VI Zlot FS 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Znajomość Boga bez znajomości własnej nędzy rodzi pychę. Znajomość własnej nędzy bez znajomości Boga rodzi rozpacz. -Blaise Pascal


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
VI Zlot FS 2015

Filipka

Offline

No i to lubię Haha

PANOWIE BRZEGI !! Hahaa
 

Michal Gorski

Offline

Szymek, kolegów pomyliłeś pfft Raz że to nie Filipa był trunek a dwa to mnie prześluzujesz a nie jego pfft
Catch & Release
Kajtek...
 

Szymon Tomera

Offline

Michal Gorski napisał(a):

Szymek, kolegów pomyliłeś pfft Raz że to nie Filipa był trunek a dwa to mnie prześluzujesz a nie jego pfft
No dobra ciebie za tą podwiezienie w nocy mnie Oczko Filipa puścimy przez klapy Haha dobrze się składa bo my waga piórkowa pfft nie no jak będę to bedzie zajebiście a jak nie to nie i już ale i tak tam nie lubię łowić w lipcu Smutny Smutny Filipo żartowałem z tą klapą na tamie , załatw ten trunek sprzęgło po nim jest dobre Haha
Jak ryba nie bierze,to wina stoi po stronie wędkarza wysmiewacz
 

Filipka

Offline

Co żartowałeś dziadu Haha Masz być !!Haha
 

Lukaszb

Offline

Flacha flachą, a nad Narwią macie obiecane 15l bimberku z czego 5l sam obiecałem Usmiech Nad Wisłę nie wiozę pfft
 

edi

Offline

Moje 10l jak najbardziej aktualne Oczko
 

Lukaszb

Offline

A 5km od miejsca zlotu będzie Wisła na której będzie można trolować Usmiech Rybę tutaj można złapać Usmiech
 

Michal Gorski

Offline

A ja nadal czekam na "ofertę" dla Odry i Wart. Bez tego ankieta obejmie tylko Wisłę i Narew. Panowie do roboty Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Michal Wilk

Offline

Michal Wilk napisał(a):

forumsumowe.pl/h/fshzw_2015_03_02_16_55_17_4733c.jpg

Moja propozycja do wykorzystania Warta, Odra, Postomia. Każda znich bogata w sumaOczko


Michał Oczko zaraz postaram sie coś więcej wyskrobać. Podjechał bym porobić zdjęcia ale jestem w oczekiwaniu na syna także oocja foto odpadaUsmiech
 

Michal Gorski

Offline

Pdaj namiary lokacji, zaznacz który odcinek, który brzeg itd.

P.S, Gratulację Usmiech Oby się zdrowo chował Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Kontrole PSR i SSR 2015 Forum ogólne o sumach 25 18 marca 2016 21:13
ZLOT FS 2016 Zloty i forumowe imprezy 28 02 marca 2016 19:44
Wędkarstwo podlodowe-sezon 2015/2016 Forum ogólne o sumach 62 25 stycznia 2016 13:13
NadEbro.pl i relacja z wyprawy 2015. Zloty i forumowe imprezy 14 10 stycznia 2016 15:58
Wygenerowano w sekund: 1.57
51,571,905 unikalne wizyty