USTAWKI PO KRAKOWSKU | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Głównym urokiem żon jest to, że z biegiem czasu zaczynają nam przypominać nasze matki. Autor: Jane Fonda.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
USTAWKI PO KRAKOWSKU

SumiTo

Offline

JanuszKR napisał(a):

ZAKOŃCZENIE SEZONU KRAKOWSKIEJ USTAWKI 23-25.10.2015r.

Chłopaki składajcie propozycje miejscówki, może również jakieś inne atrakcje ?
Wielu z nas wzbogadziło warsztat o pływadło tego sezonu więc marina będzie okazała Haha
Zapraszamy wszystkich Krakusów i Ślązoków z Krakowskiej Ustawki oraz nowych sympatyków naszej wonderekipy grin
Pisać, proponować, przekonywać Okok
Zróbmy z tego zasiadkę sezonu Jahoooo


Troszkę nam temat zamarza, więc odświeżam beka
Robert proponował jedynkę i na tym propozycje się zakończyły...
Fajnie by było zakończyć tam gdzie był początek czyli Piekary - SW Kościuszko, jednak jak sobie przypomnę o znikajacej plecionce to mi przechodzi ten pomysł...
Ja proponuję iść na dywanik Okok
Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?
Jak zwykle żywca już mamy Piwko Jahoooo

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1788_20151009003159187_639d5.jpg
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Na takiego żywca to same życiówki będą wysmiewacz
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Aleksander Bak

Offline

Coś czuje że za 2 tyg to będą sumy "w lodzie na ostro" ^^ i do wędzarni xD Liczę że Jacek się pojawi bo uwielbiam z nim prowadzić dyskusje kulinarne xD
 

SumiTo

Offline

Pamiętajcie żeby zabrać po dwie wędki podlodowe i narty, sanki lub jabłuszko według uznania ;-)
Dzisiaj pływałem z Januszem i złowiłem piękną kolekcję liści do mojego zielnika Jahoooo
Admin w prv żeby mnie dobić i podkreślić fakt że mieszkam na zadupiu napisał że chłopaki z pod Krakowa organizują zlot...
To chyba wszystkie dobre informacje na dzisiaj, mam nadzieję że Janusz wstawi Swój komentarz Okok
A Tobie Olo jak poszło?
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Aleksander Bak

Offline

z Marcinem złapaliśmy po pistolecie tylko i nic ...
 

Szymon Bysiecki

Offline

Odnosząc się do PW Artura proponuję przemyśleć temat zakończenia sezonu.
Nie wiem kto tam spod Krakowa organizuje zlot.

Nie róbmy z tego jakiegoś wielkiego halo bo jak zawsze będzie pewnie stała ekipa i to wszystko. Żeby była jasność też nie spotykamy się dla promocji FS ale po to żeby powędkować i spędzić czas w zgranym towarzystwie. Arturze fajnie, że nagłaśniasz temat ustawki tyle że nie robimy z tego zlotu FS tylko zwyczajne spotkanie ostatni raz w sezonie. Jakbyś nie zauważył od samego początku tematu jeździmy na ryby w sumie w 8 góra 10 osób i jeśli by byli inni chętni to sami by się odezwali. Pozdrówka i udanych połowów.
Nie ma co narzekać.Zawsze może być gorzej
 

Artur Betcher

Offline

Ja tego jako zlot żaden nie nagłaśniam. Po prostu w jednym punkcie newstsella pokazałem że chłopaki z jednego regionu kończą sezon w zwartej grupie Z innych też by tak mogli zrobić.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

SumiTo

Offline

Zakończenie sezonu się odbędzie bez względu na warunki atmosferyczne i mam nadzieję że spotkam się ze wszystkimi z którymi tworzyliśmy ten temat i będzie zajebiście jak zawsze. Do zobaczenia na ustawce!
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Hirko1990

Offline

Chłopaki ja bym był zainteresowany takim spotkaniem na żywo z wami. Mam taką propozycję choć nie wiem jakie jest wasze nastawienie do takiego wędkowania. Chodzi mi o zbiornik komercyjny w Zabierzowie Bocheńskim o nazwie Bobrowe lozlewisko. Sporo ładnych ryb suma się tam chcą pozbyć i kg kosztuje 1zl idzie tam złapać ładne sztuki suma jak i spore karpie. Wstęp na nocke w weekend 25 zł a na 24h kosztuje 35 zł kolo tego jest restauracja otwarta do 22. Łatwy i szybki dojazd miejsca sporo na namioty itp.generalnie cisza spokój noni zadbany ładny obiekt hak by komuś było zimno czy coś jest tam możliwość wynajęcia domku przy brzegu ale to już droższa sprawa. Co tym myślicie ?
 

SumiTo

Offline

Niech się chłopaki wypowiedzą ale ja osobiście w akwarium nie wędkuję.
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.79
51,554,409 unikalne wizyty