Wyjazd grupowy 2015 Ebro Hiszpania | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie byłbym się upił, gdyby nie ostatni kieliszek.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wyjazd grupowy 2015 Ebro Hiszpania

Artur Betcher

Offline

Ja dostanę płyty w ciągu kilku dni i wtedy zaczniemy wysyłki do wszystkich.
Jest to ostatni etap żebym w 100% wywiązał się ze zobowiązań wobec zlotowiczów i dlatego bardzo się cieszę że to już koniec Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Dziś napisałem rzetelną relację z wyjazdu nad Ebro we wrześniu 2015r.
Właściwie jest gotowa, teraz tylko poprawiam błędy i albo dziś albo w ciągu dwóch dni będzie dodana.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Tyle już razy dziękowałem ludziom za to jaką wspaniałą atmosferę stworzyli na ostatnim wyjeździe a nie zdążyłem jeszcze podziękować współtwórcom naszego sukcesu grin
Zrobię to teraz tak żeby i to mieć z głowy bo choć dla mnie te postacie są negatywne to dzięki patologicznym zachowaniom pomogli nam wszystkim stworzyć coś wspaniałego Usmiech Dawali nam też rozgłos, chcąc nie chcąc reklamowali wyjazd gdyż nawet w tym roku już mamy zadatki od osób które czytały te wszelkie mądrości Usmiech
Przybliżmy więc zaledwie ułamek tego co można znaleźć w sieci Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_1_08d75.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_7067d.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_3_18662.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_4_6be5c.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_5_7388a.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_6_ef020.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_7_fad00.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_pejot_5f959.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_owsiany_stepnik_a7513.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dubis_588c6.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_s10_46362.jpg

To dzięki Wam czyli ludziom którzy w 2013r pojechali za 400zł na wyjazd wart kilka tysięcy( 4 osobowa rodzina za 1100zł, para za 800 lub rodzina z dzieckiem za 950zł gdzie w programie wtedy było wszystko to co w obecnych wyjazdach plus piwo, paliwo do łodzi itp itd czyli nieporównywalnie więcej) i dzięki tym czarnym owcom wyjazdu z 2014r które spieprzyły ten wyjazd praktycznie całej grupie nasz kolejny wyjazd okazał się wielkim sukcesem. Dzięki tym co wywalili fochy za bana czy brak jakiejś reklamy, powód się zawsze znajdzie Usmiech Mogę tylko Wam dziękować bo kolejne będą dokładnie takie same.
Dlaczego??
Dlatego że na tych wyjazdach nie było reguł, każdy robił co chciał i nikt nikomu nie zabraniał bawić się jak tylko kto chciał. Każdy człowiek ma w sobie i tą dobrą i tą złą stronę ( ja 3/4 złej i 1/4 dobrej choć moje dzieci twierdzą odwrotnie Haha ). Na tych wyjazdach wielu tak się bawiło że pokazało tą złą i to tak wyraźnie że wielu zadowolonych ludzi z 2014r nigdy już z nami nie pojedzie bo boją się tego z kim będą przebywać. Z wieloma z 2014r mam kontakt, niektórzy byli u mnie na Sekwanie i oni wszyscy nie podzielają Waszych wypaczonych kłamstwem i zawiścią poglądów, wystawiają nam dobrą opinię.
Od 2014r w organizacji naszych zlotów nic się nie zmieniło, dalej robimy to dokładnie tak samo jak wcześniej z tym że trochę mniej mamy gratisowych punktów dla ludzi. Co się więc stało że 25 uczestników z 29 którzy pojechali z nami we wrześniu 2015 wraca w 2016r i gdzie tylko mogą robią nam pozytywną reklamę?? Dlaczego już w tym roku mamy zadatki na wyjazdy w przyszłym? Po prostu od samego początku tak przygotowujemy ludzi na wyjazd żeby pokazali tą dobrą a nie tą złą stronę. Tylko tyle i aż tyle zmieniliśmy w naszej organizacji. Nie ukrywam przed nimi tego że ktoś się zachlał tak że był podłączony do kroplówek w 2014 lub tego że awantura wywołana przez alkohol przerodziła się w bijatykę albo tego że ktoś zniszczył w amoku czujniki klimy w autokarze.( bez obaw, nazwisk nie będzie akurat z tych ekscesów Usmiech ) Nie ukrywam tego jak postąpili ludzie którzy bodajże w liczbie ponad 20 osób praktycznie nad Ebro za darmo pojechali w 2013( ale żeście skrzywdzeni zostali, trzeba będzie zrobić listę nazwisk tych co za darmochę pojechali żeby ich publicznie przeprosić za to że was zabrałem na tak marny wyjazd, pewnie was stać i jeździcie teraz co miesiąc Haha ). Wam to, nie mi świadectwo wystawia i jak czytam posty Brzozowskiego czy Sierańskiego opluwające mnie za to od dwóch lat to się zastanawiam czy wychowanie nie odbieraliście w jakimś zakładzie dla obłąkanych czy rynsztoku. Maile Tabora do adminów innych stron żeby się nie zadawali z oszustem i nie wieszali banera z wyjazdem lub wszelkie posty innych którzy plują ile mogą na naszej rodziny nazwisko od kilku lat przestały już wzbudzać złość a wzbudzają jedynie politowanie. Zachowania Kwaśnika nawet nie skomentuje beka Dziwię się że ktokolwiek z wami chce mieć cokolwiek do czynienia ale to właśnie społeczna akceptacja cudzych patologii stworzyła kraj w jakim żyć i frustrować się musicie Usmiech
Bardzo mi wszelkie patologie które miały miejsce w 2014 i 2013r pomagają bo pozwalają już na etapie rekrutacji ludzi uczulić że to wyprawa pasjonatów i że tylko wtedy będziemy się dobrze bawić jak każdy dołoży do tego starań. Pokazujemy już na początku na przykładach że jedna czarna owca może zepsuć nie tylko sama sobie taką wyprawę ale też wielu innym ludziom. Dalej więc robimy dokładnie to co na poprzednich wyjazdach a ludzie tym że są po prostu wielką rodziną pasjonatów wspierających się i bawiących razem, zachowujących umiar we wszystkim tworzą wspaniały klimat naszych wypraw.
Naprawdę nie rusza mnie że zwiecie mnie wszędzie gdzie się da oszustem obrzucając najwymyślniejszymi inwektywami ( czasem nawet moją żonę) bo to nie mi a sobie świadectwo wystawiacie dlatego że i tak pomimo nicków ludzie znają Wasze nazwiska. To nic że jakaś tam grupka ludzi zbanowanych zaklaszcze do każdego kłamstwa na mój temat bo przeciętny człowiek umie wyciągać wnioski. Jak czytam pełne epitetów wszelakich posty, pełne kłamstw na mój temat to mi was trochę żal ale lepiej żebyście swoje frustracje i zawiść wyładowali w ten sposób niż byście je mieli wyładowywać po cichu w zaciszu domowym na bliskich wam osobach. Czytam je czasami i nigdy nie komentuje bo i nie ma po co choć nie ukrywam że tych najbardziej krewkich chciałbym kiedyś spotkać i zobaczyć ile tej odwagi starczy żeby nabluzgać mi tak w twarz Haha W necie łatwo ale to takie cipowate jest Haha. Wiele z nich piszą ludzie którzy nigdy ze mną nawet przez telefon nie rozmawiali a po prostu fajnie jest kogoś publicznie zbluzgać (pozdrowienia dla jakiegoś Sławomira Stępnika Haha) Usmiech
Bawcie się więc dobrze, nakręcajcie się nienawiścią, ja nie zamierzam was opluwać epitetami gdyż w przeciwieństwie do was z domu rodzinnego jakieś tam wychowanie zamiast gnoju moralnego wyniosłem Usmiech
Nasze kolejne wyjazdy będą tak samo udane jak i ten z tego roku więc jeszcze raz za wszystko wam dziękuje Usmiech


Już poza tematem płyty są na miejscu, jak ktoś nie dał mi jeszcze adresu do wysyłki a chciałby mieć płytę przed świętami to bardzo proszę o pospieszenie się Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Mam już wszystkie adresy do wysyłek płyt.
Jutro moja teściowa wysyła pierwsze płyty tak że do świąt powinni wszyscy je dostać.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Do 19 osób paczki zostały wysłane, 3 odebrały osobiście a do pozostałych 10 osób będzie wysłane do środy tak że przy minimalnej ilości szczęścia wszyscy dostaną płyty przed świętami.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Wszystkie płyty z wyjazdu zostały już wysłane.
Do świąt wszyscy więc powinni je dostać bez problemu a najpewniej wszyscy dostaną do końca tygodnia.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Miroslaw Bankowski

Offline

Płytki dla Kłodzka i okolic szczęśliwie dotarły. Trzeba będzie zrobić seans
z serii ,, Przeżyjmy to jeszcze raz,, aż mi serce mocniej bije, było naprawdę super.Jahoooo
 

Mariusz Nowak

Offline

Mirku tak więc szykuj się na przyszły rok ,pozdrawiam.
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 

Artur Betcher

Offline

Dostałem info od Moniki że płyty dla Kacpra, Tadka i Mariusza też dotarły Usmiech
Jak dobrze to te które wysłaliśmy do Anglii też dojdą do świąt Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robson270

Offline

Płytka do Jeleniej Góry także dotarła, a zatem czas na seans Oczko
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Hiszpania, baza wędkarska, zakup terenu Hyde Park 2 10 maja 2018 22:23
Firmy pelletów ebro Przynęty martwe do łowienia sumów 1 07 lutego 2018 19:48
Ciężarki na Ebro Pozostałe wyposażenie wędkarza 5 14 stycznia 2018 08:56
Wyjazd grupowy Ebro 2017 - Relacja Zloty i forumowe imprezy 12 03 grudnia 2017 18:12
Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2017 Zloty i forumowe imprezy 64 21 września 2017 20:05
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,543,532 unikalne wizyty