Rybki "gumowe" | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądze. Albert Einstein


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Rybki "gumowe"

Jozefp

Offline

Tak się wkleja żeby było od razu widac rybkę a nie linka pfft
www.forumsumowe.pl/h/fshzw_klen_42856.jpg

Dlatego pytam jak Ty to później robisz że to tak ładnie wygląda jak wcześniejsza fotka płoteczki Oklaski
 

Janus

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Tak się wkleja żeby było od razu widac rybkę a nie linka pfft
www.forumsumowe.pl/h/fshzw_klen_42856.jpg

Dlatego pytam jak Ty to później robisz że to tak ładnie wygląda jak wcześniejsza fotka płoteczki Oklaski


Cudotworca, poprostu cudotworca. W dalszym ciagu nie kapuje jak wstawic od razu zdjecie. Niewazne.
To co widzisz na zdjeciu to jest pozytyw uzyskany z klenia po wczesniejszym odlaniu negatywu z originalnej ryby. Jest on wylany z latwo obrabialnej zywicy dwukomponetowej. Teraz przy pomocy roznych narzedzi nadaje ksztalt i chudszy wyglad rybki, dorabiam ogonek z wlasciwym kopytem. Jak juz jestem gotowy z prototypem robie kolejna forme negatywowa z termicznego kalczuku (Wytrzymuje do 450 stopni Celcjusza) Nastepnie wtryskuje wlasciwie dobrane tworzywo i sprawdzam ruch w wodzie. Jak jestem zadowolony z efektu i drapierzniki reaguja jak glupie to skanuje w 3D i tu zaczynaja sie schody. Potrzebuje kogos kto by przetworzyl skan w programach takich jak Catia, Rihno lub AutoCad zeby otrzymac negatywy kilku rybek, ktore by mogla wyciac frezarka CNC w aluminium. Tak wiec narazie dodaje komponety zapachowe, zewnetrzne glicery i odlewam rybki w gumie. Pozniej je maluje recznie na naturalne kolory (z mojego doswiadczenia najlepiej biora duze osobniki) Ta cala gama kolorow sluzy tylko do lapania wedkarzy. Ja tez dawalem sie na to nabrac i mam okolo 300 gumek ktore leza. Sluza mi do testow i sa pomocne w unikaniu bledow. Jasne ze one tez lapia jesli frekwencja fal jest odpowiednia i szczupak agresywny. Moim zdaniem najlepszymi jest Castaic i Savage-gear. Nie naleza do tanich, ale w wiekszosci bazuja wlasnie na naturze i sa dlatego lowne. Teraz rynek zalewa tania chinszczyzna, ale to nie to.
 

Jozefp

Offline

Odnośnie wklejania zdjęć to pod spodem tego okienka niebieskiego w którym piszesz masz różne gadżety do kliknięcia...najpierw emikonki,następnie literkaB jak chcesz wytłuścić druk , następnie jak chcesz wstawić link klikalny,a czwarty od lewej jest do wstawiania zdjęćOkok Po kliknięciu w ten obrazek wyskakuje Ci [img][/img] i miedzy te znaczniki wklejasz link do zdjęcia ... To wszystko
Teraz spróbuj Okok
 

Janus

Offline

No dobrze. Sprobuje wstawic bezposrednio plotke stylizowana. Niezle zamiata ogonkiem.
forumsumowe.pl/h/fshzw_plotkastylizowana_ff48f.jpg
 

Jozefp

Offline

Widziałem że złowiłeś głowacicę w DunajuOklaski
ja łowię tą rybę w Dunajcu na woblery,ale znam jedno miejsce gdzie by się mógł sprawdzić ten kleń Okok
 

Janus

Offline

A co to za tajemnicze miejsce? W Dunaju jest glowacica ale bardzo ciezko ja zlapac. Jest wprawdzie rzeczka nieopodal wpadajaca do Dunaju i tam jest zatrzesienie tej pieknej ryby, ale licencja kosztuje 1500 Euro i mozna lowic tylko na muchowke. Ja i tak mam 4 licencje na rozne rewiry. Najbardziej jednak interesuje mnie sum i sandacz.
 

Jozefp

Offline

Nie jest tajemnicze, bo wszyscy tam łowią tylko że na wszystkich innych miejscówkach zaraz bym urwał gumę,a tam ładnie dało by się ją poprowadzić Okok
 

Artur Betcher

Offline

Janus napisał(a):

No dobrze. Sprobuje wstawic bezposrednio plotke stylizowana. Niezle zamiata ogonkiem.
forumsumowe.pl/h/fshzw_plotkastylizowana_ff48f.jpg

I się nauczyłeś sam wstawiać poprawnie zdjęcia Okok
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janus

Offline

Witaj Artur. Nauka nie poszla w las. Jak kazda rzecz trzeba poznac.
 

Jozefp

Offline

Płotka śliczna, teraz czekamy na klenia Okok
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Pokrowiec na wędki "BLACK CAT" Sprzedam sprzęt wędkarski 1 27 czerwca 2019 10:53
Wspolne "sumownie" we Wroclawiu Umawialnia informator dot. imprez 3 26 czerwca 2018 13:08
"moja rzeka" PZW Federation Peche i inne organizmy 7 28 marca 2018 21:35
Systemik, główka do martwej rybki Vertikal 2 16 lutego 2018 20:24
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,671,239 unikalne wizyty