Dziś na rybach (nie sum) sezon 2015. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto kiedy widział, żeby pułapka goniła mysz. -Julian Tuwim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2015.

Dariusz Kucharski

Offline

malyms napisał(a):

Żadne przepisy tego typu nic nie zmienią jeżeli nie zmieni się menalność ludzi i nie poprawi się ogólna sytuacja finansowa POlaków, więc sprawa nie jest taka prosta, i składa się na nią wiele czynników a tu jakiś magik wyskakuje z 7cm a czemu nie 7,5 lub 6,5? jak to zostało obliczone, że akurat 7cm? nie widzicie, ze jest to "szopka" jak z posyłaniem dziec do szkół w wieku 6lat na siłe nawet gdy rodzice tego nie chcą...

Proponowałbym podnieść kary finansowe bardzo wysokie np 25000zl, 100 000zł z dożywotnią utratą prawa do wędkowania i przepadek mienia na rzecz OKRADANEGO akwenu, pomyślcie sobie ile dane jezioro/rzeka traci na kilku tarlakach,

A "rurkowce" które kłusuja chcą tylko żreć i nie myślą o przyszłości...


Ciekaw jestem kolego dlaczego tobie takie zmiany tak przeszkadzają?, przecież i tak nie łowisz okonków na 15 cm woblery , więc w czym problem masz?
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Panowie piszemy tu o złowionych rybach innych niż sum zly do tej dyskusji utwórzcie osobny temat by nie zaśmiecać głównego tematu Nono, oki Okok
I aby powrócić do głównego nurtu Usmiech tematu przedstawiam dorodną styczniową płoć waga ok 1kg połów wieczorową porą bo na nocckę było za zimnooooo, było pstryk Foto i do wody Usmiech
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_01602_9b8e9.jpg
 

Grzegorz Petryna

Offline

Czyli coś się pomału zaczyna już dziać. Bardzo ładna. Okok
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

malyms napisał(a):

Żadne przepisy tego typu nic nie zmienią jeżeli nie zmieni się menalność ludzi i nie poprawi się ogólna sytuacja finansowa POlaków, więc sprawa nie jest taka prosta, i składa się na nią wiele czynników a tu jakiś magik wyskakuje z 7cm a czemu nie 7,5 lub 6,5? jak to zostało obliczone, że akurat 7cm? nie widzicie, ze jest to "szopka" jak z posyłaniem dziec do szkół w wieku 6lat na siłe nawet gdy rodzice tego nie chcą...

Proponowałbym podnieść kary finansowe bardzo wysokie np 25000zl, 100 000zł z dożywotnią utratą prawa do wędkowania i przepadek mienia na rzecz OKRADANEGO akwenu, pomyślcie sobie ile dane jezioro/rzeka traci na kilku tarlakach,

A "rurkowce" które kłusuja chcą tylko żreć i nie myślą o przyszłości...


Ciekaw jestem kolego dlaczego tobie takie zmiany tak przeszkadzają?, przecież i tak nie łowisz okonków na 15 cm woblery , więc w czym problem masz?


Ja ostatnio na FB czytałem wpis jak PSR zatrzymała ojca i syna co "łowili okonie na 12 cm kopyta". Dostali mandat i konfiskatę sprzętu. Żal, że tak mało strażników jest w naszym kraju zly
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

bartekwawa29

Offline

Ostatnia odp.z mojej strony jestem tak samo za ochroną ryb
ale w czasie gdy mogę łowić to chce coś złapać pokonać własny rekord
na nie każdą przynętę da rade to zrobić.....
Wszystko kosztuje podróż,zaopatrzenie,sprzęt,czas....czasami wiecie ile
To przynajmniej niech mi będzie dane złapać i wypuścić.......
i życzę tego wszystkim.........
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Czyli coś się pomału zaczyna już dziać. Bardzo ładna. Okok


Teraz biorą ale w przedziale do 20paru cm max można połowić dość fajnie, po parę kilo przy dobrej pogodzie ale na razie brak czasu a w wekendy to tłumy ludzi na pomostach ech az nie chce się łowić w takim tłumie Zmeczony
 

Grzegorz Petryna

Offline

Teraz jak mam czas w weekend, to nie ma pogody i tak się wybrać nie mogę. Placze Ja chcę już na ryby.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

bartekwawa29 napisał(a):

Ostatnia odp.z mojej strony jestem tak samo za ochroną ryb
ale w czasie gdy mogę łowić to chce coś złapać pokonać własny rekord
na nie każdą przynętę da rade to zrobić.....
Wszystko kosztuje podróż,zaopatrzenie,sprzęt,czas....czasami wiecie ile
To przynajmniej niech mi będzie dane złapać i wypuścić.......
i życzę tego wszystkim.........


Ale nie w okresie ochronnym?

Z drugiej strony w języku polskim mamy duże litery, jak również znaki interpunkcyjne. Je też ktoś wymyślił Okok
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Jaroslaw Radzki

Offline

No tak pogoda jest dość psotna ostatnimi czasy ale spokojnie już za chwile będzie git Okok i wtedy Rybki


Panowie zakończyć pora tą dyskusję w tym temacie zly
 

Grzegorz Petryna

Offline

Panowie ostateczne ostrzeżenie jeśli nie zakończycie tego tematu.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dziś na sumach 2018 Forum ogólne o sumach 14 19 października 2018 21:21
Sezon na suma 31.05.2018r? Forum ogólne o sumach 5 08 marca 2018 19:22
Dziś na rybach ( nie sum) sezon 2018 Hyde Park 6 31 stycznia 2018 18:53
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2017 Hyde Park 53 20 czerwca 2017 20:03
Wędkarstwo podlodowe sezon 2017 Hyde Park 18 11 lutego 2017 03:26
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,656,407 unikalne wizyty