Daiwa GS 100 A | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety kochaja nas z powodu naszych wad. Jesli mamy ich dosc duzo, przebaczaja nam wszystko, nawet nasz intelekt


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Daiwa GS 100 A

Slawomir Jozwiak

Offline

Mocny i tani kołowrotek Full Metal, Daiwa GS 100 A

Cena w Decathlon 219,95zł

www.decathlon.com.pl/PL/gs-100-a-19001068/

- Pojemność szpuli : 340m / 0,50.
- Szybkość nawijania : 1,00m
- Łożyska : 3 łożyska, nawijanie klasyczne.
- Waga : 895g

www.forumsumowe.pl/images/daiwa_gs100_a-sj.jpg

www.forumsumowe.pl/images/daiwa_gs100a-sj.jpg

www.forumsumowe.pl/images/gs_100_a-sj.jpg
 

Martin94

Offline

Potwierdzam dobry tani sprzęt. Jedyna jego wada (dla innych zaleta) to głęboka szpula która hamuje plecionkę podczas rzutów, natomiast na bojkę rewelacja.
 

Slawomir Jozwiak

Offline

No niestety kołowrotek do rzutów się za bardzo nie nadaje, ma wąską ale głęboką szpulę, jest to typowo sumowy kołowrotek o dużej mocy. Nie posiada on też łożyska oporowego tylko tak zwaną zapadkę, blokadę blaszkową. Podczas zwijania na blokadzie trochę hałasuje ta zapadka sprężynkowa Haha
 

Slawomir Polowczyk

Offline

Witam Max nie wiesz czasem ile plecionki 0.50 wlezie na ten kołowrotek Daiwa GS 100 A i jak układa plecionkę ciasno czy szeroko dzięki
 

Mario

Offline

Pisze w opisie:
- Pojemność szpuli : 340m / 0,50
 

Slawomir Jozwiak

Offline

W opisie kołowrotka masz 340m 0,50mm, ale jak wiadomo plecionki nie mają przekroju okrągłego i z tym to już różnie bywa...
Kupiłem go w ciemno po przez serwer Allegro i dla mnie okazał się za duży, kołowrotek ma bardzo prostą konstrukcję, żeby dostać się do przekładni wystarczy odkręcić trzy śrubki i zdjąć pokrywę boczną i zawsze szybko można przesmarować. Wada dla mnie jest brak łożyska oporowego, kołowrotek ma rozwiązanie zapadkowe jak to miały starsze konstrukcje kołowrotków lub multiplikatorów, przy zwijaniu z załączoną blokadą zapadka trochę hałasuje, ale kołowrotek jest prostej budowy i bardzo mocny i z pewnością nadaje się na duże sumy.
 

elpazo

Offline

Max zastanawiam się nad jednym czy warto się katować takim kołowrotkiem [900g]skoro nie można za bardzo z niego rzucać. Ja z Mifkiem namawiam was do multików lżejsze prostsze przyjemniejsze,jedynie trzeba się przełamać do nich.
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Na razie mam Penny Spinfisher 750SSm i jak na razie dają radę, ale na pewno multiplikatory to bardzo dobre rozwiązanie, ale tak jak piszesz trza się przełamać do multiplikatorów..
 

Longin B

Offline

Może trzeba zacząć. wydaje się że Slawek Tabor już się złamał. Ja zacząłem sezon od jerkowania za szczupakiem i pierwszy raz rzucałem multikiem. Nawet szybko doszedłem do wprawy. Mam zamiar zrobić sobie kijek sumowy łódkowy. Będzie krótki ok. 2.30, mam też mulik który używałem na morzu, wchodzi na niego 150 m 0,42 PP. Mam nadzieję, że na polowanie z łódki wystarczy.
Pozdr.
 

rabbit1981

Offline

czy ten kręcioł ma wolny bieg?
i czy rzuty z brzegu są słabe w porównaniu z innymi kołowrotkami
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
sanger uni cat destroyer 2 + daiwa 100 b + wszystko co mam Sprzedam sprzęt wędkarski 2 21 września 2018 09:39
Sprzedam Daiwa DF100A 2szt + 600m żyłki na każdym Sprzedam sprzęt wędkarski 8 10 kwietnia 2018 19:21
Kupię daiwa df 100 Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 3 01 kwietnia 2018 11:12
Daiwa OPUS PLUS 5000A Kołowrotki sumowe spinningowe 3 26 września 2016 23:21
Daiwa Sweepfire Spinning 2,7m / 50-180g Wędziska spinningowe na suma 12 19 czerwca 2016 11:50
Wygenerowano w sekund: 1.70
51,646,382 unikalne wizyty