MOJE nowe woblerki | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Rzeczy wielkie tworzy się mimo woli. -Stefan Napieralski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
MOJE nowe woblerki

Marcin Wojtczak

Offline

Witam , nie za bardzo jeszcze jestem zorientowany w tym co gdzie się znajduje na tym forum i gdzie co można zamieszczać , być może że nie w tym miejscu umieszczam tego posta - przepraszam

Od administracji.
Nie widzę problemu umieszczenia prezentacji swoich woblerów ale.
Po pierwsze czytamy regulamin, staramy się to poprawną polszczyzną napisać a nie na od....
Po drugie zdjęcia wstawiamy wyłącznie przez nasz Hosting.
Po trzecie zwykła grzeczność powinna Cię zaprowadzić najpierw do Powitalni.
 

Marcin Wojtczak

Offline

powodzenia
 

Bartosz Wasielewski

Offline



Może nie udało ci się znaleźć tego tematu:
Powitalnia czyli miejsce gdzie powinien się znaleźć Wasz pierwszy post na tym portalu

więc łap link: http://www.forums...owitalnia_

Hosting masz tutaj: http://forumsumow.../index.php

beka
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Wisniewski Michal

Offline


A szkoda, wystarczylo zapoznać się z regulaminem i z forumowiczami, bo woblery robisz fajne...
 

Artur Betcher

Offline

Rozwala mnie taka denna mentalność. Wystarczyło poświęcić parę minut na wstawienie zdjęć przez hosting i napisanie krótkiego posta w Powitalni ale nie. Lepiej wywalić oczywiście focha bo jakże to może być żeby taka indywidualność miała by być zmuszona do powiedzenia użytkownikom "dzień dobry".
Co drugi pępkiem świata. Brak słów.
Jak się jednak jaśnie wielmożna królewna zdecyduje dodać prezentację zgodnie z regulaminem to dział stoi otwarty.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Rozwala mnie taka denna mentalność. Wystarczyło poświęcić parę minut na wstawienie zdjęć przez hosting i napisanie krótkiego posta w Powitalni ale nie. Lepiej wywalić oczywiście focha bo jakże to może być żeby taka indywidualność miała by być zmuszona do powiedzenia użytkownikom "dzień dobry".
Co drugi pępkiem świata. Brak słów.
Jak się jednak jaśnie wielmożna królewna zdecyduje dodać prezentację zgodnie z regulaminem to dział stoi otwarty.


Może wróci, uderzy się w pierś i przyzna się do niedopatrzenia ze swojej strony. Chyba, że zdążył nawrzucać co nieco na PW Banned
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Artur Betcher

Offline

Faktycznie najczęściej w takiej sytuacji dostaje niewybredne PW i maile czasem przepełnione taką dozą chamstwa że nie wyrabiam. Ale nie, ten mi nie nawrzucał jaki to jestem zły Haha
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Kurde niezły gość hehe Usmiech
 

MaarcinWojtczak

Offline

Kurde nie sądziłem, że ujże tyle postów w wątku który zaczołem wspólnie z adminem)))
Zacznę może od tego że jestem patryjotą zaczytującym się w beletrystyce historycznej prenumerującym międzyinnymi militaria
,patryjotą któremu zdaża sie napisać Polska z małej litery - taki już jestem , nie zawracam sobie uwagi ortografią i literówkami których robie mase . nieraz czytając własne posty mam uśmiech na twarzy widzać to co napisałem ... może nie co .. ale jak to napisałem

Dla mnie wartośc merytoryczna wypowiedzi jest 100 razy ważniejsza niż forma tej wypowiedzi
Szanuje ludzi którzy pięknie piszą i mówią. Chyle czoła przed osobami które uczyły się kaligrafi i których odręczne pismo jest wizualnie piękne, mimo to wiecej jednak frajdy sprawia mi czytanie tekstów w których jest mase błędów
Pamiętam słowa jednego z sędziwych wykładowców na mojej uczelni . Mówił mi że moje prace jeszcze 50 lat wcześniej trafiałyby od ręki do kosza za sam wygląd moich liter w nagłówku. Ot czasy sie zmieniają
Szanuje też osoby których drażni to że ktoś może napisac słowo rzeka np. troche inaczej o np. tak "żeka "
Nie mam zamiaru iśc pod prąd i drażnic ich swoim tekstem
nie mam też parcia na lansowanie sie na każdym forum ze swoimi woblerami
Lubie to forum i pozostane biernym jego użytkowniekiem
Fakt faktem nie przeczytałem całego regulaminu przy rejstracji - zresztą koleny raz bo na tym forum rejestrowałem się pod swoim imieniem i nazwizkiem już ze 2-3 lata temu , niestety hasło uleciało wraz z meilem dzięki któremu sie rejestrowałem
Podobnie miałem na fishing.pl w 1999 roku zarejestrowałem sie .. ze 2 -3 lata aktywnie sie udzielałem potem miałem 10 letnią przerwe.... i niestety... logina jak i hasło wcieło
Ciekawi mnie ilu z was przeczytało uważnie i zezrozumieniem ))) regulaminy przy rejestracji na różne konta nie tylko forumowe )))
szybko sie przelatuje i szuka na końcu kwadracika "akceptuje" i tyle.... ma sie wybór????


Niestety nie uda mi się poprawić mojej polszczyzny ( próbowałem wielkorotnie ) nie mam też zamiaru wzbudzac za każdym razem niesmak u osób ceniących sobie czystość ortograficzną i pozostane biernym czytelnikiem kilku działów tego forum , bo jest ciekawe i tyle

Pozdrawiam
Maarcin Wojtczak --- i prosze o wybaczenie że nie zawitałem w pierwszej kolejności PONOWNIE do powitalni )))

ps.

"Rozwala mnie taka denna mentalność. Wystarczyło poświęcić parę minut na wstawienie zdjęć przez hosting i napisanie krótkiego posta w Powitalni ale nie. Lepiej wywalić oczywiście focha bo jakże to może być żeby taka indywidualność miała by być zmuszona do powiedzenia użytkownikom "dzień dobry".
Co drugi pępkiem świata. Brak słów.
Jak się jednak jaśnie wielmożna królewna zdecyduje dodać prezentację zgodnie z regulaminem to dział stoi otwarty."

Jak można określić czyjąś mentalnośc po jednym słowie)))????

Powodzenia jeszcze raz, tym razem w osądach nad innymi ))))

a i dziękuje Administratorowi za zachowanie chociaż pierwszych słów z mojego posta bo faktycznie można by pomyślec że wpadł oszołom na to forum zapomniał o powitalni i wali prosto z mostu swoje mądrości robiąc jednocześnie za królewne i wyjątkową indywidualnośc )))
 

Artur Betcher

Offline

Wybacz że nie czytałem całości ale czasu brak więc tylko się zapytam po co nowe konto??
Przecież poprzednie nie zostało zablokowane gdyż niczego nie naruszało.
Trzeba było naprawić gafę, zawitać do powitalni, napisać poprawnie prezentacje i po sprawie a tak tylko się produkujesz na próżno gdyż nawet mało kto to przeczyta.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Nowe nabytki na suma Spinning, Trolling za sumem 1 29 marca 2017 18:30
Moje sumy :) Nasze filmy o sumach 16 29 grudnia 2016 20:38
Nowe kołowrotki Shimano Technium FB 5000!! Sprzedam sprzęt wędkarski 1 16 sierpnia 2016 10:30
Moje Hand-made i malowanki. Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 32 25 maja 2016 10:29
Nowe 2 szt. Kołowrotek Spro PowerDrive 870, Sprzedam sprzęt wędkarski 2 20 marca 2016 11:54
Wygenerowano w sekund: 1.67
51,656,362 unikalne wizyty