Trochę to przykre | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety, które nie są sprzedajne, kosztują najwięcej. Francois Mauriac.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Trochę to przykre

Karol Zacharczyk

Offline

Byłem złodziejem
Właśnie wróciłem z nad Pasłęki i to dobra wiadomość. Mam jednak dla Was szanowni znajomi wiadomość drugą niekoniecznie pozytywną. Otóż wczoraj wracałem w samochodzie kolegi Tadeusza do Warszawy. Gdzieś w okolicy Niedzicy, a może Olsztynka odbieram telefon od Zbyszka Słowińskiego vel Comendante (dla starych i bliskich głowatkowych Przyjaciół). Po wręcz kilku sekundach rozmowy Zbyszek przekazuje swój aparat współtowarzyszowi podróży ze słowami - Posłuchaj. No i posłuchałem. Ów kolega podczas późnego sobotniego wieczora miał okazję spotkać się teta tet z nijakim Markiem Kluczkiem - zastępcą redaktora naczelnego "Wiadomości Wędkarskich". Korzystając z okazji ów kolega, w dobrej wierze" spytał się dopiero co poznanego redaktora: czy możliwy jest mój Karola Zacharczyka powrót do redakcji?
I oto, co usłyszał cytuję "- Tego złodzieja, bandytę, co okradł redakcję na setki tysięcy złotych NIGDY!"
No cóż po 24 lata pracy w redakcji dowiedziałem się, że to właśnie ja okradałem firmę, z którą, jak mi się wydawało, byłem przez lata na dobre i na złe.Przez lata wychowałem sobie wielu wspaniałych Czytelników, z których mnóstwo jest teraz moimi bliskimi kolegami, a nawet Przyjaciółmi. Przez lata jakoś wytrzymywałem najróżniejsze szturchańce tego pana i obelgi pod moim adresem Ścierpiałem wielokrotne odbieranie mi nagród z zysku, premii. Nawet za tak poważne uchybienia w pracy, jak nie przynoszenie na czas recept na Viagrę przepisywanych mu przez moich kolegów lekarzy. Ścierpiałem nawet polecenie wywalenia podczas przeprowadzki archiwum redakcyjnego na śmieci ze starodrukami,oryginałami zdjęć itd... Nie wytrzymałem w ubiegłym roku, gdy ów pan wziął na moje nazwisko rachunek, co by pokryć swoje wydatki na wspólny wyjazd na Suwalszczyznę swej obecnej małżonki, czy tam kogoś z rodziny (jechaliśmy w to samo miejsce) z tym, że ja byłem gościem zaproszonym przez organizatorów, w związku z tym żadnych rachunków nie przedstawiałem. Bo i za co?
Potem było zwolnienie z pracy, wcześniej i potem także moja ciężka depresja itd. itd.
P.S. Odchodząc od redakcji mam poczucie przyzwoicie spełnionego obowiązku obiektywnego informowania Czytelników o Związku, o sprzęcie wędkarskim i przyrodzie, łowiskach naszego i nie tylko kraju. Jako jedyna osoba wśród redaktorów zostałem przez koła, okręgi, liczne kluby wędkarskie, towarzystwa Miłośników a nawet samego Ministra Rolnictwa oznaczany medalami, oznakami i Członkostwami Honorowymi. Jako jedyna osoba wędkująca z tej redakcji nie mam także złotej oznaki z Wieńcami PZW. Ponoć sobie na nią nie zasłużyłem...

Karol Zacharczyk.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Zapraszamy do powitalni http://www.forums...owitalnia_ Oczko

Za bardzo i tak nie wiem po co ten temat tutaj Yyyyy
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Artur Betcher

Offline

Karolu miałem nieprzyjemność z tym panem rozmawiać i raczej już nigdy nie będę.
O tym możesz poczytać tutaj: http://www.forums...ost_156435
Oczywiście to przykre co Ciebie spotkało i już niejedna osoba opowiadała mi o tym.
To co się dzieje w prasie wędkarskiej to patologia i dlatego niedawno wprowadziłem całkowity zakaz reklamowania czymkolwiek wszelkiej prasy wędkarskiej. O tym możesz sobie poczytać tutaj: http://www.forums...ost_156407

Współczuję i masz rację że jednak to publikujesz bo dobrze wiemy że takie pomówienia choćby pocztą pantoflową rujnują ludziom życie. Trzeba się bronić ale i tak jest w ogóle przykre że trzeba.

Okazyjnie zapraszam do Powitalni, tak jest grzeczniej i milej z racji tego że w świecie wędkarskim coś jednak znaczysz.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bartosz Wasielewski

Offline

O teraz przynajmniej wiem o co chodzi Haha
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Grzegorz Petryna

Offline

Witaj Karolu serdecznie, czytałem już wczoraj na Facebooku Twoją wypowiedź i nie dociera do mnie, że tak można potraktować człowieka, który tyle poświęcił dla tej redakcji i dla dobra sportu wędkarskiego. Pamiętaj, że tutaj jesteś zawsze mile widziany i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy tak jak w Hiszpanii. Pozdrawiam.
 

Kazimierzp

Offline

Cześć Karol. Przykra sprawa z tym pomówieniem, bo jesli okradłeś na tyle kasy gazetę to powinni Cię prokuratorzy maglować a nie żebyś chodził wolno. Przykre jesto że człowiekowi przypną łatke i są bezkarni. Bardzo dobrze że na forum jest zakaz reklamy takiej prasy wędkarskiej skoro ludzie legendy są dla kaprysu jakiegoś cwaniaczka wyrzucani to jest tragedia. Pamiętam jak syn po naszym wspólnym pobycie nad Ebro pokazywał Twoje i Józka artykuły i chwalił się wędkującym kolegom że mieszkał obok Was i z wami wędkował.
 

wojtek zdunik

Offline

Nos do góry,
Wiesz czym się różni szef od wibratora?
Wibrator nigdy nie będzie prawdziwym ....ch....
Zakładaj coś swojego, rób jak gołąb na etat. Życie jest za krótkie żeby robić na kogoś.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Trochę o sumie Sum europejski biografia 11 02 grudnia 2015 21:16
Penn FTH 60LW trochę od środka. Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 14 10 lutego 2014 23:09
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,593,497 unikalne wizyty