Woblery Czesława Sowińskiego ,,sowa'' | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę". Woody Allen


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Woblery Czesława Sowińskiego ,,sowa''

czeslaw sowinski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Pisz Padonis do Cześka, powinien już mieć coś na zbyciu.

A dla Ciebie Czesiu kolejna fotka.
Z czterech sumów z tego popołudnia ten był prawie najmniejszy i znów złowił suma Robert.
Ogólnie ja dwa w tym coś ciekawego co pokażę jak się obrobię Usmiech Radek jednego i Robert jednego.
Tu więc na razie ten od Roberta:
forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7038jpg_3b8bc.jpg


Gratulacje !Okok Ech też tak kcem!Haha
 

Artur Betcher

Offline

4 popołudnia, jedna łódź i 19 sumów. Już mieliśmy takie wyniki ale nigdy na jednej łodzi. Radek dziś 4 sumy a ja jednego. Wkrótce podsumowanie Usmiech
Tu masz na szybko zdjęcie żołądka suma. Tak chciał zasmakować że zassał aż do żołądka od razu.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_72151jpg_2e113.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Kamil Kielbowicz

Offline

Bidulka, trochę chyba spóźnione cięcie było pfft
Ciekawe jak z przeżywalnością po takim zacięciu Usmiech
C&R
 

Artur Betcher

Offline

Na początku myślałem że to jakaś narośl ale dziwne było to że jak wypłynął pierwszy raz to nie widać było w ogóle woblera. Męczyłem się ze 4 minuty żeby kotwicę mu odpiąć tak żeby nie pokaleczyć go bardziej. Po odpięciu nawet nie krwawił a żołądek wepchnęliśmy z powrotem na swoje miejsce. Myślę że przeżył i że jeszcze się kiedyś pokusi na wobka Czesława Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Na początku myślałem że to jakaś narośl ale dziwne było to że jak wypłynął pierwszy raz to nie widać było w ogóle woblera. Męczyłem się ze 4 minuty żeby kotwicę mu odpiąć tak żeby nie pokaleczyć go bardziej. Po odpięciu nawet nie krwawił a żołądek wepchnęliśmy z powrotem na swoje miejsce. Myślę że przeżył i że jeszcze się kiedyś pokusi na wobka Czesława Usmiech


Widać, że woblery Czesława sprawdzają się we Francji, ale odczuwam niesmak po twoim zdjęciu i tym opisie Yyyyy Szkoda byłoby takiego suma.
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Arkadiuszka

Offline

Artur jaka temp. wody tam gdzie łowiliście?
 

Artur Betcher

Offline

Bartosz Wasielewski napisał(a):

Artur Betcher napisał(a):

Na początku myślałem że to jakaś narośl ale dziwne było to że jak wypłynął pierwszy raz to nie widać było w ogóle woblera. Męczyłem się ze 4 minuty żeby kotwicę mu odpiąć tak żeby nie pokaleczyć go bardziej. Po odpięciu nawet nie krwawił a żołądek wepchnęliśmy z powrotem na swoje miejsce. Myślę że przeżył i że jeszcze się kiedyś pokusi na wobka Czesława Usmiech


Widać, że woblery Czesława sprawdzają się we Francji, ale odczuwam niesmak po twoim zdjęciu i tym opisie Yyyyy Szkoda byłoby takiego suma.


To nasza wina?? Tak głęboko połknął że uważam za niezwykłe szczęście że nie pokaleczyło skrzeli choć operacja usuwania kotwicy była trudna i precyzyjna. Cieszymy się że dalej pływa.
Woda w granicach 18 stopni ma teraz.
Dziś tylko dwa w tym ten:

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_8705jpg_8ee4a.jpg

Nie łowiliśmy długo bo chodziło o to żeby Robert coś złowił i kikuta mu się udało.
Czesiek obiecuję że jak się ogarnę to wstawię wszystkie 21 sumów.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

21 sumów w kilka dni... Ehhhh... Czemu ja tak nie mam Smutny
Gratulacje Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

czeslaw sowinski

Offline

Artur gratuluję pięknych wyników! Ten ostatni to już jest kawał ryby! Raz jeszcze gratulacje dla całego zespołu!Oklaski
 

Robertrs

Offline

Niezły stwór na tym ostatnim zdjęciu. Gratulacje Usmiech Chciałoby się powiedzieć takich dwóch jak was trzech to nie ma ani jednego ale ekipa Ci się powiększyłaUsmiech
Nietety na takie wypadki nie ma rady i wina nie Twoja. Zakładam, tak jak pisałeś, że zrobiłeś co mogłeś aby rybę uwolnić w jak najlepszej kondycji. Może jednak nie trzeba było tej jednej fotki wstawiać choć z drugiej strony pokazałeś zdarzenie o którym nidy nie myślałem, że może zajść a warto być gotowym na takie perypetie. Trochę żal stwora i tyle.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
kołowrotek penn spinfisher 4500 Wędka Schimano Catana 2,7 i woblery Sprzedam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2019 21:20
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Woblery do płytkiego trollingu Spinning, Trolling za sumem 12 03 listopada 2018 21:43
Ciężkie nocne woblery. Spinning, Trolling za sumem 7 16 czerwca 2018 22:58
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,573,481 unikalne wizyty