Potrawy mięsne - sposób pozyskania mięsa. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby otrzymać pożyczkę, najpierw musisz udowodnić, że jej nie potrzebujesz Z praw Murphy'ego


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Kulinaria
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Potrawy mięsne - sposób pozyskania mięsa.

Artur Betcher

Offline

Wstawiam do działu kulinaria bo właśnie tu się nadaje.
Nie polecam oglądać dzieciom i osobom o słabych nerwach.
Oglądając takie filmy ma się ochotę przejść na weganizm.

YouTube Video
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Akurat przed obiadem byłem, już chyba podziękuję Yyyyy Weganizm czy wegetarianizm :>
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Artur Betcher

Offline

Obejrzałem cały film i chwilami to po prostu ciężko to było oglądać. Nie jestem hipokrytą i wiem że mięso stanowi ogromną część źródła pożywienia na kuli ziemskiej a i u nas zajada się je ze smakiem tyle że nie rozumiem takiego bestialstwa. Przy niektórych scenach to po prostu łzy się cisną a człowiek jest wściekły.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Obejrzałem cały film i chwilami to po prostu ciężko to było oglądać. Nie jestem hipokrytą i wiem że mięso stanowi ogromną część źródła pożywienia na kuli ziemskiej a i u nas zajada się je ze smakiem tyle że nie rozumiem takiego bestialstwa. Przy niektórych scenach to po prostu łzy się cisną a człowiek jest wściekły.


Ja miałem tak po tym filmie -YouTube Video
Yyyyy
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Filipka

Offline

Nie dawajcie tu takich filmówSmutnySmutny
 

Artur Betcher

Offline

Jak wszyscy będą zamiatać pod dywan to będzie tak jak z pedofilią wśród księży. Miała się wyśmienicie póki nie nagłośniono tego zdecydowanie.
Film jak film. Ukazuje mocno jednostronnie cierpienia zwierząt. Oczywiście to nie jest norma, nie wszędzie się tak dzieje.
Niemniej jednak nie zamiatając pod dywan takich rzeczy można ludzi wyczulić na krzywdę zwierząt bo ona mimo wszystko jest wszechobecna.

Przygarnąłem niedawno kota z ulicy. Był tak wychudzony że obejmowałem go dwoma palcami i nie miał siły wskoczyć na murek 70cm wysokości. Widoczny szkielet gołym okiem.
Kot "szkolony". Nie pił z miski tylko z kranu, dzieci uwielbia, czysty, grzeczny, potulny i widać że od maleńkiego wychowany w jakiejś rodzinie.
Znudził się jednak komuś jak zabawka bo podrósł i zaczął znaczyć.
Mieszkam w dobrej dzielnicy i tym bardziej to smuci.
Tacy są ludzie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Krzysztof Nazim

Offline

A już tuż tuż sezon na wyrzucanie psów kotów zarybiane żółwiami itp... niestety.
 

Robert Dubis

Offline

Nie jem mięsa od kilku lat, powiem szczerze wyleczyłem się z wielu dolegliwości, typu zgaga, bóle brzucha, zakwaszenie organizmu itp.
Posiłki bezmięsnę przygotowuje się o wiele szybciej i prościej.Haha
Pozdrawiam Robert
 

Grzegorz Petryna

Offline

Masakra. Przecież są humanitarne sposoby zabijania zwierząt, a nie takie coś. Ludzie muszą coś jeść, ale taki sposób zdobywania pożywienia jest nie do przyjęcia dla mnie.
 

Janusz Michalak

Offline

Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia. Jest tam parę scen kiedy to ludzie dają sobie upust złości na zwierzakach a to powinno być karane. Jest też dużo scen na których na przykład zabicie małego warchlaka jest bardziej humanitarne jak patrzenie jak kona przez parę dni.
Od dawna uważam że każdy kto je mięso powinien chociaż być przy tym jak to się robi.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sposób zacinania karpia Metody połowu karpia 21 14 stycznia 2016 00:14
Jakość polskiego mięsa i wedlin. Kulinaria 37 07 kwietnia 2015 05:37
Potrawy tradycyjne Kulinaria 216 14 grudnia 2014 16:14
Sposób na wędzenie suma Nasze filmy o sumach 6 02 czerwca 2014 23:01
Szybkość i sposób ataku suma Filmy o sumach znalezione w sieci 33 03 marca 2013 21:14
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,576,611 unikalne wizyty