Podpórka sumowa Comodo | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie. Ale chociaż sam mógłby wykopać swój własny grób, musi mieć kogoś, kto go pochowa. - James Joyce"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Podpórka sumowa Comodo

Jacek B

Offline

Jak bym mógł zobaczyc zdjęcia podpórki Comodo w większej rozdzielczosci to będę wdzięczny.
Złapać to można chorobę.Ryby się łowi.
 

Artur Betcher

Offline

Przypomnij się na wiosnę, zimują u kolegi w garażu.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Wiktor Siudak

Offline

Jak starczy mi zapału i "znajomości" to na wiosnę (kwiecień-maj) będę mógł się pochwalić gotową kopią, niestety nie będzie to nierdzewka.
Poza słusznymi uwagami Artura, co do elementów podtrzymujących wędzisko, zauważyłem, może się mylę-że trójkąt zapobiegający kręceniu się podpórki wokół własnej osi, a umieszczony w miejscu łączenia kątownika i pręta z uchwytami, powinien znajdować się według mnie z drugiej strony.
Będę się jeszcze nad tym zastanawiał, ale chyba właśnie tak ją wykonam, uwzględniając sugestie Artura.
Może delikatnie ja zmodyfikuję, aby z powodu ACTA nie zostać posądzonym o plagiat.
Wszystko wyjdzie w praniu.
 

Kazimierzp

Offline

Wiktor zawsze można dać do ocynkowania, jak nie masz dostępu do ocynkowni to firmy, które robią bramy i ogrodzenia, korzystają z ich usług i można się do nich podpiąć.
 

Artur Betcher

Offline

Zachęcam Cię do pracy twórczej i oczywiście nie zachęcam do kopiowanie czegokolwiek Oczko
Nie mniej jednak jak wykonasz coś tak dobrego jak ta podpórka bardzo proszę pochwal się na forum i na blogu. Jeśli chodzi o podpórki na suma to dla mnie ta jest dziełem sztuki.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukaszs

Offline

Według mnie jeśli się coś kopiuje dla siebie, a nie na sprzedaż to nie jest to nic złego, ponieważ nie psujemy komuś interesu bo i tak zapewne byśmy tego produktu nie kupili Usmiech Tak więc Tnij metal i krzesaj iskry Wiktor Okok
 

Artur Betcher

Offline

Panowie. Specy od szperanie poproszę o pomoc w znalezieniu tego w necie bo nijak nie mogę znaleźć a ktoś szuka.

45 minut szukam i zero informacji, niedostępna.
Wiem że gdzieś widziałem za 159euro ale to wieki temu.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jacek B

Offline

Ja szukałem był link do jakiegoś sklepu ale sklep chyba już nie istnieje.Znalazłem tylko na niemieckim forum zdjęcia których u nas też nie brakuje.
A pełna nazwa tej podpórki to COMODO WS100 i nic więcej nie namierzyłemHaha
Złapać to można chorobę.Ryby się łowi.
 

Artur Betcher

Offline

Temat trzeba drążyć bo nie powiem ale w przyszłości chciałbym kupić jeszcze dwie. Dobrze było by znaleźć gdzie można kupić, może się tam ktoś zarejestruje i napisze pytanie gdzie to kupić??

W sklepie www.tackle-import.com były one po 159euro ale nie ma ich już w ofercie. Trzeba szukać.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Slawek Ziolkowski

Offline

http://www.online-angler.de/
Z uszanowaniem Sławek.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wędka sumowa Black Cat 600g + kołowrotek Dam Quick Combat Sprzedam sprzęt wędkarski 3 01 kwietnia 2020 07:00
Podpórka sumowa Sprzedam sprzęt wędkarski 1 06 lipca 2019 10:52
Podpórka sumowa Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 13 03 października 2017 09:22
Moja podpórka Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 9 30 lipca 2016 18:38
Wędki Tandem Baits i sumowa Sprzedam sprzęt wędkarski 1 21 maja 2016 19:35
Wygenerowano w sekund: 1.73
51,657,721 unikalne wizyty