Wasze opinie kołowrotka Penn Spinfisher V SSV | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Tylko miłość może wykluczyć używanie jednej osoby przez drugą. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wasze opinie kołowrotka Penn Spinfisher V SSV

Marcin Bass

Offline

Witam.
Mam zamiar kupić kołowrotek Penn Spinfisher V SSV 10500 i chciałbym poznać waszą opinie tego typu kołowrotków.Jakie mają zalety i wady ?
Ponieważ nie jestem zwolennikiem plecionek łapie na żyłki , może ktoś z was wie ile żyłki 0,60 mm wejdzie na niego?
PozdrawiamOczko
 

Mariusz Kowalski

Offline

Mam te kołowrotki,ale jeszcze dziewice Haha nawinięta żyłka Power Pro 100lb i nawet ja nie mam pojęcia ile tam się zmieściło Smutny
Kołowrotek ciężki ale większość czasu będzie na podpórkach leżał więc to nie stanowi problemu.No i jest WIELKI Haha
 

Mateusz Harezlak

Offline

Marcin Bass napisał(a):

Witam.
Mam zamiar kupić kołowrotek Penn Spinfisher V SSV 10500 i chciałbym poznać waszą opinie tego typu kołowrotków.Jakie mają zalety i wady ?
Ponieważ nie jestem zwolennikiem plecionek łapie na żyłki , może ktoś z was wie ile żyłki 0,60 mm wejdzie na niego?
PozdrawiamOczko


Marcinie, miałem ten kołowrotek i gabarytowo jest on na prawdę wielki. Jeśli chcesz nawinąć żyłkę o średnicy 0,60 to moim zdaniem śmiało możesz wziąć mniejszy rozmiar 8500 lub 9500 na który i tak wejdzie Ci sporo tej żyły. Ile metrów dokładnie tego nie jestem w stanie określić bo nie używam żyłek, ale można przypuszczać że wartość będzie podobna do tego co podają w opisie kołowrotka.
 

Marcin Bass

Offline

Właśnie dlatego zdecydowałem się na 10500 bo jest niewiele droży od 9500 a wejdzie mi na niego więcej żyłki . Zastanawiam się też nad nawinięciem żyłki 0,70 mm
 

Marcin Bass

Offline

Panowie muszę się pochwalić że wczoraj kupiłem kołowrotek Penn SSV 10500 co lepsze producent podaje że wchodzi na niego 235 m 0,70 mm , a weszło mi na niego 300 m (Black Cat Mono- 0,70 mm) . Wykonanie kołowrotka rewelacyjne, teraz tylko pozostało czekać na sezon ! Oczko
 

Michal Gorski

Offline

Gratuluję zakupu. Oby służył jak najdłużej i miał w tym sezonie jak najwięcej pracy Usmiech
Marcinie, dadaj jakieś foty. Temat zrobi się troszkę milszy dla oka Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Arkadiusz Klasa

Offline

Mam 2 sztuki 10500 i zyłki 0,65 weszło mi ok 330 metrów a weszło by dużo wiecej .
 

Robert Matej

Offline

Marcinie zaszalałeś ,ale dobry wybór Okok
 

Marcin Bass

Offline

Wrzucę zdjęcia jak tylko się dowiem jak to zrobić Usmiech
 

Marcin Bass

Offline

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_img_0431jpg_b7af7.jpg[/img]
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Pomoc w doborze kołowrotka. Forum ogólne o sumach 6 31 stycznia 2024 12:00
kołowrotek penn spinfisher 4500 Wędka Schimano Catana 2,7 i woblery Sprzedam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2019 21:20
Kolowrotek Penn Spinfisher V 9500 plus Inne ! Sprzedam sprzęt wędkarski 4 29 lipca 2019 20:00
Penn slammer 560 czy Ryobi Arctica 6000 do trollingu. Wędziska spinningowe na suma 5 21 czerwca 2019 14:48
Plecionki sumowe (opinie) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 373 05 lutego 2019 21:51
Wygenerowano w sekund: 1.74
51,644,913 unikalne wizyty