Identyfikator Forum Sumowe | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dziewictwo jest najbogatszym skarbem dziewczyny, ale trudno jest długo bronić skarbu, do którego wszyscy mężczyźni mają klucz. Autor: Marszałek Bassompierre de


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Identyfikator Forum Sumowe

OlekW

Offline

Naszywka jest OK. Można ją naszyć na czym kolwiek a można ją trzymać w szufladzie.
 

Slawomir T

Offline

Naszywka z logo forum ,może być a jak z dostępnością , czy każdy kto chce będzie mógł kupić czy tylko wybrańcy z forum .Bo to nas będzie identyfikować . Wiąże się to z dystrybucją do użytkowników forum. Z uszanowaniem TS
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Jak się uda zrealizować projekt i taki powstanie to oczywiście że każdy będzie mógł kupić.

Ale na razie to są tylko plany, a co z tego wyniknie czas pokaże.
 

Lukaszs

Offline

Pomysł z naszywką jest OK np każdy na czapę by sobie nakleił z naszym bannerem , a koszulka myślę że mogła by być taka - z przodu na piersi mały znaczek suma jak np z logo Black Cat a z tyłu sam napis www.forumsumowe.pl lub forumsumowe.pl
prosta i ładna Usmiech
 

Robert Fitzner

Offline

Powitać jeśli dojdziemy do tego jak ma wyglądać logo podejmę się produkcji koszulek to moja branża ,nie żartuje Oczko
Nie ma tematu który nie da się zrob
Tylko proszę o logo itp ,jak ma wyglądać i macie cenie do hurtu,,proszę o info jak będziecie coś mieli ,jaki kol wiek projekt.
 

Artur Betcher

Offline

Forum za tydzień czeka sporo zmian. Jak pokończymy to zajmiemy się gadżetami ale jak dla mnie ograniczamy sie do ubioru i czapeczki Oczko
Dla kobiet będą bikini z logo forum i moim nickiem Haha
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Kasia Betcher

Offline

Avallone napisał/a:
Forum za tydzień czeka sporo zmian. Jak pokończymy to zajmiemy się gadżetami ale jak dla mnie ograniczamy sie do ubioru i czapeczki Oczko
Dla kobiet będą bikini z logo forum i moim nickiem Haha


Zastrzegam sobie prawa do tego bikinipfft W sumie koszulki nie potrzebujeHaha
 

Artur Betcher

Offline

Tak już na serio to na pewno warto coś tam zorganizować i zobaczymy co powie Elpazo a propozycje mile widziane ale żadnych breloków i innych drobiazgów a jedynie części ubioru lub ewentualnie czapeczka.
Ja obstaje za naszywkami bo trwalsze.

Napis forumsumowe.pl powinien być w logo w kolorze naszej flagi czyli biało czerwony.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

sadam

Offline

Ja naszywkę bym łyknołUsmiech u mnie w pracy w straży są naszywki i są to super precyzyjne skomplikowane wzory wyszywane nićmi a cena śmieszna ,pare zł.
 

Mikolaj Wegnerowicz

Offline

Jak chodzi o naszywkę to mam kolegę który robi to naprawdę profesjonalnie,wiem co mówie bo w naszywkach parę lat siedzę.Jak by co nie będze problemu ale sądze że logo na naszywce powinno byc proste i czytelne.Pomysł z nadrukami na koszulki aby każdy miał logo forum ze swoim nickiem też fajny.Tak już zrobiło Polskie Towarzystwo Karpiowe.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Poprawna pisownia na forum Poradniki użytkownika 75 23 sierpnia 2020 18:54
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.76
51,751,988 unikalne wizyty