CEF na rybkach | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Najpierw zaszło słońce, potem zaszedł fakt, a w rezultacie, ona. -Julian Tuwim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
CEF na rybkach

wojtek zdunik

Offline

Piękna wyprawa. Panowie, mam pytanie, jak łowicie w nocy na stacjonarkę, i jesteście rozbici powiedzmy kilkanaście metrów od wody to w nocy chodzicie na paluszkach i szepty czy ognisko, gitarka i toasty?
Jak wrażliwy jest sum na hałasy z brzegu?
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Fajna sprawa z takim wypadem Oklaski
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Robertrs

Offline

wojtek zdunik napisał(a):

Piękna wyprawa. Panowie, mam pytanie, jak łowicie w nocy na stacjonarkę, i jesteście rozbici powiedzmy kilkanaście metrów od wody to w nocy chodzicie na paluszkach i szepty czy ognisko, gitarka i toasty?
Jak wrażliwy jest sum na hałasy z brzegu?


Może gitarka i toasty to nie ale ognisko tak. Tym razem byliśmy dość daleko od zestawów ale generalizując należy zachować umiar jak we wszystkim. Im bliżej wody tym większy.
Tak na marginesie dodam, że udało mi się wystraszyć suma żerujacego nocą na płyciźnie (ok 1,5m wody 6m od brzegu) silnym wyrzutem spinningu.
 

edi

Offline

Fajny wypad, fajne rybki... ogólnie fajna sprawa Okok Aby do urlopu...
 

Dawidgorzow

Offline

Fajna wyprawa, moje rejony można powiedzieć Usmiech
 

Michal Gorski

Offline

Wypad był mega, polecam wszystkim takie wyprawy z kumplami Usmiech
Ryby niestety nie chciały współpracować, ciężko było nawet o ładnego żywca Smutny Na szczęście kilka szczupaczków a zwłaszcza ten prawie metrowy Michała poprawił nam humor Usmiech
Ja łowiłem na wobki Czesia i jeden szczupły się skusił. Niestety wobler urwał się na zaczepie Smutny

Następnym razem będzie lepiej Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Gdybym sam pomyślał w maju to wzięlibyście te płycej schodzące do polski a mi wysłali te schodzące głęboko i było by lepiej dla wszystkich.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Ten co urwałem to wina plecionki. Schodziły ok. Pletka się postrzępiła i strzeliła zanim zdążyłem się zatrzymać Smutny
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Ale z tego co słyszałem nie macie tam miejsc które pozwalają im pracować na 6 czy 7 metrach co jest optymalną głębokością do ich pracy. Jak ktoś ma to ja się chętnie zamienię i oddam te schodzące do 4 m na te schodzące do 6 Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Ja mam jeszcze dwa ale się nie zamieniam pfft Chyba że 2 za 4 pfft
Catch & Release
Kajtek...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.74
51,547,271 unikalne wizyty