Wyjazd grupowy 2015 Ebro Hiszpania | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby poznać człowieka, trzeba beczkę soli z nim zjeść.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wyjazd grupowy 2015 Ebro Hiszpania

Artur Betcher

Offline

Będę robił niedługo listę to dam znać kto jest z jakich stron żebyście mogli się zgadać.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

michal123

Offline

Witam i pozdrawiam wszystkich
Jestem zainteresowany wyjazdem na Ebro chciał bym złapać rybę życia dlatego tu jestem i pisze
interesuje mnie parę spraw organizacyjnych co do stacjonarnego połowu suma.Jak to się odbywa??
Pozwolę sobie tu zadać kilka istotnych dla mnie pytań do organizatorów wyprawy
1.jak jest rozwiązany dojazd do łowiska ?
bo z tego co się dowiadywałem tego roku są wzmożone kontrole i jest całkowity zakaz przebywania nad Ebro nocą czy ktoś będzie przyjeżdżał wieczorami i zabierał nas do bazy ??a z samego rana zawoził??? jak tak czy to są dodatkowe koszta??
2. jak wygląda sprawa nęcenia peletem bo z tego co słyszałem tez juz nie można nęcić peletem tylko łowic na niego
 

Artur Betcher

Offline

1. Spływacie do zatoki 150m od bazy i jak mało macie sprzętu to sami na nogach dojdziecie. Jak macie więcej to nie będziecie dźwigać i podjedzie auto, zabierze Was i sprzęt.
2. Dopiero się dowiedziałem ale ten zakaz istnieje już długo. Wszyscy jednak nęcą. Ostatnio ponoć gość z ochrony środowiska przywalił się do jakiegoś angola że ma pellet w łódce z tym że go nie ukarał.
Łowić na pellet można ale tez ja obstawiam kalmary gdyż kolega przesłał mi info że tylko na nie łowią i to skutecznie.
Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

michal123

Offline

a co z tym przebywaniem nocą nad wodą nie mowie o łowieniu tylko przekimaniu się na fotelach czy faktycznie jest całkowity zakaz przebywania nad wodą
 

Artur Betcher

Offline

Jak nie masz wędek i namiotu to spać możesz gdzie Ci się rzewnie podoba. Bez skrajności.
Zależy na kogo trafisz bo czasem i namioty w spokoju zostawiali a czasem mandacik ale żeby siedzieć nad wod w fotelu to nie potrzebujesz przecież nawet licencji.
Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

michal123

Offline

zgadza się ze bez wędek mogę siedzieć bez licencji ale z tego co się dowiadywałem tego roku w rejonie CASPE jest całkowity zakaz przebywania nad wodą nocą już nie mówiąc ze wędki będą leżeć wyciągnięte z wody koło krzeseł sorki ze drążę ten temat porostu nie chce się narażać na dodatkowe koszta związane z mandatami lub utrata sprzętu,tez nie chce być uzależniony tez od innych osób które nas zawiozą i odwiozą nad wodę
 

Artur Betcher

Offline

To jaki problem. Nie siedź nad wodą bo i tak łowić w nocy nie wolno a chyba nie sądzisz że ktoś da Ci auto żebyś mógł sobie zawieźć?
Mówisz ze trzeba Cię zwieść lub zawieść i tyle, to raczej logiczne i nikt z tego problemu nie robi.
Jak ktoś jednak łowi w nocy to na własną odpowiedzialność i musi sobie zdawać sprawę że to kosztuje.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

michal123

Offline

Bardzo dziękuje P.Arturze za szybką i profesjonalną odpowiedz
reasumując to wszystko i z tego co zrozumiałem sprawa ma się następująco :
nie ma za bardzo sensu nastawiać się na stacjonarne łowienie
1.zakaz nęcenia peletem
2.zakaz łowienia nocą
3,zakaz przebywania nad wodą nocą
rozmawiałem tez z jednym z uczestników zeszło rocznej wyprawy ze tez były problemy z markierami ? podobno tez jest zakaz
chyba trzeba jednak uzbroić się na troling,bo nie bardzo widzę tu łowienia stacjonarnego . markera za bardzo nie można postawić nęcić peletem nie można (wszyscy nęcą) wychodzi na to że na własną odpowiedzialność a może się uda a jak się uda nie mam pewności ze rano nikt tam już nie będzie siedział bo w nocy nie można przebywać nad wodą i popilnować miejscówki no i te latanie ze sprzętem do bazy wieczorami musimy się zastanowić nad trolingiem .Jeszcze raz dziękuje za odpowiedz

Pozdrawiam
 

Artur Betcher

Offline

No chyba żartujesz beka
Powiedz to wszystkim tym którzy tysiącami jeżdżą tam łowić stacjonarnie suma i to skutecznie. To mógłby powiedzieć ktoś kto jeździ cyklicznie na Ebro i owi stacjonarnie ale takich nie ma gdyż łowienie stacjonarne ma też swoich zwolenników którzy nie lubią połowów z łodzi.
Ja nie łowię stacjonarnie ponieważ nie chce mi się babrać z całym sprzętem. Wolę wsiąść w łódkę i popływać a za cały ekwipunek mieć jedną wędkę i plecak. Łowienie stacjonarne to masa zabawy z gratami co mi osobiście się znudziło.
Nawet łowienie z pontonu mi się nudzi gdyż lenistwo mnie bierze jak mam go składać, wolę łódź.
Znam jednak kupę ludzi którzy wolą łowić stacjonarnie bo ten typ łowienia też w sobie coś ma.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

michal123

Offline

Zgadzam się z P.Arturem każdy ma jakieś upodobania ja osobiście wole łowienie stacjonarne i zdaje sobie sprawę z uciążliwego taszczenia gratów dlatego tez poruszam ten temat żebym nie miał jakiś niespodzianek na miejscu porostu chce wiedzieć na czym stoję i czego tam się spodziewać.Chce się zapytać czy istnieje łub czy jesteście w posiadaniu jakiegoś regulaminu połowu na Ebro żeby konkretnie poczytać co wolno a czego nie ??
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Hiszpania, baza wędkarska, zakup terenu Hyde Park 2 10 maja 2018 22:23
Firmy pelletów ebro Przynęty martwe do łowienia sumów 1 07 lutego 2018 19:48
Ciężarki na Ebro Pozostałe wyposażenie wędkarza 5 14 stycznia 2018 08:56
Wyjazd grupowy Ebro 2017 - Relacja Zloty i forumowe imprezy 12 03 grudnia 2017 18:12
Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2017 Zloty i forumowe imprezy 64 21 września 2017 20:05
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,604,647 unikalne wizyty