Power Leader /krętlik Solvkroken | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Znajomość Boga bez znajomości własnej nędzy rodzi pychę. Znajomość własnej nędzy bez znajomości Boga rodzi rozpacz. -Blaise Pascal


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Testy sprzętu wędkarskiego
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Power Leader /krętlik Solvkroken

Jozefp

Offline

Nie rozpisywałem się zabardzo bo to co trzeba pokazują zdjęciaOkok
 

Jozefp

Offline

Dzisiaj kolejna próba zerwania krętlika zakończyła się fiaskiem Yyyyy
W skrócie wyglądało to tak...Podwiązałem paletę na trzepaku ,potem dokładałem na nią worki z cementem w ilości 8 sztuk,gdyż więcej nie maiłem
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/532323f86ebf4_dsc02721.jpg
Gdy tak sobie to wszystko wisiało i nie chciało się zerwać,rozglądałem się za czymś ciężkim żeby trochę dołożyć.Po jakiejś minucie trrrrrach podbiegam do palety patrzę a tu krętlik trochę powykrzywiany ale cały -tylko linka strzeliłaYyyyy
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/5323245298de2_dsc02723.jpg
Później zabrałem się do ważenia worków z cementem, każdego z osobna,wyszło ok 27,5kg worek
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/5323250de559d_dsc02724.jpg
Po zsumowaniu wszystkich worów wyszło 220kg+15kg peleta,tak że krętlik wytrzymał 235kg a ja zastanawiam się jak go pokonać zly
 

Artur Betcher

Offline

Mi oczywiście materiał się podoba ale ja bardziej to traktuje jak rozrywkę bo taka moc jest całkowicie zbędna przy holu suma jak i każdej innej ryby gdyż najmocniejsze wędziska świata i plecionki nie wytrzymają takich obciążeń Usmiech Pomijam też to że 10% tego to już siła która w wodzie porwie nas razem z butami Usmiech
Niemniej jednak sam test imponujący Usmiech
Dzięki jeszcze raz za test.
Pozdrawiam Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jozefp

Offline

Artur tu nie chodzi o to czy jakieś wędziska wytrzymają tylko o to że nie będzie mi jakiś kętlik fikał zly zaraz zapinam passata,linkę stalową i mu pokażę kto jest kuźwa lepszy zly
 

Lukaszb

Offline

Skoro tyle wytrzymał ten krętlik to może i passata pokona Haha
 

Jozefp

Offline

Coś wymyślę i skończy się cwaniakowanie z jego strony zly
 

Mariusz Kowalski

Offline

Jak testów wędzisk z odważnikami nie rozumiem i nie przekonują mnie do niczego tak Twój test z tym krętlikiem pokazuje jego moc.
Okok
 

Lukaszb

Offline

Pokazuje jego moc i zastosowanie w budownictwie Haha
 

Artur Betcher

Offline

Mariusz Kowalski napisał(a):

Jak testów wędzisk z odważnikami nie rozumiem i nie przekonują mnie do niczego tak Twój test z tym krętlikiem pokazuje jego moc.
Okok

One może nie oddają wszystkiego ale przynajmniej pokazują że przy siłowym holu prędzej z butów wyskoczysz niż wędzisko połamiesz na rybie. Masz jednak rację w tym że to nie wszystko bo i kij od miotły podniesie co trzeba Usmiech

Żeby nie było że spamuje to krętlik ten spokojnie się nadaje na..... wieloryby Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janusz Golebiewski

Offline

Krętliki mega mocne Usmiech Życzę zerwania go przy następnej próbie grin
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kupię Robinson Power Stick Hi-Flex 190cm Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 18 15 września 2019 19:55
Spro Power Shade Catfsh 150-300gr 3m Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 26 sierpnia 2017 10:49
Plecionki WFT i Uni Cat Power Line Testy sprzętu wędkarskiego 34 22 października 2016 22:26
Power Pro / Power Pro S8 Slick Sprzedam sprzęt wędkarski 1 02 września 2016 09:04
2X WĘDKA ROBINSON POWER STICK HI-FLEX 3.00 150-350 Sprzedam sprzęt wędkarski 4 26 lipca 2016 08:31
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,653,122 unikalne wizyty