Humor wędkarski i nie tylko - 2015. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Żona: kobieta, która nas całuje, gdy wracamy z pracy, aby się przekonać, że byliśmy na piwie. - Jożka Stetina"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Humor wędkarski i nie tylko - 2015.

Dariusz Kucharski

Offline

Piotr Traba napisał(a):

Ale ktoś miał flow Haha choć może wkrótce w wiadomościach będziemy słuchać takich informacji Haha


Piotrku i wcale się bym nie zdziwił Smutny
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Bartosz Wasielewski

Offline

http://joemonster...ym_trollem

Dobry troll grin wysmiewacz
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Artur Betcher

Offline

Pani w szkole.
Co daje kura??
- Jajka
Co daje krówka??
-Mleko
A co daje świnka??
.... zadania domowe.... beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Z czarnego humoru....Haha

forumsumowe.pl/h/fshzw_molestowanie_b4dd2.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

To może coś z życia wzięte Haha
Tydzień temu miała się pojawić czerwona kropka w kalendarzu. U nas w domu panika. Zawsze chcieliśmy mieć czwórkę dzieci czyli dwóch chłopców i dwie dziewczynki. Zresztą to prawie niemożliwe, przecież spirala daje prawie że 100% pewności. Mimo wszystko panika, zagryzanie paznokci i wertowanie stron w poszukiwaniu informacji na temat tej konkretnej spirali. Tu spadł grom z jasnego nieba bo na necie Kasia wyczytała dziesiątki opinii dziewcząt które pomiędzy 2013r a końcem 2014r pozachodziły w ciążę mają właśnie taką samą spiralkę. Atmosfera sięgnęła zenitu i zaczynamy dyskusję co dalej bo nasze plany i marzenia związane z dziećmi się spełniły a tu taki news. Oczywiście podzieliliśmy się obawami z przyjaciółmi i wszyscy razem trzymaliśmy kciuki żeby to jednak było tylko rozwolnienie Haha Zapadła więc decyzja ze nie ma co czekać i idziemy do lekarza. Dziś wybraliśmy się przed południem do poradni ginekologicznej a lekarz wysłał Kasię na badanie krwi.
Nie tylko my się niecierpliwiliśmy, nasza przyjaciółka też i Kasia dostała SMSa z zapytaniem o sytuację.
Odpisała że czeka na wyniki ale ja znany z mojego mocno sprośnego poczucia humoru musiałem coś dopisać od siebie beka
W tym samym momencie nasza przyjaciółka odpisała na Kasi wiadomość że odezwie się po pracy ale mój SMS przyszedł w tej samem sekundzie plasując niestety dla niej moją wiadomość przed jej odpowiedzią i wyszło przezabawnie gringringrin

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_2552png_80537.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_2553png_2c5d8.jpg

15 minut temu w laboratorium potwierdzili że to jednak rozwolnienie i Kasia zadecydowała że dziś oblewamy ale mnie kusi żeby zaprosić naszą przyjaciółkę grin
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Panie i panowie. Składajcie projekt obywatelski o podobne usługi w Polsce. Wystarczy 100tyś podpisów grin

Czesi są otwartym światopoglądowo narodem. Dowodem na to jest wprowadzenie usługi, która w innych krajach Unii Europejskiej, szczególnie tych bardziej konserwatywnych, mogłaby napotkać silny opór. Nowa usługa jest kierowana głównie do osób niepełnosprawnych, które mają problem z zaspokojeniem swojego popędu seksualnego. W rozładowaniu napięcia mają im pomóc specjalnie do tego celu wyszkolone kobiety, które można wynająć całkowicie legalnie - za około 1200 koron (czyli niecałe 200 złotych).


Całość http://facet.onet...tki/swpx4j

Tyle tylko że nie wiadomo kto by na to pracował bo 60% społeczeństwa zgłosiło by się po rentę inwalidzką Oczko beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Nie wiem dlaczego miałbym się stresować że dzwoni do mnie oszust internetowy podszywający się pod pracownika Microsoftu Usmiech Po co rzucać słuchawkę jak można się nieźle przy tym ubawić plotąc w różnych językach co ślina na język przyniesie Haha

YouTube Video
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

JanuszKR

Offline

Dzisiaj poprosiłem moją małżonkę o lakiery do paznokci, co by potuningować trochę moje przynęty.
Jak zobaczyłem to PUDŁO to mnie zatkało, więc zrobiłem małe zestawienie grin
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0212jpg_2e12f.jpg
Wyszło 55/44 więc teraz mam przynajmniej ARGUMENTY, bo ostatnio usłyszałem "w tym miesiącu już nie jedziesz do FishPointa" bekapfft
 

Artur Betcher

Offline

JanuszKR napisał(a):

Dzisiaj poprosiłem moją małżonkę o lakiery do paznokci, co by potuningować trochę moje przynęty.
Jak zobaczyłem to PUDŁO to mnie zatkało, więc zrobiłem małe zestawienie grin
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0212jpg_2e12f.jpg
Wyszło 55/44 więc teraz mam przynajmniej ARGUMENTY, bo ostatnio usłyszałem "w tym miesiącu już nie jedziesz do FishPointa" bekapfft


Jak ja kilka miesięcy temu zrobiłem podobne zestawienie to moja żona do dziś ma załamanie nerwowe beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariuszkk

Offline

Dobre wysmiewacz To teraz Janusz możesz mieć bogatego Mikołaja Okok
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Humor wędkarski i nie tylko - 2017 Hyde Park 23 14 marca 2020 00:02
Kupię: Rapala Down Deep Husky Jerk 12cm tylko w kolorze GRH Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 07 kwietnia 2017 16:25
Sprzedam zestaw wędkarski Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 marca 2017 18:36
Witam wszystkich z moich okolic(Kostrzyn nad Odra) i nie tylko. Powitalnia sumowa ;) 11 29 marca 2017 08:51
Humor wędkarski i nie tylko - 2016. Hyde Park 98 03 stycznia 2017 22:55
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,562,507 unikalne wizyty