwiad na Podłężu.
Woda miała 26-27 stopni wg echo - i zgodnie z Waszymi opisami - nic się nie działo u nas ani u innych z rozstawionymi bojkami.
I tu podziękowania dla tubylców, którzy zostawili krzesła ogrodowe nad Wisłą, zamontowaliśmy je w Wiśle i zanurzeni po szyję w sobotę czekaliśmy na nockę i kolejne wywiezienie żywcy.
Na pocieszenie, po zwinięciu zestawów porzucaliśmy spinem, czego efektem był: szczupły na 3/4 metra (ładniej brzmi niż 75 cm Haha )
forumsumowe.pl/h/fshzw_20150808_064632_156e7.jpg

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na opady, dużo opadów i podniesienie poziomu Wisły, bo wąsacze się pochowały w mule najwyraźniej


Ładny szczupak, gratuluje.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Damian Szumilas

Offline

SumiTo napisał(a):

Chodźmy na wschód. Tam muszą być jakieś sumy!
http://goo.gl/maps/U0mkU
Potrzebujemy trzydniowej ulewy i podniesienia się stanu wody...


Dobrze myślisz RobertHaha Tylko potrzebujemy na gwałt paru dni solidnego deszczubeka
 

SumiTo

Offline

Damian a ty coś próbowałeś sił na Wiśle w czasie tych upałów?
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Damian Szumilas

Offline

Dziś jestem na Wiśle z Szymonem wyskoczylismy zobaczyć czy coś w ogóle dotknie zestaw. Wyzucilismy się i narazie cisza. Podpytalismy gościa co siedzi niedaleko nas to mówił że złapał klenika małego i sandalka 35 na rosowke.
 

Aleksander Bak

Offline

Szału nie ma Yyyyy Chyba trzeba czekać na ochłodzenie i deszcz:/ myślę o zbiornikach żwirowniach(głęboko=zimno) Może to jest myśl Usmiech
 

Damian Szumilas

Offline

Dokładnie tak jak mówisz Olo szału nie ma:/ i nic się nie zapowiada na lepiej. Nie mam pomysłu gdzie by można podjechać wyczerpałem limit miejscówek. Ale tak jak mówisz można spróbować na żwirowniach może jest to jakiś sposób żeby powalczyć za panem sumem;p
 

JanuszKR

Offline

Ja wczoraj wieczorem zorałem całe Podgórki No Kill i nawet puknięcia Yyyyy
Duchota była taka, że musiałem przerywać zwijanie żeby się wytrzeć, bo mi pot zalewał oczy Zmeczony
Ryby najwidoczniej też wykończone upałami...
 

Marcin Zawadzki

Offline

Siadam dzisiaj na Przylasku będę na "ósemce" po 19
 

Damian Szumilas

Offline

Marcin Zawadzki napisał(a):

Siadam dzisiaj na Przylasku będę na "ósemce" po 19


Marcin zdaj potem relację z wypadu czy coś się działoUsmiech Ja chętnie bym podskoczył do Ciebie ale nie ma mnie w Kr. Za to od Poniedziałku jestem już w Kr i mam wolny cały tydzień wiec gdyby ktoś coś to pisać śmielutko!!beka
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,563,400 unikalne wizyty