Koszulki Forumowe 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Koszulki Forumowe 2014

Przemek Starzec

Offline

Dobrze ze chociaż jakieś info się pojawiło.. Ja tez czekam już się nawet balem ze w ogóle ich nie będzie
 

Marek43

Offline

UffHaha można odetchnąć z ulgą, nie wyobrażam sobie pobytu nad Ebro bez tej koszulkibeka
 

Artur Betcher

Offline

Odświeżam, może Dominik zechce zajrzeć.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Przemek Starzec

Offline

Chyba nie zechce..
 

Artur Betcher

Offline

Ktoś się dodzwonił czy nie??
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

Ja zaglądnąłem do tego wątku chociaż nie zamawiałem koszulek. Panie i Panowie oczekujący na koszulki.
Proszę się nie niepokoić. Sprawa już zbliża się do finału. Może Dominik obstawił jakiś mecz na Mundialu. A jak pamiętacie były nieplanowane wyniki.
Teraz są mecze pucharów europejskich i startują polskie zespoły. Jest szansa lepiej obstawić. Cierpliwości do środy i czwartku.Oczko
Mam przeczucie,że Dominik się odnajdzie. Gdyby jednak nie, to obiecuję, że zawsze na ryby będę zabierał jakąś koszulkę dodatkowo i jak kogoś spotkam to dam mu ponosić. Są różne ciekawe napisy i koszulki markowe.
Sam je zamawiałem i projektowałem. A wykonawcę napisów jak się człowiek rozglądnie to znajdzie zawsze.Okok
Grupowe zamawianie odstawiłem jakiś czas temu.zly
Mimo wszystko 3mam za Was kciuki a przede wszystkim za Dominika, bo jak się szybko nie odezwie, to będzie miał łanka tanka.beka
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

artpublic

Offline

jestem !
 

Artur Betcher

Offline

Dobrze że przed gwiazdką.
Napisz mi czy moje 132 koszulki są w 100% gotowe i wysłane?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bartosz Wasielewski

Offline



Alleluja wysmiewacz
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

artpublic

Offline

Muszę się teraz w tym wszystkim odnaleźć. Odesłać koledze kasę za wysyłkę na Odre, oraz popakować paczkę z Wisły od Filipa i porozsyłać odpowiednio wszystkim. Za chwilę do tego siadam.

Co do koszulek EBRO dzisiaj wyszły będą jutro u Krzysztofa Kozieł. Wysłałem to przez kumpla firmę i nie wiem ile będzie paczka kosztowała - nie mamy rozliczonej przesyłki. Tam była jakaś nadpłata ale nie wiem ile ta paczka będzie kosztowała - 22kg.

Co do koszulek dla Artura - problemy techniczne/uszkodzenie kilku sztuk. Siła wyższa.

Wszystkie koszulki wykonane były na czas, i dotarły na zloty. Z wysyłką tych 100szt był problem, a 32szt - kilka się uszkodziło.

Przebywałem na urlopie. Już jestem - dla niektórych zapewne dopiero, ale jak już mówiłem koszulki wykonaliśmy na czas
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Koszulki Naszego Forum (ZAMÓWIENIA) Sprawy organizacyjne 396 26 lutego 2017 16:33
Koszulki Forum Sumowe 2013 zamówienia Sprawy organizacyjne 254 30 sierpnia 2016 12:29
RYOBI w TeamDragon 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 37 06 lutego 2016 16:03
Rodzinna wyprawa nad Ebro 7-14 wrzesień 2014 Nasze filmy o sumach 1 01 czerwca 2015 20:31
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,671,844 unikalne wizyty