Samochód-przednie lampy, regeneracja. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Prawdziwa przyjaźń to doskonała harmonia tego, co ludzkie z tym, co boskie. -Cyceron


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Samochód-przednie lampy, regeneracja.

Piotr Sikora

Offline

Witam,

mam w samochodzie zmatowione i nieco pożółkłe przednie klosze lamp (plastik). Szukam kogoś sprawdzonego na terenie najchętniej Wawy, kto podjąłby się regeneracji-zmatowienie, polerowanie, warstwa ochronna UV.

Czy możecie kogoś polecić? Mieliście podobny problem? Ile Was kosztował taki zabieg?

Pozdrawiam
 

Kacper G

Offline

wszystko zależy jaki samochód i czy od środka czy na zewnątrz masz do czyszczenia lampy,prosty zabieg w większośći można samemu zrobić choć nieraz lepiej wychodzi kupno innych lamp
 

Piotr Sikora

Offline

Nie bardzo rozumiem co ma do tego fakt jaki to samochód? Zewnętrzna część jest do zrobienia. Kupno innych lamp na pewno nie wyjdzie lepiej. Sam nie zrobię-brak narzędzi, mała opłacalność jak przyjdzie mi kupić uv protector np.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Wrzuć w wyszukiwarkę renowacja- naprawa lampOkok Znajomy dał odbłyśniki od Volvo do renowacji koszt nie aż tak wielki, ale efekt niesamowity - nóweczka nieśmigana HahaOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Piotr Sikora

Offline

Szukałem trochę i nie jest tak łatwo znaleźć pomimo kilku wyników... Chciałbym coś sprawdzonego przez kogoś Usmiech Dzwoniłem w kilka miejsc-większość "magików" robi tylko polerkę, bez zabezpieczenia UV, co obawiam się da efekt na krótki okres czasu. Część chce jakieś kosmiczne ceny typu 250zł za komplet-za to mogę prawie kupić lampy.
Chodzi tylko o zewnętrzną część kloszy.
 

Janusz Michalak

Offline

Robiłem sam w audi a6. Dwa i pół roku aż do sprzedaży nie było potrzeby poprawiać.
Sprzęt prawie żaden.Jedna maszyna do polerowania, pożyczona od kolegi. Jedyne czego trzeba najwięcej to trochę czasu i cierpliwość.
 

Filipka

Offline

Mógłbyś powiedzieć jakie to auto? Miałem Omegę 94 i ten sam problem. Pojechałem do warsztatu co się tym zajmowali i była kupa śmiechu.

Na cholerę w auto warte 4,5 tysiąca inwestować taką kase?
 

Kosiec Piotr

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

Mógłbyś powiedzieć jakie to auto? Miałem Omegę 94 i ten sam problem. Pojechałem do warsztatu co się tym zajmowali i była kupa śmiechu.

Na cholerę w auto warte 4,5 tysiąca inwestować taką kase?


Bo niektórzy mają sentyment do swoich aut. I nie ważne ze samochód kosztuje 4,500zł. Liczy się jedynie sentyment do auta.
A co powiesz o syrenkach czy trabantach. Jak byś miał taki wózek to teraz spokojnie za niego mógł byś wziąć ponad 6000 zł. A jeszcze 10 lat temu za bezcen można było kupić.
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

Filipka

Offline

Dlatego pytam czy to nic nie warta już nigdy Omega albo Passat B2 czy jakiś antyk kolekcjonerskiUsmiech

W mojej Omedze też mnie te klosze brzydziły na.maxa ale za 200 zł. wolałem zrobić amoryUsmiech
 

Lukaszb

Offline

Zależy w jakim aucie ja robiłem w kilku fiatach, oplach i po 2 latach bez zmian, w mercu okularze po roku to samo Haha jako warstwę ochronną możesz używać zwykłego wosku samochodowego, wystarczy wetrzeć go w lampę po każdym myciu auta i jest spoko, a do polerki wystarczy Ci 3-5 rodzai papieru ściernego a polerować możesz nawet ręcznie gąbką z pastą polerską. Jak auto jest leciwe to nawet po 2 latach jak zrobisz poprawkę to się nic nie stanie, a jak jest w miarę nowe to nic nie zastąpi wymiany lamp na nowe, tego efektu nigdy nie uzyskasz bo musiałbyś czyścić je od środka co jest strasznie pracochłonne.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jak wynająć samochód i co zabrać do samolotu ebro Relacje z wypraw na suma 4 29 lutego 2016 22:34
Reklama na samochód Hyde Park 14 04 sierpnia 2014 19:49
Kupię samochód... Hyde Park 225 27 stycznia 2014 17:12
Samochód na ryby :D Hyde Park 2 24 sierpnia 2013 20:57
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,556,728 unikalne wizyty