Koszulki Forumowe 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Często cytuję samego siebie. Dodaje to pieprzu mojej konwersacji. -Magdalena Samozwaniec


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Koszulki Forumowe 2014

Marcin Zawadzki

Offline

Artur,jest w Krakowie firma która się takimi nadrukami zajmuje.Robią w każdych ilościach.Niestety cen nie znam, ponieważ ustalane są do każdego zamówienia indywidualnie. W zależności od ilości sztuk,rodzaju i ilości farb.Drukują dla znanych marek, jak i na imprezy okolicznościowe.Firma godna polecenia. Nie jest to reklama i linku nie będę wstawiał tylko wyślę na PW.
 

Wisniewski Michal

Offline

Nie ma szans, żeby ktoś zrobił 8szt. na sicie, tylko druk cyfrowy wchodzi w grę. Trzeba szukac firmy, która zrobi to na koszulkach klienta.
 

Artur Betcher

Offline

No właśnie.
Jeszcze projektu nie mam a już zapłaciłem zaliczkowo za koszulki.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Wisniewski Michal

Offline

Projekt to pikuś, odezwij się do M.Górskiego, robimy koszulki CEF i ma kontakt do jednej firmy, może robią na własnych koszulkach.
 

Artur Betcher

Offline

Koszulki już zamówione, dojdą w środę we wskazany przeze mnie adres. Ktoś dziś wieczorem ma się rozejrzeć u siebie za firmą która się tego podejmie.
Na koszulkach ma być logo plus napis "Wyprawa grupowa Ebro Hiszpania - Wrzesień 2015"
Trzeba pamiętać że to damskie i że dół będzie schowany w spódniczce a góra zasłonięta włosami nieco.
Dobrze trzeba to logo obmyślać.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Myślę ,że można się też powoli rozglądać za firmą co nam koszulki na zlot w lipcu zrobi. Czy nie chcemy koszulek ?
 

Artur Betcher

Offline

O tym na targach możemy pogadać.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

To pogadałem Smutny haha
 

Wisniewski Michal

Offline

Przy okazji, a może by tak zrobić koszulki po prostu z samym logo i wykorzystywać je co roku? Jak komuś się zniszczy będzie mogł sobie domówić we własnym zakresie, projekt będzie, a jak znajdziemy podwykonawce to i kontakt się znajdzie.
 

Artur Betcher

Offline

Też tak myślałem ale wtedy nicków nie będzie. Może to i dobry pomysł.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Koszulki Naszego Forum (ZAMÓWIENIA) Sprawy organizacyjne 396 26 lutego 2017 16:33
Koszulki Forum Sumowe 2013 zamówienia Sprawy organizacyjne 254 30 sierpnia 2016 12:29
RYOBI w TeamDragon 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 37 06 lutego 2016 16:03
Rodzinna wyprawa nad Ebro 7-14 wrzesień 2014 Nasze filmy o sumach 1 01 czerwca 2015 20:31
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,569,095 unikalne wizyty