Humor wędkarski i nie tylko - 2015. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie. Mou Jin


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Humor wędkarski i nie tylko - 2015.

Wisniewski Michal

Offline

Haha, bardziej chodzilo mi o to, że okazalo się jak bardzo mało jest moich rzeczy pfft
 

Dariusz Kucharski

Offline

Michał ,to tak jest ja mam raptem cztery pary butów ,a to tylko jedna strona z butami żonki i córci i z ciuchami podobnie wysmiewacz

forumsumowe.pl/h/fshzw_20150621_131059_8b599.jpg
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

SumiTo

Offline

Wisniewski Michal napisał(a):

Haha, bardziej chodzilo mi o to, że okazalo się jak bardzo mało jest moich rzeczy pfft


Czyli pomimo tego że wyniosły pół domu to dalej niemasz się gdzie ruszyć? Bo patrząc na moje dziewczyny to wypad na weekend to prawie przeprowadzka... A wyjazd na dwa tygodnie to niema w co się ubrać i jest kolejny pretekst do wypadu do galerii i Ikei po nową szafę... Gdzieś to trzeba upchać Zmeczony
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

SumiTo

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Michał ,to tak jest ja mam raptem cztery pary butów ,a to tylko jedna strona z butami żonki i córci i z ciuchami podobnie wysmiewacz

forumsumowe.pl/h/fshzw_20150621_131059_8b599.jpg

A tu widzę że kolega ma ten sam problem co ja, no co prawda ja mam 8 par butów ale ogólnie podobnie. Pewnie Twoja żona robi tak jak Moja, małą łyżeczką ale cały czas. Rzadko kupuje po kilka par tak max 2/3 ale często... Moja najdroższa tylko raz przyszła do domu i od progu mówi: "KOCHANIE nie uwierzysz co mnie dzisiaj spotkało. (ja w myślach "no napewno kur** nie uwierzę" już się zaczynam bać, ostatnio jak tak mówiła to skasowała felge o kraweznik) - co cię spotkało? Była taka mega promocja w (jej ulubiony sklep) więc kupiłam kilka par butów Haha . Myślę kilka czyli dwie? No kilka, pomożesz mi je przynieść z auta? Więc idę i nie wierzę... 11 - to było dla niej kilka... "Ale była promocja" i ten jej tekst "chyba nie jesteś na mnie zły? Przecież ja już niemam w czym chodzić..."
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Bartosz Wasielewski

Offline

YouTube Video


wysmiewacz
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Tomasz Seta

Offline

Jeśli chodzi o damską garderobę to i ja ostatnio nieźle się zdziwiłem.Nie mogłem znaleźć kluczyków do samochodu,dzwonie do żony i słyszę:sprawdź w torebce.Proste?Nie do końca-okazało się,że w szafie torebek jest 12 sztuk.
 

SumiTo

Offline

Tomasz Seta napisał(a):

Jeśli chodzi o damską garderobę to i ja ostatnio nieźle się zdziwiłem.Nie mogłem znaleźć kluczyków do samochodu,dzwonie do żony i słyszęSpamprawdź w torebce.Proste?Nie do końca-okazało się,że w szafie torebek jest 12 sztuk.

A wszystkie wypchane po brzegi przedmiotami których przeznaczenia nie jesteśmy pewni beka
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Artur Betcher

Offline

Ciąg dalszy humoru damsko męskiego.
Mamy remont i został nam jeden pokój bo kuchnia, łazienka, korytarz i pokoje dzieci w rozsypce. Wielu może sobie wyobrazić bo wielu u mnie w domu było.
Wchodzi Kasia do korytarz i pyta do czego się golę?
Odpowiadam ze do ściany ale wyobrażam sobie że przede mną jest lustro i nieźle mi idzie Haha
Kasia w śmiech.
10 minut później przychodzę do Kasi i pytam ją jak wyglądam a ta zdziwiona próbuje doszukać się choćby małego włoska. Na próżno, gęba gładka jak pupa niemowlęcia i tylko pejsy minimalnie źle przyciąłem Haha
Jak to zrobiłeś pyta mnie małżonka.
Odrobinę wiary we własne umiejętności, przecież robię to od lat odpowiadam.
Po chwili dodaje że skoro lustro nam nie potrzebne to nie będzie nam zagracać Haha
Jak ja mam się umalować - zapytała.
Nie przejmuj się myszko, ja dałem radę się ogolić to i ty dasz radę.... beka
Czekam na efekty grin
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Nie zapomnij dodać fotki. Usmiech
 

SumiTo

Offline

Trzy podstawowe kolory lata:
forumsumowe.pl/h/fshzw_141_3f3ff.jpg
Można je dowolnie mieszać...
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Humor wędkarski i nie tylko - 2017 Hyde Park 23 14 marca 2020 00:02
Kupię: Rapala Down Deep Husky Jerk 12cm tylko w kolorze GRH Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 07 kwietnia 2017 16:25
Sprzedam zestaw wędkarski Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 marca 2017 18:36
Witam wszystkich z moich okolic(Kostrzyn nad Odra) i nie tylko. Powitalnia sumowa ;) 11 29 marca 2017 08:51
Humor wędkarski i nie tylko - 2016. Hyde Park 98 03 stycznia 2017 22:55
Wygenerowano w sekund: 2.43
51,561,484 unikalne wizyty