Zakupy w USA | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jestem za, a nawet przeciw. Lech Wałęsa


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zakupy w USA

Andrzej Kossakowski

Offline

Toteż napisałem im dziś informację, że albo wysyłają w przyszłym tygodniu albo zamówienie nieważne. Cwaniaki pokazują, że towar "dostępny na magazynie" ....
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Ja dzisiaj do nich też napisałem e-maila a jutro zadzwonię i się spytam jak jest, być może już mają na stanie ten smar, a o moim zamówieniu zapomnieli z września.
 

Andrzej Kossakowski

Offline

Jak nie zapłaciłeś to olej ich. Tu masz co prawda za 35 pln ( z wysyłką ) i smar i olej....

cgi.ebay.com/PENN-SYNTHETIC-REEL-OIL-PRECISION-GREASE-ANGLERS-PACK-/160482446295?pt=UK_SportsLeisure_Fishing_Reels_JN&hash=item255d7fcbd7


Pozdrawiam
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Zamówienie na smar złożyłem 17 sierpnia i po złożeniu zamówienia do nich zadzwoniłem i Pan w sklepie poinformował mnie że na razie nie mam robić wpłaty na ich konto bo w tej chwili smaru nie mają na stanie i że będzie dopiero pod koniec września. 23 września dostałem e-maila że smar będzie pod koniec listopada i przepraszają za zaistniałą sytuację.

Na Ebay nie kupię bo nie mogę robić przelewów zagranicznych :@
 

Mario

Offline

Max napisał/a:
Na Ebay nie kupię bo nie mogę robić przelewów zagranicznych :@


To żaden problem ze nie możesz robić przelewów zagranicznych, Ja korzystam z www.paypal.pl/pl juz 5 lat i polecam ta metodę płatności.
Możesz robić przelewy praktycznie na całym świecie rejestrując się tam i podając swój numer karty kredytowej. Ja płaciłem za rejestracje jednorazowo 1.50 euro, dokonując płatności nic nie place, gdy robię przelewy w innej walucie to przelicznik jest naprawdę uczciwy nie zaniżają ani nie zawyżają kursu walut. Natomiast osobie sprzedajacej pobierają prowizje za transakcje. A wiec mam to konto 5 lat i nie zginał mi ani 1 eurocent-im. Co więcej gdy zapłaciłeś np. na eBay za przedmiot a sprzedawca długo nie wysyła przedmiotu, zgłaszasz sprawę po PayPal a oni wracają pieniądze na Twoja konto a sprzedawcy zabierają należna kwotę , oczywiście po rozpatrzeniu sprawy. Ja miałem już taki przypadek i otrzymałem zwrot całej kwoty.
www.paypal-marketing.pl/wideoteka/jak_dziala_pp.html?mpch=ads
Polecam.
 

Artur Betcher

Offline

TABOR napisał/a:
Znajoma lata do USA co tydzień jakie są realne ceny art. wędkarskich , czy się opłaci tam kupić. Z uszanowaniem TS


Wróćmy do tematu i jeśli ktoś wie jakie rzeczy warto tam kupować niech odpowie.
Niech też odezwą się ci co wiedza co wolno a co nie zabrać do samolotu i jakie są koszta takiego bagażu.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariusz Maksymow

Offline

Słyszałem kiedyś o przepakowywaniu wysyłek w celu uniknięcia cła. Można dzięki temu oszczędzić parę groszy
 

Robert Fitzner

Offline

Koszt paczki do 4kg. do Polski to chyba 35dolarów .wiadomo że paczka przepakowana musi być ,czyli osoba w stanach zamawia na siebie i pakuje od nowa.
Na pewno nie warto kupić szpulki plecionki bo koszt przesyłki jest duży ale przy dużych szpulach ,czy większej wartości zakupów to ok.Pozdrawiam
 

saalar

Offline

Nie miałem ostatnio czasu, żeby zaglądnąć co jest grane na forum, ale już jestem. Sprzęt w stanach jest po pierwsze tani a po drugie lepszy jakościowo. Z tym przywożeniem to nie jest już jednak taka bajka. Trzeba mieć kogoś kto to wyśle. Często jest tak, że sprzedawca wysyła za darmo w stanach więc się opłaca. Ostatnio zakupiłem dwa komplety uchwytów trollingowych firmy Scotty które były chyba ze 4 razy tańsze niż w Polsce. Za przesyłkę szwagier jednak zapłacił 52 dolce więc nie było już tak kolorowo. Ale i tak taniej. Na święta mam dostawę dwóch kołowrotków i już się nie mogę doczekać. To tak na marginesie. Chciałem jeszcze poddać dyskusji jedną rzecz. Być może to tylko moje spostrzeżenie ale uważam, że rzeczy sprzedawane w USA mają inną kontrolę jakości. Są po prostu lepsze. Kiedyś w Polsce skusiłem się na jakiegoś shimaniaka z Malezji. Myślałem, na bolki będzie ok. Ma kręcić i tyle. Zajechałem go w 4 godziny. Przykład z USA. Mam Stradica FI 5000 którego dosłownie katuje już 5ty rok i jest on Made In Malasyia. Zero problemów, serwisów i spuszczania się nad czyszczeniem co wyprawę. Drugi To SUSTAIN 8000 na wąsa rzecz jasna. To samo. Maszyna idealna za dobrą cenę, również z Malezji. O plecionkach nie wspomnę..
 

saalar

Offline

Hej Max!
Potrzebujesz taki? wracam niedługo do UK to możemy pomyśleć.
cgi.ebay.com/PENN-SYNTHETIC-REEL-OIL-PRECISION-GREASE-ANGLERS-PACK-/160482446295?pt=UK_SportsLeisure_Fishing_Reels_JN&hash=item255d7fcbd7
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zakupy wędkarskie 2017 Forum ogólne o sumach 91 07 marca 2018 12:49
Świeże zakupy do stacjonarki Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 27 stycznia 2018 12:05
Zakupy wędkarskie 2016 Forum ogólne o sumach 342 03 stycznia 2017 22:57
Zakupy wędkarskie 2015 Forum ogólne o sumach 893 03 stycznia 2016 20:21
Zakupy z USA Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 10 21 kwietnia 2013 12:06
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,758,956 unikalne wizyty