Opis WFT Jakub Vagner Crbon Never Crack | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje. - Benjamin Franklin


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Opis WFT Jakub Vagner Crbon Never Crack

Mariuszkk

Offline

Dobrze ,że przeżyło !Nie testuj tak wędek ,a przede wszystkim nie w domu.Trzeba stać na jakimś podwyższeniu ,bo przy takim zagięciu dużo prędzej zrobi ,,trach,,Oczko Akurat ta ,jak widać mocny ,,badyl,, Okok
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Robert Golec napisał(a):

Witam
Postaram się w miarę precyzyjnie opisać najnowszy model wędziska na 2014 rok , model który opiszę to : WFT Jakub Vagner Carbon Never Crack CNC o długości 3.20 m cw. 200-1000g.

Model na 2014r zbudowany jest z kompozytów węglowych dzięki temu blank jest bardziej smukły i lżejszy od modelu z tamtego roku stary model 790g przy 3.15m a nowy kij w katalogu 585g mnie wyszło na wadze 560g przy 3.20m czyli mniej !!!

Wędzisko przy długości 3.20 posiada 9-nowatorskich przelotek pokrytych prawdopodobnie metodą natryskową myślę że jet to materiał klasy Alconite ciekawostką jest że ramki przelotek są tą samą technologią pokryte ( można powiedzieć przelotki niezniszczalne brak wkładów z porcelany ).

Ważna sprawa uchwyt kołowrotka na spokojnie pasuje Penn Slammer , Daiwy , Ryobi Safari itd. wykonałem pomiary suwmiarką : uchwyt max rozwarcie 7.5 cm szerokość na stopkę max 18 mm i posiada wkład z tworzywa jak widać na zdjęciu.

Średnica blanku 16.5 mm szczytówka pełne szkło przy przelotce średnica 4 mm , długość 3.20m mnie wyszło 3.21m czyli producent nie oszukuje ( inne wędziska które miałem tyczki , bolonki itd. różnie bywało ).

Wędzisko reklamowane jest niby jak nie do złamania przy max próbach plecionka się rwała a kij wytrzymał ( ryzykowałem mając jako zapas 4-sztuki wędziskOkok

Kij ma do 1000g wyrzutu na pierwszy rzut oka wygląda do może 500g , kompozyt węglowy w połączeniu z szczytówką pełne szkło dobrej klasy i to cała filozofia mocnego kija Pozdrawiam.
forumsumowe.pl/h/fshzw_p1010838jpg_0d500.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_p1010851jpg_5a428.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_p1010846jpg_44672.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_p1010795jpg_5e544.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_p1010809jpg_6848a.jpg


Przelotki tak samo masywne jak w moim esoxie co daje dużo pewności w tym fachu Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_wp_000061_08987.jpg
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
WTF Never Crack Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 4 30 września 2018 23:44
Test WFT Never Crack 150-700 Testy sprzętu wędkarskiego 7 16 stycznia 2015 19:45
Jakub Vagner : Fish Warrior Filmy o sumach znalezione w sieci 4 13 grudnia 2014 10:25
WFT Never Crack Big Fish 150-700 Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 8 07 marca 2014 14:58
Łowienie w Hiszpanii - opis bazy wędkarskiej nad rzeką Ebro Forum ogólne o sumach 41 15 lutego 2014 22:58
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,757,537 unikalne wizyty