Dziś na rybach (nie sum) sezon 2015. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

''Wydaje mi się, że mógłbym mieć lepszą kondycję gdybym nie pił i nie palił 7 paczek papierosów dziennie'' beka Ricardo "El Matador" Mayorga (29-8-1, 23 KO)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 2 gość(ci)

 
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2015.

SumiTo

Offline

Bartosz Wasielewski napisał(a):

Fakt zdjęcie trochę kiepskiej jakości, ale przynajmniej połowiłeś Okok

Ja wczoraj przez 6h nie złowiłem nawet okonia Placze A wody było w niektórych miejscach tyle:

forumsumowe.pl/h/fshzw_20150626_201930_f6aae.jpg

Tydzień wcześniej było pół metra mniej Smutny

To pewnie dlatego że, dziura w jezdni wypełniona wodą to nie jest typowe łowisko okoniowe wysmiewacz
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Artur Betcher

Offline

Gratuluje kolejnego Amura a Bartku weź za pozytyw to że czasem choć gumiaki umyjemy i też będzie dobrze Usmiech

My mając już dość sumów wybyliśmy w pięciu ( ja, koledzy Łukasz i Robert oraz moi synowie) na kolejny wypad pod tytułem "Nie samym sumem człowiek żyje"
Celem jak zwykle były szczupaki.
Pierwszy jednak trafił się okoń równe 30cm na Kalewę rozmiar 3.
Zagryzł się tak że kotwica Savage 2/0 wszystkie 3 groty miała w jego pysku.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_8156jpg_5ea40.jpg

Kolejna ryba wypadu to szczupak 66cm który jakimś fuksem trafił się znów mi Haha Ta sama przynęta.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_8172jpg_b5f08.jpg

Jakby tego było mało dobiłem pozostałych ( w przenośni, u nas zawiści i zazdrości nie ma, każdy z nas cieszy się rybami pozostałych) kolejnym rybskiem ( znów Kalewa) które zadziwiło innych łowiących na tym łowisku gdyż nikt tam o takim gatunku nie słyszał Haha

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_8245jpg_c3da8.jpg

Uderzenie na wędce szczupakowej było piękne, hol śliczny ze 3 minuty i dość forsowny na plecionce 0.16 do chwili kiedy ryba nie weszła w zaczep. 20 minut próbowałem go ruszyć z dna stojąc po pachy w wodzie i dopiero kiedy sam się ruszył wypłynął. Walki było mało, nawet metrówka z Sekwany daje popalić bardziej niż ten z jeziora. Na Sekwanie walczył bym na tym sprzęcie z takim o wiele dłużej i przynajmniej w ogóle bym walczył a nie tylko wyciągnął.
Ogólnie nie myślałem że to sum, takie odjazdy zrobił by chyba metrowy szczupak. Myślałem ze niestety podhaczyłem jakiegoś karpika kilka kilo lub amura a tu taki prezent.
Moi kompani śmieją się ze nawet tam gdzie sumów nie ma ja muszę jednego wyciągnąć i że obojętnie na jaką rybę nie pojadę i tak zamiast niej suma złowię Haha Mam z sumami układ Haha
Wszystkie ryby na Kalewa rozmiar 3.
Na szczęście i inni wzięli się do roboty po tym fakcie, Robert złowił 2 szczupaki, Łukasz okonki.
Radek również nie chciał wracać bez brania do domu i złowił na koniec takiego szczupaczka

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_8260jpg_b90e8.jpg

Pomimo tego że wstali o 3 rano i tak chcieli zostać kiedy my już odczuwaliśmy zmęczenia.
W samochodzie łobuzy wyglądały tak:

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_8267jpg_67318.jpg

Po wyjściu z samochodu rzuciłem hasło że lecimy na suma a chłopaki moje"hurrra" Haha
Innym razem, ja sił nie mam Usmiech
Pozdrawiamy Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bartosz Wasielewski

Offline

No to ci się przyłów trafił w postaci tego suma wysmiewacz
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Artur Betcher

Offline

Po raz drugi mam suma jako przyłów na spinning i po raz pierwszy w miejscu w którym w ogóle się tego nie spodziewałem. W tygodniu odezwę się do włodarzy tego łowiska żeby zapytać czy w ogóle wiedzą ze mają tam sumy bo jak dla mnie powinno się je wszystkie wyłowić i przenieść do rzeki.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Po raz drugi mam suma jako przyłów na spinning i po raz pierwszy w miejscu w którym w ogóle się tego nie spodziewałem. W tygodniu odezwę się do włodarzy tego łowiska żeby zapytać czy w ogóle wiedzą ze mają tam sumy bo jak dla mnie powinno się je wszystkie wyłowić i przenieść do rzeki.


Będziesz miał fuchę Haha
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Pawel Szczepkowski

Offline

Gratki panowie ładnie połowiliście Oklaski
Czas to pieniądz a pieniądz to piwo Usmiech
 

Moskvicz

Offline

To u mnie tylko szczupaczek wczoraj - 61 cm, 2,3kg - krótki, ale konkretny Oczko

forumsumowe.pl/h/fshzw_28062015102_328e6.jpg

PS. Bzura Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Gratuluje szczupaka, mnie ostatnio też zauroczyły Usmiech Jaka przynęta?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Moskvicz

Offline

dzięki Artur Usmiech

wobler tonący bodajże Kenart, jasno-zielony grzbiet, pomarańczowy spód, około 12-13 cm

2 razy "pykał" zanim zdecydował się uderzyć i powiem szczerze - chwilę poszalał, byłem zaskoczony jego "zawziętością" pfft Oczko
 

Artur Betcher

Offline

Mój ostatni robił świece Haha
Te największe niekoniecznie są najbardziej waleczne. To samo z sumami gdzie mniejszy sum robi cuda a większego po prostu musisz wytargać do góry.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dziś na sumach 2018 Forum ogólne o sumach 14 19 października 2018 21:21
Sezon na suma 31.05.2018r? Forum ogólne o sumach 5 08 marca 2018 19:22
Dziś na rybach ( nie sum) sezon 2018 Hyde Park 6 31 stycznia 2018 18:53
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2017 Hyde Park 53 20 czerwca 2017 20:03
Wędkarstwo podlodowe sezon 2017 Hyde Park 18 11 lutego 2017 03:26
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,556,122 unikalne wizyty