Zasilanie laptopa w plenerze | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Rzucić palenie? To łatwe. Robiłem to ze sto razy. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy,
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zasilanie laptopa w plenerze

Artur Betcher

Offline

Leszek Piatkowski napisał(a):

Artur Betcher napisał(a):

Ta wygląda znośnie i czasem mogła by się przydać nawet tam gdzie i 500W ciągle trzeba.
allegro.pl/przetwornica-napiecia-12v-230v-max-1000w-porzadna-i4151960696.html

Lub ta: allegro.pl/przetwornica-napiecia-12v-230v-max-600w-porzadna-i4131903045.html#delivery

Zna ktoś to? Fajne bo już z kablami ale czy warto?

Może to i fajne, ale jak czytam takie opowieści, jakie tam zamieścił sprzedawca, to mi flakami wywraca: "Jego sprzęcicho jest super, a innych to badziewie."
Tylko że skoro tak, to mógłby (powinien!) się pochwalić, kto jest producentem tego cud-ustrojstwa! - A tu cisza...
Mało tego, skoro takie dobre, to dlaczego takie tanie i tylko 12 m-cy gwarancji?!
No i te opowieści o pełnym sinusie... tylko że w danych technicznych na końcu stoi, jak wół, że jest to "modyfikowany sinus".

PS. Na zdjęciu doszukałem się nazwy VoltOn - to polski producent i myślę, że warto go zapytać o tę aukcję na Allegro. Jeśli potwierdzi, że to jego produkt i że cena wystawiona przez sprzedawcę jest OK., to można kupić.
Zobacz ile na jego (Voltonu) stronie kosztuje pełny sinus...

Ja używam niemieckich ProfiPowerów. Tutaj - tak dla porównania - masz 380W z pełnym sinusem i 2-letnią gwarancją: http://allegro.pl...58572.html


Nie do końca rozumiem jakie ma znaczenie czysty lub zmodyfikowany sinus do naszych zastosowań.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Leszek P

Offline

Do naszych zastosowań nie ma znaczenia.
Natomiast ma znaczenie prawdomówność sprzedawcy. Ot, jeśli kłamie w jednej sprawie, to jaka pewność, że w pozostałych jest prawdomówny?

Z drugiej strony, allegrowicz ten ma dużo pozytywnych komentarzy, a koszt ewentualnej wtopy i tak niewielki, więc może warto spróbować...
Zresztą masz na stronie volton.pl telefon, więc kontakt z firmą powinien rozwiać ewentualne wątpliwości.
 

Artur Betcher

Offline

Tylko którą z nich?
Tą 300 czy 500W?
Patrząc na jego aukcje to wszystko oprócz tych 2 najtańszych pokrywa się ze stroną Volton.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Leszek P

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Tylko którą z nich?
Tą 300 czy 500W?
Patrząc na jego aukcje to wszystko oprócz tych 2 najtańszych pokrywa się ze stroną Volton.

Weź z zapasem mocy, tj. 500W.
A niezależnie od mocy przetwornicy warto pamiętać o odłączaniu jej od akumulatora w czasie kiedy jej nie używasz. Chodzi o to, że każda pobiera jakiś tam prąd w stanie jałowym, a przecież szkoda energii zgromadzonej w akumulatorze.
PS.
Masz naprawdę fajny akumulator 120 Ah i szkoda żeby się marnował. Kupisz przetwornicę i sprawdzisz całość w praktyce, na ile Ci to wystarcza i czy warto myśleć o dodatkowych urządzeniach.
 

Artur Betcher

Offline

Leszku kupiłem ją i mam nadzieję że to nie bubel Usmiech
Napisze potem jak się sprawuje i czy warto było Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zasilanie...komórki Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 9 16 stycznia 2017 12:56
Kupię laptopa Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 sierpnia 2016 16:46
Zasilanie/Ładowanie Łodzie, pontony i inne środki pływające 11 05 kwietnia 2015 21:59
Czyszczenie laptopa Hyde Park 4 23 września 2014 17:38
Zasilanie do echosondy Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 18 lipca 2013 10:55
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,582,272 unikalne wizyty