Sumowe podpórki | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Gdy byłem w twoim wieku, miałem szesnaście lat". Woody Allen


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sumowe podpórki

Robert Zakrzewski

Offline

Prokurator dodałbyś jakąś fotkę swojej podpórki Oczko
 

kamillbn

Offline

Moje podpórki , sprawują się good na każdym podłożu szczególnie kiedy wbijamy je np.pomiędzy kamienie, ładnie nie wyglądają ale nie taki był zamysł ...

www.forumsumowe.pl/images/m_mocne_podporki.jpg

Dodam jeszcze , że mają około pół wieku Usmiech
 

Slawomir T

Offline

Kamillbon ,podpórki ze zbrojeniówki są wszechobecne i mocne ,że trochę źle wyglądają oznacza że dużo ich używasz.Z uszanowaniem TS
 

Lukasz Celt

Offline

Robert0690 napisał(a):
Prokurator dodałbyś jakąś fotkę swojej podpórki Oczko

Robert bardzo chętnie! Niestety do końca roku jeszcze nie zobaczę swoich rzeczy.
zly
 

Lukasz Trzpiola

Offline

Kamillbn posiadam podobne tylko że pomalowałem je na czarno aby wyglądały jakoś przyzwoicie i zamiast zbrojeniówki mam kuty pręt coś koło 50 cm w ziemie.
 

Bogumil Trzcinka

Offline

Moje są bardzo podobne do tych których używa gaca (można by napisać że identyczne).Moim subiektywnym zdaniem są świetne i bardzo "ekonomiczne".Mam wybitny talent do zapominania zabrać podpórek z nad wody...
 

Mikolaj Wegnerowicz

Offline

Szukając na allegro znalazłem takie podpórki jednego ze sprzedających

Jak dla mnie wszystkie prezentują się solidnie a sprzedawca na nasze życzenie może zrobić inne wymiary

Pytanie pozostaje czy to okazje.
Admin
 

Lukasz Karlinski

Offline

Moje podpóreczki to są samoróbki ale dość solidne i mocne wykonane z kątownika zimno giętego i porozcinanej rurki za samo obrzeże zakładam jeszcze gumę chroniącą wędkę przed otarciami co prawda na zdjęciach jej niema

www.forumsumowe.pl/images/m_podporka-sumowa.jpg

jej wymiary to od szpica do kubeczka na dolnik 34cm

www.forumsumowe.pl/images/m_podporka_sumowa_wlasnoreczna.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_dlugosc_podporki.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_podporka_sumowa_rekodzielo.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_dlugosc_podporki_sumowej.jpg
Rybkimaly
 

Michal Gorski

Offline

Hej Łukasz. Jak się sprawowały Twoje podpórki?? Zrobiłem sobie podobne i nie wytrzymały po sezonie nadają się na złom Smutny Powyginały się od wbijania w ziemie Smutny
Catch & Release
Kajtek...
 

Lukasz Karlinski

Offline

Moje są zrobione z kątownika zimno giętego i dlatego są nie naruszone po dziś dzień i nie narzekam na nie.
Rybkimaly
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Plecionki sumowe (opinie) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 373 05 lutego 2019 21:51
Wygenerowano w sekund: 1.73
51,660,606 unikalne wizyty