Kij do trollingu na suma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gwałt jest niemożliwy - kobieta z podniesioną spódnicą biegnie szybciej niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami. Autor: Anonim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska spinningowe na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kij do trollingu na suma

Artur Betcher

Offline

Popatrz też na ceny Uni Cat Power Line 0.30 i 0.40 ( taka brązowa) jak możesz i po ile mają.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Ed_hunter

Offline

Coś ostanio tkaiego widziałem w olsztyńskim Sezonie, jak będę w pt to się dopytam i wrzucę tu nazwe sprzętu.
 

Daniel Kozlowski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Popatrz też na ceny Uni Cat Power Line 0.30 i 0.40 ( taka brązowa) jak możesz i po ile mają.


Cześć Artur, niestety nie ma takiego kijaNono
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

Michal Gorski

Offline

Bo to plecionka Oczko
A jak te Berkleye i Wft? Patrzyłeś?
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Tak, to plecionka Usmiech
Chce wymienić wszystkie co mam i dlatego szukam w dobrej cenie ale nie będę tym spamował w temacie o wędzisku.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

meme174

Offline

Witam Usmiech

Szukam kija - jak wiadomo pod trola i na sumka Haha - zalozenia to dlugosc 240 i cw w granicach 200 gram. Dotychczasowy shimano veganence boat mh spisuje sie dobrze ale wolabym cos lepszego z polke wyzej - do wydania mam okolo 300 - 350 pln. Zainteresowaly mnie 2 kije - opisywany na forum berkley hunter lure 80 -200 oraz drgon silver edition 60-150 gram. może jakies inne fajne propozycje ? Usmiech

pozdrawiam Michał Usmiech
 

Jozefp

Offline

Berkley się sprawdził,może nie dokładnie ten model ale moc te kije mająOczko
 

meme174

Offline

Juz wyczytałem że maz fireball ? dobrze pamietam ? jednak szukam czegos dłuższego - łowilem od 1,80 do 2,0 i jakos 2,40 lezy mi najlepiej w trolu Usmiech Ok teraz trzeba poszukac gdzi dostane go najtaniej Usmiech Planujemy z znajomym spływ pychowka od warszawa az do polcka w pogoni za sumem - i tylko wylacznie za sumem Usmiech

moze jakies lepsze propozycje w dlugosci 2.40 ?
 

Jozefp

Offline

Też bym się skłaniał ku dłuższemu,dlatego gdybym miał kupować tylko do trola to bym brał to co Filip maOkok
 

meme174

Offline

No to ok decyzja zapadla - teraz poszukac taniego sklepu i zamiawac Usmiech Dzieki za odpowiedz Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,580,507 unikalne wizyty