VI Zlot FS 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęłaby sukcesu. -Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
VI Zlot FS 2015

Grzegorz Petryna

Offline

To często komentowane zdjęcie. pfft

http://www.forums...181#c12403
 

Filipka

Offline

Śliczne jest to musisz przyznać Haha Szkoda ,że nas tam ciągle głowa bolała hehe
 

Jozefp

Offline

To może zrobimy powtórkę w tym samym miejscu bo może wtedy było niskie ciśnienie i dlatego Was głowy bolały pfft
 

salto

Offline

A może tak Tyniec?
 

Jozefp

Offline

W Tyńcu nie bo tam to ja łowię i mi wszystkie sumy rozpijecie wysmiewacz
 

Filipka

Offline

Dobra panowie temat umarł a mam przerwę w pracy to może ktoś ma jakąś konkretną sumową miejscówkę HahaHaha Z dużym brzegiem bo mój namiot i Kazika przyczepa to zajmują trochę miejsca Haha
 

Szymon Tomera

Offline

Jak tak Wszyscy chcą , być koło siebie to wybierzcie może wodę stojącą jak najstarszą w jakimś obrębie gdzie będzie wszystkim dobrze dojechać ,wiadomo miasteczko powstanie :) ja uwielbiam ciężkie miejsca do łowienia ogółem surwiwalowo z dobrym kompanem ... A są tu wiem :-]
 

Wisniewski Michal

Offline

Jak dla mnie zlot może się odbyć w tym samym miejscu co zeszłoroczny Usmiech (jakoś dojadę).
Trzeba pobić rekord Andrzeja, a na pewno rodzice jego suma są w pobliżu Haha
Pozatym miejsce obcykane macie, po zdjęciach widziałem, że widoczki są przepiękne, takie jak najbardziej lubię Usmiech
 

Michal Gorski

Offline

Jak dla mnie też może być u Szymona Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Filipka

Offline

No to jesteśmy umówieniUsmiech Bieżemy miejscówkę jak ostatnio tylko dociśniemy team fajtersówUsmiech Szymon nam tam teren wychwaściUsmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Kontrole PSR i SSR 2015 Forum ogólne o sumach 25 18 marca 2016 21:13
ZLOT FS 2016 Zloty i forumowe imprezy 28 02 marca 2016 19:44
Wędkarstwo podlodowe-sezon 2015/2016 Forum ogólne o sumach 62 25 stycznia 2016 13:13
NadEbro.pl i relacja z wyprawy 2015. Zloty i forumowe imprezy 14 10 stycznia 2016 15:58
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,554,624 unikalne wizyty