Kultura na Polskich drogach | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kto nic nie umie, temu i pomylić się nie można. -Menander


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kultura na Polskich drogach

Lukaszb

Offline

Dziś jadąc w trasie zacząłem się zastanawiać nad kulturą polskich kierowców, a właściwie jej brakiem. Coraz częściej spotyka się chamstwo na drogach i brak poszanowania innych osób. Niejednokrotnie byłem świadkiem lub sam doświadczyłem nieuprzejmości ze strony innych uczestników ruchu drogowego jednak w wielu przypadkach "powitanie" zaczynające się od słów "ty kut**** złamany" nie jest niczym niezwykłym na polskich drogach. Jakie są wasze odczucia?
 

Bartekp

Offline

Na drodze tak jak w życiu,jeden zajedzie drogę inny znowu wpuści.Nie ma co płakać,zawsze można taranem! Haha
 

Artur Betcher

Offline

Kiedyś napisałem tak:

Artur Betcher napisał(a):

Na temat tego jak jeżdżą w Polsce napisze osobny temat. Tutaj większość już by siedziała w pierdlu. Dwa dni horroru na drodze gdzie połowa ludzi jeździ poprawnie a druga połowa to bezmózgi.


Nie mam na to czasu ale nigdy tych dwóch dni nie zapomnę i podtrzymuję to co napisałem wtedy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janusz Golebiewski

Offline

Ja tam dużo nie jeżdżę (jakieś 800-1200km na miesiąc) i na drogach to praktycznie same chamstwo i cwaniactwo w stosunku 30 do 50. Pozostałe 20 to raczej normalnie jeżdżący
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Janusz Golebiewski napisał(a):

Ja tam dużo nie jeżdżę (jakieś 800-1200km na miesiąc) i na drogach to praktycznie same chamstwo i cwaniactwo w stosunku 30 do 50. Pozostałe 20 to raczej normalnie jeżdżący


A gdzie tak zwani kierowcy niedzielni. Teren zabudowany maksymalnie 30 km/h, na "90" w porywach 50 km/h?
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Lukaszb

Offline

Dla mnie to nawet mniej niż 40% jeździ normalnie... Kiedyś jakiś psychopata ganiał mnie po całym mieście bo go otrąbiłem jak wymusił mi pierwszeństwo Haha
 

Janusz Golebiewski

Offline

Bartosz Wasielewski napisał(a):

Janusz Golebiewski napisał(a):

Ja tam dużo nie jeżdżę (jakieś 800-1200km na miesiąc) i na drogach to praktycznie same chamstwo i cwaniactwo w stosunku 30 do 50. Pozostałe 20 to raczej normalnie jeżdżący


A gdzie tak zwani kierowcy niedzielni. Teren zabudowany maksymalnie 30 km/h, na "90" w porywach 50 km/h?

Ci "niedzielni" też się zaliczają do tych 20, bo przynajmniej się ich wyprzedzi i tyle Haha
 

Michal Wilk

Offline

Dla mnie najgorsze jest jak jakiś wariat zapi.... ponad 200, bo czasami naprawdę trudno jest go wyprzedzić Oczko
 

Marcin Skawinski

Offline

W Polsce problemem jest szkolenie na kierowców (uczenie jak zdać egzamin , a nie jak poprawnie jeździć + kilka tysięcy pytań które nic nie wnoszą).
Rybki
 

Lukaszb

Offline

Bo niestety żyjemy w przeświadczeniu, że każdy może mieć prawo jazdy, a to jednak nieprawda. Nie każdy ma predyspozycje aby być kierowcą. Są przecież autobusy, pociągi, rowery, taksówki. Naprawdę można żyć bez ale osobę zdającą 15sty raz z litości czasem przepuszczą i mamy to co widać...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jaka wędka i kołowrotek na Króla Polskich rzek :) Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 13 14 czerwca 2015 09:13
Sum z polskich wód Filmy o sumach znalezione w sieci 11 13 marca 2013 08:38
Uwaga na drogach Hyde Park 11 25 lutego 2013 13:43
Kultura Forum ogólne o sumach 14 24 listopada 2012 13:22
Wygenerowano w sekund: 1.68
51,751,194 unikalne wizyty