Kupię samochód... | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Żona: kobieta, która nas całuje, gdy wracamy z pracy, aby się przekonać, że byliśmy na piwie. - Jożka Stetina"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kupię samochód...

Michal Gorski

Offline

Witam. W weekend majowy podczas podróży miałem niemiłą i omal nie tragiczną w skutkach przygodę z samochodem. Pękł mi przewód hamulcowy przed zakrętem przy dość znacznej prędkości co skończyło się poślizgiem i "kołowrotkiem" auta. Na szczęście jakimś cudem udało mi się, a może i "jemu" samemu zatrzymać ciut przed betonowym ogrodzeniem. Dzięki serdeczności i pomocy Zbyszka Grudnera, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję, udało się w dość szybki i sprawny sposób auto naprawić i w drodze powrotnej nie musiałem się przesiadać na PKP. Nie mniej jednak zaufanie do "fiatolota" dość znacznie spadło i co za tym idzie dobrze by było w miarę szybko go zmienić.

Szukam czegoś w dieslu, najlepiej kombi albo suv. Pieniądze jakimi dysponuje to granica 30tys (i tak kredyt). Zastanawiałem się nad Grand Vitarą, Peugeotem 407, może Citroen C5. Wiem wiem, słabe marki ale młode roczniki za rozsądne pieniądze można trafić.

Teraz pytanie do Was. Może ma ktoś coś do sprzedania, albo może jakiś znajomy ma coś sprawdzonego... Mile widziane są również jakieś propozycje aut spełniających moje wymagania Usmiech Jeżeli ktoś ściąga samochody z zachodu może mógłby coś pomóc Usmiech

Zapraszam do tematu. Pozdrawiam, Michał Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

salto

Offline

W tych pieniążkach kupisz w dieslu Hyundaia Santa Fe lub Tucsona i to całkiem przyzwoity rocznik,w niewielkim terenie sobie poradzi więc na rybki powinien się sprawdzić.Czwarty rok mam Hyundaia Trajeta 2.0 CRDi i złego słowa nie powiem.
 

Filipka

Offline

Misiek nigdy Grand Vitara. Największy smok z jakim miałem kontakt. A mam kilku dobrych kolegów co handlują samochodami i uwierz mi Grand Vitare przeklinają wszyscy zgodnie i handlarze i byli posiadacze.

Mój kolega ma Peugeota 307 SW Kombi do sprzedania za 14 000 i znam jego historie poprawek lakierniczych i wszystkiego co z Nim było robione. Jak byś był ciekawy to daj znać wyśle Ci fotki na maila.

Peugeot 407 moje marzenie od zawsze Haha I tego Ci polecę. Ale więcej niż 18 000 za niego nie dawaj.
C5 moje doświadczenie się zamyka na tym ,że teściowy od kolegi miał i wsadził w niego tyle samo za ile go kupił. A kupił z salonu Usmiech

Więc mój typ to Peugeot jeśli z tych trzech mam wybierać Usmiech

Ja na Twoim miejscu szukał bym Alfy 159 1.9 JTD 120 km Usmiech Auto cudowne z wyglądu i nie jest tak jak wszyscy mówią ,że co 1000 km trzeba wszystko wymieniaćUsmiech Fajny okaz już dostaniesz za 22 tys. z 2005 roku

A tak między Nami jak mam Ci doradzić tak od serca to kup sobie Passat kombi B4 z silnikiem 1.9 TDI. Ja mam takiego i nie oddam go dopóki się sam nie rozpadnie. A najważniejsze w tym aucie jest to ,że za 5000 zł kupisz ładny nie pognity egzemplarz i odchodzi Ci kredyt. Pamiętaj kredyt to największa tragedia jaka spotyka ludzi Usmiech Miałem jeden spłaciłem i nigdy więcej nie chce mieć. Pozdrawiam
 

Michal Gorski

Offline

Santa Fe mi się kompletnie nie podoba, Trajet może i faktycznie ok ale mi Van nie potrzebny, jeżdżę przeważnie sam ale ten Tuscon prezentuje się całkiem przyzwoicie Usmiech Popytam o niego może coś się znajdzie Usmiech
Filip, ja mam Fiata Bravo jtd z 2000r, przebieg 350tys km i tez mówiłem tak jak Ty aż do piątku. Stare samochody można mieć ale do jeżdżenia 50km/h i 5 km dziennie. Wężyk za 50 zł mógł zabrać życie minimum 2 osobom. Wiem, wiem, bo przewody hamulcowe też się wymienia z czasem, tylko ze idąc tym tokiem myślenia to musiałbym wymienić pół samochodu dlatego też wolę kupić drugi niż inwestować w ten i martwić się że jednak coś pominąłem...
Catch & Release
Kajtek...
 

Filip Drupka

Offline

W cenie do 30tyś może byś popatrzył za jakimś terenowym Pajero III albo LR Discovery
terenówki na ramie masywne bezpieczne w miarę niezawodne z tym że ich minusem są duże przebiegi po 200 000km ale dla tych silników nie jest to wielki kłopot z tego co wiem to Discovery palą średnio 10-11 l ropy często są przebudowywane na wyprawówki(do dalekich podróży)
 

Michal Gorski

Offline

Filip, samochód będzie służył w większości do jazdy po mieście a od czasu do czasu na ryby. Mocne terenówki raczej nie wchodzą w grę bo raz że spalanie nie za małe a dwa komfort jazdy średni :/ Najlepiej jakby to jakoś pogodzić, jakiś SUV w tych pieniądzach rocznikowo nie za stary ale wiem że to mało możliwe Smutny
Catch & Release
Kajtek...
 

Filipka

Offline

To czy warto kupować diesla? Po mieście i czasem na ryby wyjdzie takie spalanie jak w jakiejś mądrej benzynie a przy remoncie silnika itp. nie będziesz dostawał zawału Usmiech

Mój tata kupił teraz Lagune z 2003 roku z silnikiem 1.6 benzyna i 80 km. Powiem Ci ,że liczyliśmy to po mieście spala troszkę ponad 7 litrów. A w kombiku by Ci na rybki wystarczył. Tata dał za nią 8500 zł i jest bardzo zadowolony.
 

Maciek Nawrocki

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):


Ja na Twoim miejscu szukał bym Alfy 159 1.9 JTD 120 km Usmiech Auto cudowne z wyglądu i nie jest tak jak wszyscy mówią ,że co 1000 km trzeba wszystko wymieniaćUsmiech Fajny okaz już dostaniesz za 22 tys. z 2005 roku



Wszystkiego to na pewno nie....tylko zawieszenie hehehHaha. Silniki 1,9 Jtd tylko te z 115/120km maja bardzo dobre opinie i tak jest. Nie mamy żadnego z nim problemu. Te wersje z 150 km podobno są już trochę bardziej awaryjne.

A pogodzić można. Nie musi to być suv. Masz modele z podwyższonym zawieszeniem np jak Alfa Crosswagon, Audi allroad...Okok
 

Michal Gorski

Offline

Diesel, benzyny nie chcę Usmiech Nic na to nie poradzę i raczej mnie nie przekonacie do zmiany zdania Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Lukasz Karasiewicz

Offline

Może Opel Astra w kombi pojemny części w przyzwoitych cenach, oprócz łożysk bo są z piastami.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kupię wędkę Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 21 września 2020 09:29
kupię - Esox Taurus 300 cm 200-400 c.w Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 grudnia 2019 15:05
Kupię Robinson Power Stick Hi-Flex 190cm Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 18 15 września 2019 19:55
Kupię kołowrotek sumowy Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 11 lipca 2019 11:02
Kupię MadCat CatStick Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 27 stycznia 2019 12:34
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,557,933 unikalne wizyty