Humor wędkarski i nie tylko - 2015. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Ład w domu porządkuje głowę i serce.-pow.ludowe.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Humor wędkarski i nie tylko - 2015.

Artur Betcher

Offline

Z dzisiejszego Faceeboka:
Objaśnienie
A: Aleksandra
BFotolcia
C: Ja
D: Barbara
Dyskusja dotyczy pustostanu intelektualnego gdzie ludzie lansują się na grupie w lizbie tysiąca temató na godzinę i wartościowe posty lub opnie tematyczne giną w natłoku łajna.

A: Polityka? Hobby? 90% osób tutaj, ma problem z napisaniem prostego zdania w ojczystym języku a Ty wymagasz takiej gimnastyki umyslowej
Ciemnota, zacofanie i nieumiejętność myslenia. Płytkie poczucie humoru, glupie i żenujące dowcipy, kotki, pieski, serduszka w brokatowych kokardach... niedowartosciowane starsze panie, za wszelką cene starajace sie udowodnic sobie i innych, ze czas jest dla nich łaskawy.
Żenujące. Czasem się wstydzę sama przed sobą, że to czytam.

A: Ale...bywaja tez wartościowe posty Perełki

B: Aleksandra Borowiec czego sie borujesz do ludzi tutaj? Ilu ludzi na swiecie, tyle osobowosci. Przepraszam w imieniu swoim i reszty wiary z tej grupy za to, ze nie jestesmy tak madrzy, inteligentni, pomyslowi i idealni jak Ty. Siedzisz, czytasz posty, ogladasz zdjecia, udzielasz sie i jeszcze masz czelnosc napisac, ze wstydzisz sie sama przed soba, ze to wszystko czytasz. Gdyby nie podobalo Ci sie tutaj to bys odeszla z grupy. Skoncz narzekac bo smecisz gorzej niz nie jedna "starsza niedowartosciowana pani" tutaj. Zachowujesz sie tak, jakbys miala niedorozwoj lub ktos trzymal Cie tu na sile

C: Aleksandro lepiej tego ująć nie mogłaś. Zidiocenie to wizytówka 90% członków tej grupy. Przeciętny szympans ma prawdopodobnie wyższy iloraz inteligencji niż 20% członków tej grupy a samoocenę wyższą niż 70% członków tej grupy Alcia pewnie jedna z tych lansujących się to i nie podoba jej się taka ocena

B: O, nastepny inteligent z dupy wziety.

A: Nie rozumiem slowa "borujesz". Myslalam, ze dotyczy zębów Potwierdzilas to, co napisałam.

B: Nie bede z Toba dyskutowac, pozjadalas rozumy calego swiata i sie pieklisz kuzwa jak nakrecona. Okres masz czy maz cie w nocy nie dopiescil?

C: A wejdź na profil Alci, popatrz na mądrości życiowe które ona tam wkleja, później obejrzyj "błyskotliwe" zdjęcia to i zrozumiesz skąd jej oburzenie

A: B jest wulgarna. Taka kobieta, której się wydaje, ze jest fajna. Chcialaby a nie może. Coś wie. .. ale nie do końca. Nie ma co sobie taką panna zawracac głowy.

B: C brakowalo Ci argumentow by czepnac sie mojej opinii tutaj to musiales biedaku poszukac ich na profilu. Jestes zalosny.

A: C, mądrości zyciowe z demotow? No coz, widac kopiuj i wklej jest latwiejsze niz przeczytaj i wyraz swoja opinię

C: Nie B Już Twoje zdjęcie profilowe wskazuje że jesteś niezwykle pusta i próżna. Przejrzenie profilu było zwykła formalnością Lubię wiedzieć z kim rozmawiam a nie chciałem samą profilówką sobie opinii o Tobie wyrabiać Stwierdzenie z Twojej strony że jestem żałosny wydaje mi się nawet komplementem

B: Jak mozna po zdjeciu stwierdzic czy ktos ma pusto w glowie? Popisales sie teraz, nawijasz jak typowa gimbaza, jak gowniarz sie zachowujesz, jak cham panoszysz. Nie mam zamiaru z taka patologia wchodzic w slowo. Konkretny patol, facet bez jaj.

A: Nie po zdjeciu. Po Twoich wulgarnych i prostackich komentarzach.

C: B prezentujesz nad wyraz wyszukane i kulturalne słownictwo. Utwierdzasz mnie w przekonaniu że człowiek nie tylko od małpy pochodzi ale też że istnieją ludzie którzy się zatrzymali na jednym z etapów przejściowych tej ewolucji

D: tu tez miło widzeUsmiech coż za piekna noc pełna spokoju .....

B: Skoro moje komentarze sa wulgarne to jakie sa w takim razie Twoje? Zenada.

D: Alcia sadze ze Artur ma wieksze jaja niz Ty obie polkule mozgoweUsmiech

I na tym dyskusja się urwała, ktoś usunął post z całą zawartością beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukaszb

Offline

Może i nie ma nic wspólnego z wędkarstwem, ale cieszy oko Haha

YouTube Video
 

Lukaszb

Offline

Hehehe beka

YouTube Video


YouTube Video
 

Babinski Damian

Offline

forumsumowe.pl/h/fshzw_1422572175_by_davos_03666.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_demot_111_472_26b8a.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_1423223891_by_c1ick_be426.jpg
.
 

Artur Betcher

Offline

Perełka z Facebooka beka

forumsumowe.pl/h/fshzw_facet_pierdzi_f9c73.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Hahahaah wyprowadzić sie z ZOO by musiała Haha
 

Janusz Golebiewski

Offline

Dobra ta "perełka" wysmiewacz
 

Artur Betcher

Offline

Znalezione na Fb Haha Ma moc Haha

YouTube Video
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Wisniewski Michal

Offline

Co to jest....hahaha....ja pier.....nicze Haha
 

Filipka

Offline

Jak w niedziele na zlocie nad Wisełką Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Humor wędkarski i nie tylko - 2017 Hyde Park 23 14 marca 2020 00:02
Kupię: Rapala Down Deep Husky Jerk 12cm tylko w kolorze GRH Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 07 kwietnia 2017 16:25
Sprzedam zestaw wędkarski Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 marca 2017 18:36
Witam wszystkich z moich okolic(Kostrzyn nad Odra) i nie tylko. Powitalnia sumowa ;) 11 29 marca 2017 08:51
Humor wędkarski i nie tylko - 2016. Hyde Park 98 03 stycznia 2017 22:55
Wygenerowano w sekund: 1.72
51,654,044 unikalne wizyty