Komornik za nie swoje długi :) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki. Nikita Chruszczow


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Komornik za nie swoje długi :)

Artur Betcher

Offline

Za parę dni wkleję. Ciekawe co tam wymyślili Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Piotr Traba

Offline

Współczuję bujania się z tymi jełopami - nie od dziś wiadomo, że przepisy w PL są pogięte a odkręcić cokolwiek jest ciężko.
 

Artur Betcher

Offline

Ja mogę już spać spokojnie ( o tyle o ile )
Dostałem dziś materiały dotyczące sprawy i oniemiałem bo w sprawę musiał być umoczony agent firmy AIG.
Dlaczego??
Pomijając to że na wszelkich dokumentach są różne podpisy albo ich brak to zdjęcia dowodu i książeczki wojskowej przedstawiają dwie zupełnie różne osoby i żadną nie jestem ja Haha Jakim cudem więc agent biorąc do ręki dokumenty nie zauważył że na jednym jest petent a na drugim już nie?

Dodatkowo na zaświadczeniu o zatrudnieniu napisano że pracowałem w tym przedsiębiorstwie od 1998r kiedy w tym czasie przebywałem za granicą przez dwa lata i mogę to potwierdzić Usmiech

Nigdy też nie bym zameldowany na stałe ani tymczasowo w Sopocie i już to potwierdziłem. Nie można było tez być zameldowanym dwa razy na pobyt stały beka

Dzwoniłem do Eos i skierują sprawę do odpowiedniego działu i nie będzie to komornik.

Oczywiście sprawy nie zostawiam, na jednym ze zdjęć najprawdopodobniej jest sprawca i nie wiadomo ile takich wałów wyciął.

Dowód:
Dowód jest oryginalny, to dowód zgubiony i zgłoszony, zdjęcie jest wymienione i prawdopodobnie jest to oszust który to zrobił na nim. Podrobione jest też w nim zameldowanie.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7117jpg_d8da2.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_zzameldowaniejpg_b8989.jpg

Książeczka wojskowa nie wiem czy jest oryginalna, ja swojej nigdy nie dostałem ale na zdjęciu jest też kto inny ( żona twierdzi że ja taki przystojny nie jestem beka )
Po weryfikacji wiem że jest to moja książeczka ze zmienionym zdjęciem:

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7115jpg_a1b85.jpg

Umowa kredytowa:

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7125jpg_c718e.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7126jpg_053ba.jpg

Poświadczenie o zarobkach:

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7128jpg_720bd.jpg

Zastanawiające jest jednak to że ktoś w AIG jednak chyba widział nieprawidłowości i napisał notkę o braku weryfikacji zaświadczenia o ile dobrze doczytałem:

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7129jpg_93c75.jpg

Zobaczymy jak się sprawa potoczy, mam do EOS dzwonić za dwa tygodnie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Szukając info trafiłem na to że może być moja książeczka wojskowa, numer jest prawidłowy a także mój podpis ( bardzo jest podobny).
Zdjęcie nie jest moje.
Co ciekawsze to wydaje mi się ze na obu zdjęciach jest ten sam gość tyle że na tym z książeczki jest sporo młodszy.
Być może znajdzie się ktoś kto go rozpozna, musiał mieć nieco ponad 30lat kiedy zdjęcie robił do dowodu mojego.
Dowód osobisty też jest mój, sprawdziłem że był zgłoszony jako zagubiony w marcu 1999r.
Jedna z hipotez mówi że rzeczywiście mogłem ją posiadać i o tym nie pamiętam z racji upływu czasu i że zgubiłem ją razem z dowodem ale to było tak dawno że nie pamiętam w jakich okolicznościach zgubiłem czy w jakich ukradziono mi te dokumenty około marca 1999r.
Do AIG będę wysyłał pismo żeby się dowiedzieć kto stoi za tak rażącymi błędami w kontroli bo chociażby zaświadczenie o zarobkach jak i o zameldowaniu mogli sprawdzić a przez te błędy narażony jestem na wiele nieprzyjemności.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janusz Golebiewski

Offline

Najważniejsze, że udało Ci się to ogarnąć. Pewnie kosztowało Cię to wiele nerwów. Normalnie nie zazdroszczę. Ciekaw jestem ilu jest oszukanych w taki sposób jak Ty w Polsce i ilu osobom udało się udowodnić, że nie brali podobnych kredytów. Normalnie ręce opadają zly
 

Artur Betcher

Offline

To i tak mały pikuś. Ostatnio słyszałem o gościu który zaciągnął milion kredytu mając 1500zł dochodów....
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janusz Golebiewski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

To i tak mały pikuś. Ostatnio słyszałem o gościu który zaciągnął milion kredytu mając 1500zł dochodów....

To już w ogóle śmiech na sali zly
 

Artur Betcher

Offline

Ja ogólnie to mam szczęście do takich rzeczy, kleją się wszelcy oszuści do mnie. Pomijając Władka O. , dwóch techników od strony i tą sprawę to kilka takich rzeczy mi się w ostatnich latach przytrafiło.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Ja tyle zarabiam i przydałby mi się taki kredyt, gdzie to dają? Warunki mnie nie interesują, biorę kredyt i znikam na Bora-Bora. Haha Tyle mnie zobaczą.
 

Grzegorz Stanczak

Offline

Artur, wal do prokuratury i składaj zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, wtedy masz podkładkę pod wszystko i do czasu kiedy prokuratura wyjaśni sprawę, którą zleci policji masz spokój, z tego co piszesz to raczej nie masz się czym martwić.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Mam łódkę i chętnie się umówię z osobą,która ma swoje łowiska Umawialnia informator dot. imprez 1 16 lipca 2014 14:05
Jaki długi jest Wojtuś - zapraszam do zabawy Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 83 27 grudnia 2012 15:13
Jak znaleźć jeleni na swoje towary? Hyde Park 18 12 czerwca 2012 10:05
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,557,422 unikalne wizyty