Mocowanie żywca a regulamin PZW | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

" Wszystko mi wolno ale nie wszystko przynosi korzyść " - Św. Paweł


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Przynęty żywe używane żeby złowić suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Mocowanie żywca a regulamin PZW

badboy

Offline

Witam. Gregorio takie agrafki idzie kopić w sklepie są to agrafki tzw. karpiowe. Zakładasz ok 12-15 białych robaków na agrafce i zakładasz jak na włos. Występują w 3 rozmiarach. Pozdro
 

Robert Zakrzewski

Offline

Takie agrafki kosztują 10zł
 

gregorio

Offline

Masz jakiegoś linka?
 

Robert Zakrzewski

Offline

Tutaj 14mm ale są też i mniejsze zależy od zapotrzebowania
 

gregorio

Offline

Czy te 14mm nie będzie za mało na leszcza 20-25cm? Może Max podpowie?
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Trudno mi powiedzieć czy nie będą za małe bo ich nie miałem, ale możesz je zrobić samemu z drutu nierdzewnego np: fi 0,8mm
 

Radekm

Offline

Max napisał(a):
Trudno mi powiedzieć czy nie będą za małe bo ich nie miałem, ale możesz je zrobić samemu z drutu nierdzewnego np: fi 0,8mm

Odnośnie drutu, polecam ten produkt.
Drut sprawdzony przy pracy z woblerami , blaszkami i wszelkimi produktami z nierdzewnego , sprężystego drutu www.sklep.mikran.pl/idc/62_12408_396/Druty
 

norimk

Offline

Można by też użyć drut dentystyczny. Również nierdzewny średnice od 0.6 do 1.0 mm za 5 zeta 10 metrów. Pozdr
 

gregorio

Offline

Max, ostatnie pytanie: szerokość takiej agrafki w przybliżeniu jaka powinna być?
 

sadam

Offline

PZW powinno wprowadzić załącznik do przepisu,że żywca powyżej np. 25 cm można 2 hakami zbroić bo jednym to bezsens chyba.Może by tak do nich napisać i zasugerować,że niektórzy używają takich przynęt.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Regulamin Giełda forumowa sprzedam Sprawy organizacyjne 1 21 września 2018 16:26
Mocowanie kółek w pontonie bark 330 s Łodzie, pontony i inne środki pływające 5 16 lipca 2018 16:08
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwca 2018 14:42
Zbrojenie żywca Forum ogólne o sumach 8 18 stycznia 2018 22:35
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,543,744 unikalne wizyty