Dziś na rybach SUM 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także by nie wyczerpać słuchaczy. -Winston Churchill


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dziś na rybach SUM 2015

Artur Betcher

Offline

Rafal Skibinski napisał(a):

Gratulacje panowie za piękne ryby!!! Z moim łowieniem tak kolorowo nie jest, ale ostatnio udało się złowić metrową kijankę. Pierwszy mój sum złowiony z premedytacją i to na pierwszym wypadzie w trolling.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7593jpg_4826c.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7598jpg_9621a.jpg


Gratuluje Rafale i uwierz mi ze z czasem będzie tylko lepiej bo trolling to piekielnie skuteczna metoda jak się go poprawnie robi.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

phil-wroclaw

Offline

A ja dziś na zero, kolega złapał 70tkę sumka i znowu przyhaczył tołpygę.Ma pecha upiera się że chce łowić sumy a wieszają mu się 40 kilowe tołpygi.
 

SumiTo

Offline

Michał - piękne miejsce na zasiadkę, szkoda tego wąsacza ale następnym razem będzie wasz Okok
Artur - widzę że chłopaki cały czas robią spustoszenie w sekwanie Oklaski
Rafale gratulacje za pięknego suma, cieszy pewnie tym bardziej że pierwszy na troling Graty
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Rafal Skibinski

Offline

Wielkie, wielkie dzięki Panowie!! To bardzo miłe Oczko Mam nadzieje, że na tym się nie skończy! Szczególnie, że odstawiłem "moje" bolenie, (przynajmniej na jakiś czas) bo w głowie wąsy!! Oczko
 

phil-wroclaw

Offline

Panowie , jak tam ostatnio z braniami sumków ?
Ja wczoraj z kolegą znowu na zero . Temp Odry miejscami miała przy powierzchni 28 C ! a średnio 26 C
Może im się nie chce żreć jak w takiej zupie pływają ? Atakowaliśmy do 22.30 i nic.
Może Admin cos podpowie co robić przy takiej temp wody ? jechać na ryby czy na piwo raczej ?
U was w Sekwanie ile teraz woda ma bo widzę że brania jeszcze za dnia macie

Pozdrawiam
Filip
 

Tomasz Wach

Offline

Rafale gratuluje ryby Oklaski
Ja ciągle na zero w tym sezonie nie licząc bejbi suma 40cm. Na domiar złego ostatnio same duże leszcze 50+ biorą i ciężko z żywcem. Jestem już już na tyle zdesperowany, że wziąłem na warsztat legendę o turkuciu podjadku Haha
 

Artur Betcher

Offline

Filipie szukaj późnym wieczorem i po zmroku ryby przy powierzchni i w półtoni.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Piotr Stec

Offline

Ja ostatnio doczekałem się pierwszego brania suma. Godzina 3 w nocy, rzuciłem wątrobę na grunt w rynnę (na żywca u mnie od początku sezonu nic nie uderzyło), minęło kilka minut, kij zgięty w pół. Pech podwójny, akurat druga wędka w ręku + prawdopodobnie albo źle zawiązany węzeł, albo jakieś uszkodzenie plecionki niedaleko przyponu. Ale w końcu jest jakiś efekt i motywacja do następnych wypadów no i oczywiście nauczka, żeby więcej uwagi poświęcać takim 'drobiazgom' jak np węzeł. Dzisiaj idę się odkuć.
 

phil-wroclaw

Offline

Dzięki Artur
Postaram się zastosować w piątek i sobotę i dam znać
A jaka temp wody u was jest ? bo widzę że macie brania jaszcze za jasnego
 

Mateusz Harezlak

Offline

Tomasz Wach napisał(a):

Rafale gratuluje ryby Oklaski
Ja ciągle na zero w tym sezonie nie licząc bejbi suma 40cm. Na domiar złego ostatnio same duże leszcze 50+ biorą i ciężko z żywcem. Jestem już już na tyle zdesperowany, że wziąłem na warsztat legendę o turkuciu podjadku Haha


Leszcze 50+ to fajne żywce, jakby mi się takie trafiały to na pewno bym nie narzekał że ciężko z żywcem Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dziś na sumach 2018 Forum ogólne o sumach 14 19 października 2018 21:21
Dziś na rybach ( nie sum) sezon 2018 Hyde Park 6 31 stycznia 2018 18:53
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2017 Hyde Park 53 20 czerwca 2017 20:03
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2016 Forum ogólne o sumach 383 03 stycznia 2017 22:09
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,577,905 unikalne wizyty