Koszulki Forumowe 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bez względu na wszystko, co można powiedzieć o seksie, nie da się go nazwać godnym zachowaniem. Helen Lawrenson


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Koszulki Forumowe 2014

Grzegorz Petryna

Offline

Bez dopisków zlotowych też możesz dać opcję Dominik, bo niektórzy pewnie chcą uzupełnić garderobę codziennymi koszulkami forumowymi. Choćby ja. Haha
 

Wisniewski Michal

Offline

Ja myślę, że Dominikowi chodzi o to, aby sam zwrot "Zlot Forum Sumowego" zamknąć w określonym "znaku", ustalić font, układ, tak aby zawsze funkcjonowało w ten sam sposób i było jednoznacznie kojarzone. Dla mnie to świetny pomysł, bo warto ujednolicić naszą "linię graficzną" Usmiech, żeby co chwila nie było czego innego.
 

artpublic

Offline

Co do wykonania koszulek, to chciałbym zapytać czy to mają być koszulki najtańsze, w dobrej cenie i jakości, w najwyższej jakości? Czy to mają być koszulki, polówki czy bezrękawniki. Szczerze powiem, że poprzednie produkcje w których sam z własnej woli zaproponowałem rózne propozycje, na końcu spowodowały przegigantyczny zament w ich produkcji. Chodzi o to że strasznie trudno się połapać kto jakiej firmy, jaki rozmiar, jaki kolor z jakim nadrukiem, z jaką ksywą, czy z ksywą z przodu , czy z tyłu czy tylko z przodu, czy z tyłu ksywa z przodu imie itd itd itd. Na prawdę chciałbym teraz tego uniknąć, lub uprościć to do możliwie najlepszego rozwiązania. Najlepszym dla mnie rozwiązaniem było by do wyboru Tshirt , POLO , bezrękawnik w jednym kolorze jednej marki/modelu z jednym i tym samym kolorze, z jednym i tym samym nadrukiem dla wszystkich. Dopisywanie ksyw inną metodą nadruku powoduje również komplikacje i zagrożenie uszkodzenia koszulki, ale ksywa / nick / czy Imie i Nazwisko raczej by musiało być co?

Jest to o tyle dobre że wtedy na własny koszt zamówię z każdego rodzaju i z najpopularniejszego rozmiaru po jednej dwie sztuki więcej - po czym mam możliwość dorobienia uszkodzonej koszulki.

Co Wy na to?
 

Artur Betcher

Offline

Ksywka to musi być bo wielu chce z ksywką ( na przykład ja Haha)
Jestem jednak jednak za ujednoliceniem i dwoma kolorami, biały i czarny. Powinna być też wybrana jedna firma ze średniej półki jakości i ceny i po wszystkim.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Ja bym był za najlepszym gatunkiem. Taki ostatnio brałem i jestem zadowolony. Imie i nazwisko fajnie gdyby było. Kolor może być jeden jak dla mnie.

Panowie może polówki?Haha Będziemy bardzo eleganckimi wędkarzamiHaha W T-shirtach na potańcówkę Nas selekcja może nie wpuścić Haha
 

Wisniewski Michal

Offline

Mnie na zlocie niestety nie będzie, ale jeśli można to koszulkę bym zamowil, aby się z Wami łączyć duchem Usmiech Dla mnie może być polo, tyle, żeby nie kosztowało za dużo. Dostosuje się do większości.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Dominik nie ma problemu 3 rodzaje po jednej firmie. Ale kolorów bym nie ograniczał tylko do 2. Chciałbym jeszcze bezrękawnik granatowy bo go bardzo lubię. Haha Niech stanie na 3 kolorach.
 

Filipka

Offline

Na siłownie idź a potem bezrękawnikOczko Tak to nie ma co wystawiać takich gałęzi hahaOczkoOczko

Michał czemu Nas nie odwiedzisz?
 

Wisniewski Michal

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):
Michał czemu Nas nie odwiedzisz?


A, z kilku prozaicznych powodów, gdyby to było gdzieś bliżej na pewno na parę godzin chociaż bym przybył Usmiech za rok postaram się być.
Ale koszulka się przyda Usmiech
 

Filipka

Offline

Panowie czas na decyzję. Ale już konkretne
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Koszulki Naszego Forum (ZAMÓWIENIA) Sprawy organizacyjne 396 26 lutego 2017 16:33
Koszulki Forum Sumowe 2013 zamówienia Sprawy organizacyjne 254 30 sierpnia 2016 12:29
RYOBI w TeamDragon 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 37 06 lutego 2016 16:03
Rodzinna wyprawa nad Ebro 7-14 wrzesień 2014 Nasze filmy o sumach 1 01 czerwca 2015 20:31
Wygenerowano w sekund: 1.72
51,643,611 unikalne wizyty