Identyfikator Forum Sumowe | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gdyby ludzie kochali pracę, ciągle jeszcze oraliby ziemię zakrzywionym kijem i nosili ciężary na plecach. Autor: Elihan Feather


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Identyfikator Forum Sumowe

Mario

Offline

Moim zdaniem nawet na 100 sztuk będzie ciężko znaleźć chętnych, a co mówić o 1000, nikt nie wyłoży kasy by zapłacić za 1000 koszulek.
Myślę ze 50 sztuk to będzie bardziej przyziemna cyfra. Prosta sprawa, jeżeli jest już gotowe logo to można zacząć wstępne zapisy na koszulki i zobaczymy ilu będzie chętnych.
 

Slawomir Jozwiak

Offline

A jakie kolory koszulek mają być ?

I do tego jeszcze muszą być jakie rozmiary i cena koszulki z nadrukiem...
 

Robert Zakrzewski

Offline

Najpierw to mi się wydaje że powinna być cena koszulki jaka będzie i cena nadruku a później zapisy jakieś zrobić
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Dokładnie najpierw cena bo nikt nie będzie zamawiał w ciemno jak nie zna ceny...
 

Robert Fitzner

Offline

Ma być 100 ok,wiem czego chcecie nie ma problemu cenę podam we wtorek i zadecydujecie czy wam odpowiada cierpliwości Okok kasę wyłożę na te sto a nadruk zobaczymy.
 

Janusz Michalak

Offline

Robert0690 napisał(a):
Najpierw to mi się wydaje że powinna być cena koszulki jaka będzie i cena nadruku a później zapisy jakieś zrobić
Tu się zgadzam z tobą Robert.Panowie podajcie mi cenę,wybór kolorów a ja wam powiem na ile koszulek mogę sobie pozwolić.Każdy też musi zdawać sobie sprawę że koszt zależy też od ilości więc cena nie będzie precyzyjna ale jakaś wyjściowa musi być.Później trzeba wziąć zamówienia na rozmiary i dopiero przekalkulować wszystko i podać konkretną cenę
 

Artur Betcher

Offline

Na moją rodzinkę pójdzie oczywiście po 3 szt więc będzie 15 dla zasad bez względu na cenę ale z tego co już wiem to będzie atrakcyjna dzięki pomocy Fikaja w koszulkach jak i innych. Cały czas szukam kogoś kto zrobi tanio nadruki i może z czasem znajdziemy jeszcze taniej niż z linku Roberta.
Wiem też że będę chciał też koszulki grube na szerokich ramiączkach ale jeśli to będzie problem sam takie kupię i wyślę na wskazany adres.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Zakrzewski

Offline

Im więcej koszulek do nadruku to pewnie i większa zniżka ale jest jeszcze jedna sprawa jaki nadruk ma być duży i jakim stylem ma być nadruk czy:
sitodruk,sitodruk pełno kolorowy,sitodruk transferowy czy folia flex. To jeszcze daleka droga i sporo dyskusji mi się wydaje przed nami
 

Artur Betcher

Offline

Trzeba to wszystko dograć bo tak naprawdę został wybór konkretnych wzorów loga i drukarza. Ja oczywiście poświęcę się i wezmę ze zdjęciem ale to osobna bajka i na pewno będzie kosztowniejsza.
Z tego co już się orientuje cena koszulki nawet ze zdjęciem nie będzie droga a te z animowanym logiem będą naprawdę tanie bo nie o to chodzi żeby się kosztować a o to żeby zrobić jak najtańszym kosztem. Ci co mają wtyki na drukarzy dobrych proszę o pomoc w temacie żebyśmy wszyscy na tym skorzystali.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mario

Offline

Poszperałem w necie i znalazłem dość interesującą ofertę:

T-shirt z firmy Fruit of the Loom o gramaturze 205g/m2 100% bawełna z dowolnym nadrukiem lub haftem w postaci zdjęcia,Logo,rysunku lub napisu.
Myślę ze warto spytać go o cennik przy większej ilości i rodzaj nadruku.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Poprawna pisownia na forum Poradniki użytkownika 75 23 sierpnia 2020 18:54
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,753,223 unikalne wizyty