Opis WFT Jakub Vagner Crbon Never Crack | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Cudowna kobieta to taka, która nie wymaga cudów.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Opis WFT Jakub Vagner Crbon Never Crack

Robert Golec

Offline

Witam
Postaram się w miarę precyzyjnie opisać najnowszy model wędziska na 2014 rok , model który opiszę to : WFT Jakub Vagner Carbon Never Crack CNC o długości 3.20 m cw. 200-1000g.

Model na 2014r zbudowany jest z kompozytów węglowych dzięki temu blank jest bardziej smukły i lżejszy od modelu z tamtego roku stary model 790g przy 3.15m a nowy kij w katalogu 585g mnie wyszło na wadze 560g przy 3.20m czyli mniej !!!

Wędzisko przy długości 3.20 posiada 9-nowatorskich przelotek pokrytych prawdopodobnie metodą natryskową myślę że jet to materiał klasy Alconite ciekawostką jest że ramki przelotek są tą samą technologią pokryte ( można powiedzieć przelotki niezniszczalne brak wkładów z porcelany ).

Ważna sprawa uchwyt kołowrotka na spokojnie pasuje Penn Slammer , Daiwy , Ryobi Safari itd. wykonałem pomiary suwmiarką : uchwyt max rozwarcie 7.5 cm szerokość na stopkę max 18 mm i posiada wkład z tworzywa jak widać na zdjęciu.

Średnica blanku 16.5 mm szczytówka pełne szkło przy przelotce średnica 4 mm , długość 3.20m mnie wyszło 3.21m czyli producent nie oszukuje ( inne wędziska które miałem tyczki , bolonki itd. różnie bywało ).

Wędzisko reklamowane jest niby jak nie do złamania przy max próbach plecionka się rwała a kij wytrzymał ( ryzykowałem mając jako zapas 4-sztuki wędziskOkok

Kij ma do 1000g wyrzutu na pierwszy rzut oka wygląda do może 500g , kompozyt węglowy w połączeniu z szczytówką pełne szkło dobrej klasy i to cała filozofia mocnego kija Pozdrawiam.
forumsumowe.pl/h/fshzw_p1010838jpg_0d500.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_p1010851jpg_5a428.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_p1010846jpg_44672.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_p1010795jpg_5e544.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_p1010809jpg_6848a.jpg
 

Filipka

Offline

Toż to miecz HahaHaha Piękny jest
 

Wasak Pawel

Offline

Bardzo przyzwoity patyk :-)
 

Tomasz Zukowski

Offline

Podoba mi się ten kij poza szczytówką,chodzi mi o przelotkę szczytową.
Mogła by być solidniejsza,te przylutowane druciki jakoś do mnie nie przemawiają.
Tak wizualnie to może być najsłabsze ogniwo tego wędziska.
Zawsze coś Smutny
 

Jozefp

Offline

Ciekawe jak z trwałością takich przelotek,czy plecionka czasem nie będzie chciała ich pociąć Yyyyy
 

Jozefp

Offline

Ciekawe jak z trwałością takich przelotek,czy plecionka czasem nie będzie chciała ich pociąć Yyyyy
 

Robert Golec

Offline

Witam
Jeśli chodzi o trwałość przelotek niema najmniejszych obaw , niemiecki przedstawiciel WFT twierdzi że przelotki były projektowane i wykonane zamiarem stosowania głównie plecionek.

Proszę zwrócić uwagę że przy ekstremalnym używaniu wędziska odpada problem jakim jest czasami pęknięcie wkładu porcelany lub nawet wypadnięcie tu tego problemu zupełnie niema.

Nie mam nic wspólnego z firmą WFT sygnowaną nazwiskiem Jakubem Vagnerem ale mając okazje przeglądnięcia około 20-modeli sumowych wędzisk różnych światowych firm odniosłem wrażenie : akcja , waga , uchwyt kołowrotka , mega do 1000g wyrzutu Oklaski i te przelotki skłoniły mnie do zakupu 4-sztuk .

Miałem taki sam model tylko o długości 3.50m moim zdaniem dobry do Hiszpanii , lub Brazylii nad amzonke Haha ( deko za długi ) lecz też finezyjny kij.

Model z tamtego roku 3.15m też był niezły lecz bardziej giętki i przelotki ze stali chromowej na wysoki połysk.
 

SYMBIOZA

Offline

Bardzo mi się podoba ten kij...gdyż lubię gdy szczytówka jest z włókna szklanego,przelotki mocarne przystosowane do pletki i porządny uchwyt kołowrotka.
Być może go zakupię do mojego arsenału sumowegoHaha
.....i wtedy pojawił się......beka
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Super kije, wyglądają solidnie, ciężar wyrzutowy 1000g to już coś,a odchudzona waga do 560g robi jak na mnie spore wrażenie, gratulacje Usmiech co do przelotki szczytowej to bym sie nie martwił, przeszła ona pewnie dość sporo testów nim trafiła na szczyt tego wędziska teraz pozostaje tylko w polsce czekać na sezon by wykonać pierwsze połowy gratulacje raz jeszcze Usmiech
 

Tomasz Zukowski

Offline

Jestem ciekaw opinii po sezonie bo mam zamiar wymienić sobie jeden kij sumowy i zastanawiam się właśnie nad wersją 3.20m Usmiech
Jak by nie patrzeć ciekawy kij warty zainteresowania Okok Rybki
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
WTF Never Crack Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 4 30 września 2018 23:44
Test WFT Never Crack 150-700 Testy sprzętu wędkarskiego 7 16 stycznia 2015 19:45
Jakub Vagner : Fish Warrior Filmy o sumach znalezione w sieci 4 13 grudnia 2014 10:25
WFT Never Crack Big Fish 150-700 Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 8 07 marca 2014 14:58
Łowienie w Hiszpanii - opis bazy wędkarskiej nad rzeką Ebro Forum ogólne o sumach 41 15 lutego 2014 22:58
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,581,166 unikalne wizyty