Woblery Czesława Sowińskiego ,,sowa'' | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Woblery Czesława Sowińskiego ,,sowa''

gregor

Offline

Ja myślę Michale że najsłabszym punktem przy holu jest węzeł a nie kółeczko łącznikowe. Kółeczko ma puścić dopiero przy odczepiaczu , wtedy węzeł nie jest obciążony.
 

czeslaw sowinski

Offline

Dzięki Michał za relacje i fotki!Okok Wygląda na to że może będą to woblery sumowe ale tak naprawdę to będzie można ocenić po wynikach w całym sezonie. Czas pokarze czy nasze krajowe sumki też je lubią. Trzeba w nich jeszcze trochę poprawek ale to wychodzi w praniu.Oczko
 

Artur Betcher

Offline

Z tymi kółkami to naprawdę jest niezły patent. W jednym woblerze wymieniłem kółka i straciłem go wtedy.
Nie wiem więc czy warto je wymieniać Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0197jpg_47e87.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0192jpg_b3085.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0208jpg_7098a.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0175jpg_7d22f.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0191jpg_289ba.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0201jpg_b3bd8.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0244jpg_ed988.jpg

Zdjęcia jakością nie powalają ale zawsze coś. Robiliśmy z Michałem co mogliśmy i kilka ryb złowiliśmy Haha Jak sumy nie brały to nastawiliśmy się na klenie i efektem była pięćdziesiątka trójka Oczko

YouTube Video


YouTube Video


Dzięki Michał za wspólne pływanie Haha
 

Jozefj

Offline

Tworzycie zgrany duet, gratulacje.Oklaski
 

Wisniewski Michal

Offline

PięknieUsmiech to ten klenik też na sumowy wobek przywalił? To się nazywa przynęta, nawet żywca sobie w międzyczasie na nocke można złowićHaha
 

Filipka

Offline

No poszedł do siaty ale za duży uciąg i wrócił do wody Haha
 

Michal Gorski

Offline

To był Kleń samobójca. Przednią kotwe miał w pysku wiec wyglądało na to że przywalił Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Filipka

Offline

Najlepiej jak Michał za grzbiet złowił kurtkę dziecięcą pełną mułu. Jak wyszła na powierzchnie to serce mi do gardła podlazło haha. Na szczęście tylko kurtka
 

Jozefj

Offline

Filipku ale pampersa nie zamoczyłeś?gringringrin
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
kołowrotek penn spinfisher 4500 Wędka Schimano Catana 2,7 i woblery Sprzedam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2019 21:20
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Woblery do płytkiego trollingu Spinning, Trolling za sumem 12 03 listopada 2018 21:43
Ciężkie nocne woblery. Spinning, Trolling za sumem 7 16 czerwca 2018 22:58
Wygenerowano w sekund: 1.54
51,559,212 unikalne wizyty