Hand Made Konrad Bartosik | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Hand Made Konrad Bartosik

Damian Szumilas

Offline

Dobra robota!!Usmiech myślę że na pewno zdadzą egzaminUsmiech Ja już Ci pisałem ale napisze jeszcze raz że jak będziesz miał tylko do sprzedania to biorę!!
 

Konrad Bartosik

Offline

Damian Szumilas napisał(a):

Dobra robota!!Usmiech myślę że na pewno zdadzą egzaminUsmiech Ja już Ci pisałem ale napisze jeszcze raz że jak będziesz miał tylko do sprzedania to biorę!!


OkUsmiech
 

Marcin Kalinowski

Offline

Konrad Bartosik napisał(a):

Wobki sumowe na ukończeniu, po Świętach maluje, dzisiaj dłubałem z dębu pierwsze wobki pod bolka.
Aspio 9 - 14 gr i Aspio 8 - 9 gr. Nie wiem naprawdę co z tego wyjdzie, założenie jest takie że mają to być wobki powierzchniowe, ciężkie i nie zniszczalne (dlatego użyłem dębu). Na razie bez malowania

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20160324_205855_bcd46.jpg

No i zupełnie nowe sumówki smukłe o drobnej pracy, na razie tylko drewno ale niedługo już będzie wyglądać
Centurio 12, Centurio 13 i 14 cm.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20160324_210020_289e6.jpg


Przepraszam, że cytuję post już dość dawny ale nie mogłem się powstrzymać. Haha

Ciekawe korpusy jeśli dobrze dociążyłeś będą kosiły Oklaski
 

Mariusz Nowak

Offline

A ja testowałem te wobki od Konrada na Wiśle wczoraj ,praca wobka i wykonanie pierwsza klasa.Dzięki Konrad.
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 

Konrad Bartosik

Offline

Mariusz Nowak napisał(a):

A ja testowałem te wobki od Konrada na Wiśle wczoraj ,praca wobka i wykonanie pierwsza klasa.Dzięki Konrad.


Dzięki Mariusz, co seria to udoskonalam np. pod względem materiałów wykończeniowych, np. Nowy klej do sterów, lub niekóre farby na lepsze, w tym roku się nie udało ale na nastepny bede uzywał areografu do malowania detali, lub nnakładał lakier natryskowo. Wtedy dopiero bedzie efekt jaki chce osiagnac, ale do tego dochodzi się latami po zrobieniu setek woblerow.
 

Konrad Bartosik

Offline

Marcin Kalinowski, patrzyłem te boleniowki, jezeli te nie bedą kosić to wiem co już zmienie, narazie bolki nie żerują wieć nie ma jak przetestowac, ale fajnie smużą, tylko nie mozna nimi ekspresowo ciagnąć, ale to zmienie. Fajnie bo jak je zanurze to cciągną za głową pechez powietrza, a to ponoć nieźle działa na bolki. Usmiech
 

Konrad Bartosik

Offline

Witam długo mnie nie było na forum, ale to tylko z braku czasu. Woblery na sezon sumowy 2016 są prawie ukończone. Pstrykałem parę foteczek. Na razie Silurowob 7cm, 22gr, dwie głębokości schodzenia 2-3 metry druga bardziej nie sprecyzowana, bo czasu nie było przetestować, w założeniach 4-5 metra.

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13010jpg_b96a7.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13011jpg_5902e.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13016jpg_6bae6.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13013jpg_9b399.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13015jpg_1f7ee.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13012jpg_e40fe.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13035jpg_b3d8c.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13034jpg_07709.jpg

W niektórych wobkach, dałem luminescencyjne oczy, może to tylko bajer, a może np. pomoże w nocnym spiningu, do którego silurowob płytko schodzący jest świetnie przystosowany. Zobaczymy

Wygląda to tak

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc12997jpg_1ded9.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13000jpg_55a49.jpg

Troche fotek Prohuntera 11, w tym najnowszy PRO wersja 2016, jest lżejszy o 2 gr od wersji 2015, żeby jeszcze szybciej wypływał, ma mocniejszą grzechotkę z silurowoba, żeby jeszcze lepiej drażnił ucho, narazie to jest wersjia testowa, więcej będę miał starszej wersji sprawdzonej w końcu 226 cm suma padło na niego.

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13040jpg_e59a0.jpg


forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13022jpg_53d9c.jpg

Prohunter 11 wersja 2015, w nowej szacie

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13033jpg_82750.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13030jpg_d4f79.jpg

No i Prohunter 11 płytko schodzący, nareszcie się udało.

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13019jpg_bc122.jpg

To narazie na tyle, jak się ogarnę ze sterami w tym tygodniu to w następny weekend do rzucę zdjęć. Jest jeszcze ORION 12, 14 cm, CERBER 11, 13 cm, SCORPIO 7 cm, i prototyp CENTURIO.

Filmik z pracy Cerbera 11

https://www.youtube.com/watch?v=ZFJwSyqE--U
 

Damian Szumilas

Offline

Piękne wobki KonradzieOklaski Życzę na nie sumów 2+ Haha
"Nie możemy rozwiązywać problemów używając takiego samego schematu myślowego, jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się".
 

Konrad Bartosik

Offline

Weekendowe rozpoczęcie sezonu na Regalicy. Parę kijanek na Oriona 12cm, największy 166cm , na Silurowoba, był też fajny zander na cerbera 11Usmiech. Ogólnie fajny wyjazd, w przyszłości powinno być lepiej.

forumsumowe.pl/h/fshzw_1464934722105_1f527.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13076jpg_03454.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13075jpg_b2882.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13074jpg_6d2ec.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13068jpg_2b944.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13070jpg_67550.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13071jpg_3ecf6.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13072jpg_45d87.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_sdc13067jpg_a8e6b.jpg
 

phil-wroclaw

Offline

Ale zażarł !. Fotki super, a my tu jeszcze przez 26 dni musimy nogami przebierać ;o)
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Hand Made Wahadłówka LukaszWolny Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 2 14 maja 2019 14:37
Hand Made Stasiak Kamil (Stachu442) Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 204 09 marca 2019 16:34
Kołowrotki Penn Made In USA 7500-9500 Sprzedam sprzęt wędkarski 2 06 czerwca 2016 20:57
Moje Hand-made i malowanki. Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 32 25 maja 2016 10:29
Woblery z Basoni Hand Made. Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 31 13 grudnia 2015 20:25
Wygenerowano w sekund: 1.54
51,564,529 unikalne wizyty