Zakup autka | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie otrzymujemy krótkiego życia, lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam czasu, lecz trwonimy go. -Seneka


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zakup autka

Piotr Traba

Offline

Matizem jeździłem - masakra. Poza tym blacha do kitu, a nie daj Boże uderzenie z przodu i silnik wskakuje na kolana, poza tym względy wizualneHaha
206 - zależy jaką trafisz - mam dwoje znajomych - kolega chwalił ale bardzo długo miał to auto i znane od nowości. Koleżanka ma i częściej w warsztacie stoi niż jeździ.
Punto 2 - fajne autko i wygodnie się jeździ. Tylko widoczność do tyłu troszku ciężko - trzeba się przyzwyczaić.
Mietek - ropniak bardzo oszczędny ale i moim zdaniem drogi. Poza tym jak się spierdaczy to koszty wyższe niż w innych tej klasy.

Spójrz na:
Bravo 1
Nissan Almera - silnik 2,0 na łańcuchu - niestety wnętrze jak z PRL Usmiech

W tej cenie można trafić wszystko więc życzę owocnego poszukiwania Usmiech
 

Artur Opolka

Offline

Nissany sa dobre , ale trzeba uwazac bo gnija (obecnie mam Primera P10 96r - bez sladow korozji....) samochod pancerny nic sie nie dzieje a mam go ponad 2 lata..... czasami znajomi z pracy dziwia sie ze jezdze takim starym autem , ale po co zmieniac jak sie nic nie dzieje . Co do almery to 1.4 albo 1.6 bym polecil , bo 2.0 ciezko znalezc w dobrym stanie (2.0 to bylo GT) jedynie trzeba posprawdzac stan blacharski
 

Piotr Traba

Offline

Darek dobry magik samochodowy to sobie poradzi Haha
 

Artur Opolka

Offline

A i jesli chodzi o ta Almera to nie ogladaj nawet Almery N16 (to jest Almera 2) mechanicznie sa super , ale gnija na potege (mialem taka 2.2 TD) . Najwiekszy minus starszych nissanow to wyglad i wnetrze...... Ale jak kupisz to zapomnisz o mechanikach Usmiech Wiec jeszcze raz polecam
 

Piotr Traba

Offline

Na szczęście finalna decyzja należy do Darka Usmiech
 

Marcin Zawadzki

Offline

Przemyśl Opla corsę, autko mało urodziwe ale nie do zdarcia. Pół roku temu sąsiad szukał coś podobnego tylko za mniejszą kasę, i kupiliśmy corsę. Silniki są nie do zdarcia, i bardzo dobrze tolerują LPG zwłaszcza 8 zaworowe,zawieszenie proste na nasze drogi rewelacja.Autko bardzo tanie w utrzymaniu, problemem jest blacha, korodują tylne nadkola i progi.
 

Wisniewski Michal

Offline

Marcin Zawadzki napisał(a):

Przemyśl Opla corsę, autko mało urodziwe ale nie do zdarcia. Pół roku temu sąsiad szukał coś podobnego tylko za mniejszą kasę, i kupiliśmy corsę. Silniki są nie do zdarcia, i bardzo dobrze tolerują LPG zwłaszcza 8 zaworowe,zawieszenie proste na nasze drogi rewelacja.Autko bardzo tanie w utrzymaniu, problemem jest blacha, korodują tylne nadkola i progi.

Dlatego wspomnialem o corsie Usmiech Darek sprytny chlopak to takiego oplaszczka w trymiga ogarnie, graty tanie, wszedzie dostępne ino kupic nie zajechany.
 

Piotr Traba

Offline

Tylko widzę, że Darek szuka czegoś większego.
Jak chodzi o 8-śmio zaworowe silniki opla to albo 1,6 75 km - miałem i wszystkimi kończynami polecam Usmiech albo 2,0 115km - miałem i polecam wszystkimi kończynami moimi i żonki Haha Vectra A CDX 2,0 => aż się łezka w oku kręci - świetne auto, tylko opel + brak ocynku => problemy Smutny
 

Dariusz Kucharski

Offline

Dzięki koledzy wielkie dzięki, Okok najlepiej chodziła by pieszo i zdrowiej i taniej grin no ale ok wiem jedno na pewno ma być czerwonywysmiewacz ojjj te kobitki
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Piotr Traba

Offline

Za dużo spokoju miałbyś jakbyś Żonkę pieszo puścił do WRO wysmiewacz No tak kobietey - kup mi coś, nie wiem co, ale czerwone Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zakup Kontrolowany Łodzie, pontony i inne środki pływające 3 12 kwietnia 2019 14:32
Hiszpania, baza wędkarska, zakup terenu Hyde Park 2 10 maja 2018 22:23
Zakup kija do stacjonarki. Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 8 14 stycznia 2016 12:21
Zakup sprzętu. Wędziska spinningowe na suma 18 05 sierpnia 2015 22:43
Czy nie szkoda kasy na zakup Wędziska spinningowe na suma 7 26 lipca 2013 19:52
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,604,829 unikalne wizyty