Dziś na rybach SUM 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Piękno bez wdzięku - to wędka bez przynęty. Ninon De Lenclos


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dziś na rybach SUM 2015

phil-wroclaw

Offline

Piękne rybki ŁukaszUsmiech. Ja wczoraj tylko jednego malucha, może metra nie miał.
Acha, fajny wobler na pierwszym zdjęciu. Tak trzymać. ...


A ja myślałem, że to oryginał TD11 rapali
 

Konrad Bartosik

Offline

phil-wroclaw napisał(a):

Piękne rybki ŁukaszUsmiech. Ja wczoraj tylko jednego malucha, może metra nie miał.
Acha, fajny wobler na pierwszym zdjęciu. Tak trzymać. ...


A ja myślałem, że to oryginał TD11 rapali


Filip, to identyczny wobler jaki Ty masz w pudełku. Czyli 13 cm jakaś tam wypocina strugana z drewnaUsmiech.
 

phil-wroclaw

Offline

To mam nadzieję że uda się dziś wyrwać na ryby i dziś dam mu szansę ;o)
 

SumiTo

Offline

Gratulacje Łukaszu, piękne rybki Okok
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Michal Wilk

Offline

Dzień doberek. Relacja z weekendowej
Ogólnie zasiadke zaczęliśmy w piątek o 17 Ja Piotrek Jakubaszek i Marek Mleczak.
Miejsce zasiadki to rzeka Obra tuż przed samym zalewem. Miało być na zalewie ale za dużo wczasowiczów.
forumsumowe.pl/h/fshzw_paperartist_2015_07_20_12_53_49_dc0cd.jpg
W przybliżeniu
forumsumowe.pl/h/fshzw_paperartist_2015_07_20_12_46_29_9dbc0.jpg
A takie było rozłożenie zestawów
forumsumowe.pl/h/fshzw_paperartist_2015_07_20_12_50_32_5baf4.jpg

Od góry : 1 i 2 Piotrek 3 Mój 4 i 5 Marek

Niestety rybki nie dopisały i był problem ze złowieniem żywca. Żaden z nas nie przewidział takiej opcji więc nawet wątroby nie było. Dopiero Marek koło 22 cyknął że kest pelet. Więc byle by zestawy były w wodzie to pelety na włos i wywózka. I tak się skończył piątek. W sobotę udało się złapać żywca. Odziwo było go pełno (krąp, leszcz, płoć po 20-25 cm) w tym i ładny leszczyk wyciagniety przeze mnie na Methode.
forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20150718_195039_948c8.jpg
Dostał go Piotrek na bojke(zestaw Nr2) Zdjęcie z wywózki
forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20150718_195417_c16dc.jpg
Nastała noc. Zeatwy w wodzie więc zaczęło się gotowanie i żarcieOczko Była by to kolejna nudna noc gdyby nie to że koło 4 rano Piotrek na pierwszym zestawie miał porządne branie. On zacina a ja biegiem do pontonu. Słyszę że kołowrotek zaczyna mu grać już chciałem się odpychać od brzegu gdy usłyszałem głośne K...a!! Piotrek ściągnął zestaw i okazało się że przypon strzelił (plecionka 0.9), była równo obcięta mniej więcej na wysokości haka. No i tak skończył się nasz kontakt z jedyną rybą. O 9 rano zaczęło się zwijanie i sprzątanie miejscówki. Ale spokojnie nasz team tam jeszcze wróci Oczko

Kolejna wspólna zasiadka za tydzień.
 

Artur Betcher

Offline

Łukaszu gratuluje sumów, trzymam cały czas kciuki za każdy Wasz wypad Okok

Tomi nie wszędzie jest taki syf, wczoraj byliśmy na miejscu gdzie trochę zieleni jest ale niestety takie wypady wiążą się z kosztami więc jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma Usmiech

Michale jeszcze go wyciągniesz a oko haka zabezpieczaj rurką termokurczliwą to nie będziesz tak tracił ryb. Piotr i Marek powinni to wiedzieć, rozmawialiśmy nad Ebro o takich sprawach a i na forum pisałem o tym.


My wczoraj złowiliśmy 7 sumów w tym suma 203cm dwukrotnie o czym piszę w temacie woblerów Cześka i temacie o żerowaniu suma po spięciu.
Dodaje jedno zdjęcie każdego.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_3461jpg_0e9cb.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_3503jpg_af75c.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_3623jpg_59bc5.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_3862jpg_46ca2.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_3949jpg_275df.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_4050jpg_68edd.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_4164jpg_668bb.jpg

Na koniec wszystkim połamania kija życzę Okok
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariuszkk

Offline

Wielkie graty za rybki .U mnie tradycyjnie bez brania,karasie warcianym sumkom nie podchodzą ,a nie mieliśmy lina lub karpia.Do tego potężna ulewa i przymusowe kilka godzin w namiocie.Było wesoło ,ale bez rybek.Następny wypad na pontonie ,ale to po urlopowych wojażach.
 

Rafal Skibinski

Offline

Gratulacje panowie za piękne ryby!!! Z moim łowieniem tak kolorowo nie jest, ale ostatnio udało się złowić metrową kijankę. Pierwszy mój sum złowiony z premedytacją i to na pierwszym wypadzie w trolling.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7593jpg_4826c.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7598jpg_9621a.jpg
 

Mateusz Harezlak

Offline

Gratulacje, widać że sumek popłynął podrosnąć, brawo Oklaski
 

czeslaw sowinski

Offline

Szczere gratulacje dla szczęśliwych łowców! Oby tak dalej!Okok
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dziś na sumach 2018 Forum ogólne o sumach 14 19 października 2018 21:21
Dziś na rybach ( nie sum) sezon 2018 Hyde Park 6 31 stycznia 2018 18:53
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2017 Hyde Park 53 20 czerwca 2017 20:03
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2016 Forum ogólne o sumach 383 03 stycznia 2017 22:09
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,741,927 unikalne wizyty