Woblery Czesława Sowińskiego ,,sowa'' | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto kiedy widział, żeby pułapka goniła mysz. -Julian Tuwim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Woblery Czesława Sowińskiego ,,sowa''

Artur Betcher

Offline

Znacznie wcześniej Grzesiu. W takich warunkach w zeszłym sezonie łowiliśmy na dwa pontony trzy dni i złowiliśmy tylko jednego suma razem. Zaryzykuje więc stwierdzenie ze za maksimum 2 tygodnie woda będzie już odpowiednia i zobaczymy na te woblery konkretne kabany. Czas pokaże bo dopiero wtedy będzie można mówić jak są łowne.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Zgadzam się z Tobą, tylko pisząc o lipcu miałem na myśli polskie realia, czyli możliwość łowienia suma od lipca. Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Wiem że zagram całej ekipie na gulu ale prognoza pogody się zmienia i najdalej za 2 tygodnie jeśli nic się nie zmieni poziom Sekwany wróci do normy. Oczywiście zaraz jak to nastąpi ruszam z Radkiem na łowy i myślę że skoro w takim extremum jednak coś tam wydłubały to może się okazać że będą świetne serie ładnych sumów. Pożyjemy zobaczymy Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Wiedzieliśmy, że tak będzie i chłopaki przed wyjazdem przebili Ci ponton i przedziurawili Skyllę, żebyś nam właśnie na gulu nie zagrał. Haha.
 

Artur Betcher

Offline

Robert dosłał mi zdjęcie tego szczupaczka więc wstawiam.
forumsumowe.pl/h/fshzw_szczupak_5e030.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Dawidp

Offline

Ładny okaz.
Graty
 

Artur Betcher

Offline

Już wiem gdzie złowiony gdyż byłem tam wczoraj. Nie wiem tylko jakim cudem gdyż głębokość nie przekracza tam 2m. Trzeba ściągać a potem odczekać aż wypłynie i tak w kółko. Trzeba na ten zbiornik płycej schodzące.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

czeslaw sowinski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Już wiem gdzie złowiony gdyż byłem tam wczoraj. Nie wiem tylko jakim cudem gdyż głębokość nie przekracza tam 2m. Trzeba ściągać a potem odczekać aż wypłynie i tak w kółko. Trzeba na ten zbiornik płycej schodzące.

No to bardzo cierpliwy człowiek ten kolega!Oczko Coś płycej pracującego za jakiś czas pewnie wystrugam ale teraz mam urwanie ...głowy w pracy i strasznie mozolnie postępuje praca nad wobkami.
 

Artur Betcher

Offline

Nie obijaj się bo woda robi się powoli coraz to ładniejsza Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Troszkę mi się zeszło ale jak to mówią lepiej późno niż później Oczko
Trzy dni łowiłem na woblery Czesia i mimo iż nie mam w tym zbyt wiele doświadczenia uważam że lepiej pracującego woblera na kiju sumowym nie miałem (nie wiem jak z woblerami Konrada bo jeszcze nie używałem).
Woblery mimo dużych sterów pod nurt na plecionce 0,32 schodzą na ok 4-5 metrów. Z nurtem myślę że ok 6-7. Na Sekwanę może i przy płytko ale na warunki panujące tam gdzie w tym sezonie zamierzam łowić jest idealnie.
Woblery pracują dość agresywnie ale nie przesadnie. Ciekawi mnie tylko historia kółeczek łącznikowych bo na jednym zaczepie puściło podczas wyszarpywania odczepiaczem. Z jednej strony super, bo nie urwałem wobka a jedynie kotwicę ale z drugiej strony zastanawiam się czy oby duży sum, którego mam nadzieję na tego woblera złowić, nie zrobił by tego samego.

A tutaj kilka fotek, niestety słabej jakości bo to dozoomowane wycinki z filmu:

forumsumowe.pl/h/fshzw_obraz6_26daa.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_obraz8_b0c18.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_obraz10_37fca.jpg
Catch & Release
Kajtek...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
kołowrotek penn spinfisher 4500 Wędka Schimano Catana 2,7 i woblery Sprzedam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2019 21:20
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Woblery do płytkiego trollingu Spinning, Trolling za sumem 12 03 listopada 2018 21:43
Ciężkie nocne woblery. Spinning, Trolling za sumem 7 16 czerwca 2018 22:58
Wygenerowano w sekund: 1.73
51,556,112 unikalne wizyty