Zakupy wędkarskie 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zakupy wędkarskie 2015

Tomasz Seta

Offline

Dokładnie tak jak piszesz,wiatr i niskie temperatury znacznie obniżają funkcjonalność tej kuchenki.O gorącej kawie np.na lodzie można zapomnieć,chyba że pokażą się na rynku kaloryczniejsze kartusze.Po roku od zakupu padł samoczynny zapłon...
 

Marcin Skawinski

Offline

Ja używam zwykłej turystycznej i jest ok.
Rybki
 

Mariuszkk

Offline

Dlatego teraz są takie z żarnikiem ceramicznym i te działają lepiej.Ja używam butli ,ale mój kumpel miał ostatni na rybkach taką z żarnikiem i dość szybko czajniczek zagotowała.
 

Piotr Traba

Offline

salto napisał(a):

Witam. Od dłuższego czasu przymierzałem się do zakupu kuchenki turystycznej na naboje i stwierdziłem że dłużej nie ma co czekać, zakupiłem takie cudo.
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1151_e943c.jpg


Mam => używam => polecam. Poranna świeżo zaparzona kawka nieraz "ratuje życie" Usmiech Do gotowania może niezbyt - tylko woda Usmiech ale podgrzewa wszystko jak należy Usmiech
 

Janusz Golebiewski

Offline

Na przyszły sezon do połowu z pontonu zamówiłem sobie oto taki kijaszek pod sumki z Eldorado Jahoooo
forumsumowe.pl/h/fshzw_mlt_baltic_jg1jpg_d2762.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_mlt_baltic_jg2jpg_f4df9.jpg

Udało się także fartem trafić na znanym portalu aukcyjnym zestaw do spinningu (nie na suma). Po ugadaniu ceny przez telefon (300zł) i ustaleniu, że odbiorę to osobiście 100km od domu, bo i tak miałem po drodze jadąc do Poznania otrzymałem coś takiego
forumsumowe.pl/h/fshzw_sg_mpp_jg1jpg_116e4.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sg_mpp_jg2jpg_7e9c0.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_ssv3500_jgjpg_5a971.jpg
Normalnie powiem, ze wszystko wręcz we wzorowym stanie + druga szpula. Na kołowrotku nawinięta tegoroczna plecionka Nihonto Octa Braid 0,16 green, a na drugiej nowa żyłka Shimano Usmiech
 

Dariusz Kucharski

Offline

No to Panie zaszalałeś Okok damy ognia w przyszłym sezonieJahoooo
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

JanuszKR

Offline

Takie coś trafiłem w Decathlonie za 27,00 PLN grin
3 czwórki, 1 trójka, 1 dziwoląg
Nie wiem jak u Was, ale u mnie obrotówki tej firmy się sprawdzały do tej pory bardzo dobrze

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0229jpg_ec442.jpg
 

Tomasz Seta

Offline

Zastanawiałem nad zakupem kilku podobnych wirówek,ale art.wędkarskie w decathlonie jakoś mnie nie przekonują.Skoro piszesz że dają radę to wypróbuję.Ostanio kupuję wiróweczki jaxona i jestem zadowolony...
 

Janusz Golebiewski

Offline

Wczoraj zakupiłem o to takie moje małe marzenie o mocy 8KM Jahoooo Już nie będę musiał na wiosłach dymać Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_yam1_f9b97.jpg
 

Artur Betcher

Offline

Januszu niech moc będzie z Tobą Okok
Twoje życie na rybach zmieni się nie do poznania, skuteczność też jeśli będziesz umiał wykorzystać to co masz.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zakupy wędkarskie 2017 Forum ogólne o sumach 91 07 marca 2018 12:49
Świeże zakupy do stacjonarki Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 27 stycznia 2018 12:05
Zakupy wędkarskie 2016 Forum ogólne o sumach 342 03 stycznia 2017 22:57
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Targi wędkarskie Szczecin 2-3 kwiecień 2016 Zloty i forumowe imprezy 11 12 kwietnia 2016 21:53
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,575,340 unikalne wizyty